Кринжова баба• 08 февраля 2025

Зробила розклад на весну

Показує те саме, постійні обстріли і великий страх. Не бачу нічого нового.
Може хто робив, а що у вас ?
автор Кринжова баба • 08 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Я подумала ви зробили розклад важливих справ на весну , щоб зробити своє життя краще. Коли що робити. )) Хотіла щось корисне для себе в цій темі знайти.
В мене хороше життя. Вибачте, що не задовольнила запит
Забризкана водою• 08 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Скільки ми вам винні? За прогнози?
За Магию нельзя брать деньги.Моей бабушке носили хлеб,платок,яйца
Советничаю тут• 08 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Я вам більше скажу, розкладати взагалі не можна. Користуйтесь досвідом, інтуїцією і власним аналізом. Це дає більше можливостей, повірте
Розкладаю дуже рідко. Але й ось що у мене сталося у нагоді нещодавно.
З останнього- розклад порередив про можливий негативний напад(Лицар Мечв) зі сторони клієнта, з яким мала зустрітися по роботі. Я обрала максимально публічне місце та угода дійсно була зірвана, але я залишилася у безпеці та змогла швидко втекти та зберегти документи, які він хотів забрати.у мене.
Забризкана водою• 08 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Вы купили в Авроре Таро и стали специалистом?
Цибулька зла• 08 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
На який місяць у вас це випадає? я чула таке про травень
На травень (
ПлюшкамиБалуюсь• 08 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Чому ви виправдовуєтесь?
Мені тут анонімно розкладали (і відкрито теж).
То співпало тільки в двох. Інші таку ахінею писали, що я теж сумнівалася в Таро.
автор Кринжова баба • 08 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Таро були від мами. Не купляла. Якщо вам не цікаво чи смішно, ну вийдіть з теми. Я дивлюсь тільки собі, хочу обговорити з тими, хто в темі. Це наче не заборонено
Советничаю тут• 08 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Ось кажуть, що коли себе розкладаєш, або якщо питання болісне для себе, то важко побачити правдиву інформацію. Як у вас?
Два-три тижні і фсьо• 08 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Скільки ми вам винні? За прогнози?
Ей зе платит, вы не винны
Малая еще та• 08 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Удалено администрацией...
Политические темы в другом разделе
ПлюшкамиБалуюсь• 08 февраля 2025
Ответ дляМалая еще та
Политические темы в другом разделе
Таро - це політика?
Малая еще та• 08 февраля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Таро - це політика?
Где вы видите здесь таро? Политическая тема без анонимов, завуалированная под таро
Kidstaff Bot• 08 февраля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
_Annyshka____• 08 февраля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
фактично те саме, але саме квітень і травень будуть найважчими, наче літом має бути легше. Просто зараз вже промальовуються перемовини, але карти не говорять, про швидкий мир і ще весна важка.
Ніби було легко хоча б деякий час відколи війна
Дева Мария• 08 февраля 2025
Не верю в расклады , особенно про войну . Никто из тарологов войну не видел , зато все видеть стали , когда началась
hmarinka• 08 февраля 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Оце зараз літають?
Пів ночі не спала, таке робилось з цими бпл, як комарі. тіки збили, тут же новий
Ні, не зараз . Вночі. Передмістя Києва. Пролітали над будинком. Декілька.
Bransoletka• 08 февраля 2025
Колись собі скрінила.від 19.12.23. Це не ваш?
Layka• 08 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Удалено администрацией...
Ниче уже не видать, сгорела ваша площадь красная, с мумией вместе!)
Кава з перцем• 08 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
Це мій ))). Але це було тільки моє особисте бачення( тому й вказала карти, які випали) тому й питала у тарологів як вони бачать
Аюшка• 08 февраля 2025
Ответ дляIsa Dora
Неужели есть хоть один критично мыслящий человек который думает что это быстро закончится?

Такой бизнес как война многим выгоден, кроме простого населения...
А как вы думаете, если не будет бабок, война будет долго длится??вы ж себя критично мыслящей считаете, правда?
Lusik 26• 08 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
бачила, але ж це шахрайки, бо таро так не працює, а вони голову людям дурять. Вразила такса Тихої- 120 тис. грн за захист від ТЦК. Це цинізм, а її на Беня-марафоні крутять для пропаганди та одурювання населення. Ще раз- ТАРО це інструмент аналізу ТЕПЕРІШНЬОГО та ліній ІМОВІРНИХ майбутніх подій на термін максимум до одного року.
Заспокойтеся, таро - це просто картинки на шматку картону і більш нічого
Аюшка• 08 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Я Таро не верю-это дет.сад.Общаюсь с духами и у меня старинная книга Черной Магии.От прабабки еще.Вчера провела сеанс.Порошенко удерет за границу,но тюрьма все равно светит.Мир будет у нас очень скоро.Войны больше не будет и ждет успех.Это вкратце
Очень скоро - это когда?
dahashutka19• 08 февраля 2025
Весною буде теж саме ( Якимось завершенням не пахне...А ось восени... подивимось.
LotusA• 08 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Скорее всего войны могло бы и не быть, договорились бы, но нас толкнули в это в последний момент...
julia_kid• 08 февраля 2025
Так и будет . Пока ничего нового , позитивного
Natalia505• 08 февраля 2025
Ответ дляLotusA
Який останній момент? З 14 війна в Україні, анексія Криму початок.
LotusA• 08 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Ясно.
А с 22 ещё столько же оттяпали как тот Крым, а может и больше.
Helenny• 08 февраля 2025
Ответ дляГірчинка
Удалено администрацией...
Кацапка?