Сонячний день• 21 марта 2025
А які новини з центру?
Наче була підписана на ті теми, а новин нема. Ще тут була тема, дівчина на картах бачила, що обстріли не зупинятися,навіть через перемирʼя
Чи є щось нове ?
Закуйовджена життям• 21 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Так
Те, що обстріли не зупиняться - зрозуміло і без карт. Можете просто згадати хроніку мінських угод.
Кондуктор трамвая• 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
Останнє що вона писала. Що буде поділ України, Путіна повертають на всесвітню арену
По вертикалі чи горизонталі?
Гарнюнька• 21 марта 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Удалено администрацией...
Ms. Скромность• 21 марта 2025
Да эти тарологи и астрологи уже столько раз за три года в лужу садились, что их слушать (или читать) - себя не уважать. ’Когда листья ещё зелёные будут, когда то, когда се...’ Я думаю, сейчас даже политики не знают, что дальше будет. Трамп такой... Фееричный дед.
Ms. Скромность• 21 марта 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
По вертикалі чи горизонталі?
Наверное, это про Нечая.
Пухнасті штани• 21 марта 2025
Ответ дляТанюша
это она на картах такое видела? я и без карт вижу что к этому идет
Закуйовджена життям• 21 марта 2025
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 21 марта 2025
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
Папина дочка• 21 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Это она завела ухажера оттуда, и он ей рассказывал все.
Ответ дляMs. Скромность
Наверное, это про Нечая.
Ні це панянка типу коханка службовця з центру ділилась типу секретами .
Влітку минулого року казала про абсолютну перемогу Трампа, кліматичну зброю.
З останніх повідомлень що Україна буде поділено.
Зараз торгуються за території
МЕСТО_Встречи• 21 марта 2025
О, якраз також хотіла запитати. Дівчата, можливо ще хтось має якісь новини, поділіться будь ласка!
Працівниця року• 21 марта 2025
Ответ дляСонячний день
Так
Моя подружка с центра, а я – с окраины, твердит, что не размеренно живу, неправильно!
Морковна• 21 марта 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
МЕСТО_Встречи• 21 марта 2025
Напишу про знайомих знайомих. Кілька заможних родин повернулись з Європи, активно будуються в маленьких містечках Чернівецька область. І ще під Хмельницьким величезні бригади працюють щоб завершити будинки ’до початку літа’ для киян, що зараз живуть на Печерську. Плануюють жити там до осені точно, а там видно буде.
Не пью, не курю• 21 марта 2025
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...
Поумничка• 21 марта 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...