Бідося• 06 февраля в 22:48
Стоматолог хірург ортопед- може імплант встановити? Чи має бути імплантолог
Як правильно вибирати лікаря по імплантам
Деякі виставляють свої роботи в інсту
А лікаря якого мені порекомендували взагалі ніякі свої роботи ніде не викладає
1 відгук в гугл що він робив імплант і комусь там сподобалась робота
Деякі виставляють свої роботи в інсту
дама_из_декрета• 06 февраля в 22:49
Звісно, може. Але 1 відгук - це ніочьом. Я знаю хорошого, всім моїм знайомим імплантував, інсти взагалі нема, сарафанне радіо
Бідося
• 06 февраля в 22:50
Лівий берег Києва
Порадьте будь ласка лікаря 🙏🙏🙏🙏
Я дуже сильно боюсь
Треба лікар який вже давно цим займається і щоб ціни були «людські» до 13000 грн, а не 20000 грн за корею
Порадьте будь ласка лікаря 🙏🙏🙏🙏
Я дуже сильно боюсь
дама_из_декрета• 06 февраля в 22:53
Ответ дляБідося
Лівий берег Києва
Порадьте будь ласка лікаря 🙏🙏🙏🙏
Я дуже сильно боюсь
Порадьте будь ласка лікаря 🙏🙏🙏🙏
Я дуже сильно боюсь
За 13 тисяч не реально. Навіть в державній 450 євро - мінімум
Украиночка• 06 февраля в 22:53
хирург ортодонт вы имели ввиду...т.к хирург ортопед может сустав титановый поставить а не зуб
Украиночка• 06 февраля в 22:54
Ответ дляБідося
Лівий берег Києва
Порадьте будь ласка лікаря 🙏🙏🙏🙏
Я дуже сильно боюсь
Порадьте будь ласка лікаря 🙏🙏🙏🙏
Я дуже сильно боюсь
от 500 евро зуб - 1000 идеал - это если вы имеете ввиду имплант а не винир
Бідося
• 06 февраля в 23:02
Ответ дляУкраиночка
Я маю на увазі сам імплант
А не імплант з коронкою
Глубоководная селедка• 07 февраля в 00:44
Ответ длядама_из_декрета
Мій стоматолог, сказав, що це хірургія, і відношення до імплантациї немає.
дама_из_декрета• 07 февраля в 02:44
Ответ дляГлубоководная селедка
Мені не треба ваш стоматолог, дякую