Доброго дня. Порадьте школу з технічним чи лінгвістичним напрямком в Києві, чи до 15 км від Києва. Цікавить від початкової школи. Бажано комунальні, можливо з доплатою. Яка вартість навчання в школі за рік? Дуже вдячна за відповіді :-)
Екатерина27• 08 февраля в 21:19
Лингвистическая это вы что конкретно имеете в виду? Вам все равно какие языки? Если англ/фран/нем то рекомендую Лицей Международных отношений #51. Он в Липках находится, на Пилипа Орлика.