Україна майже щодня атакує російські НПЗ. Мета щоб російська економіка «впала», — WELT
Дві третини з 30 великих заводів атаковані за місяць. Дронам потрібно всього 48 годин, щоб вийти з фабрики і вдарити по російському НПЗ.
Залітають на тисячі км
Вночі ударні дрони атакували нафтобазу «Албашнефть» у Краснодарському краї рф.
Місцевий губернатор заявив, що дрони нібито були збиті, але уламки БПЛА впали на територію нафтобази та спричинили пожежу в одному з резервуарів.
Natal_ka91• 08 февраля в 20:23
Хай горить ясно))
Ще б почали це в 2022, може, до цього часу добили б ті заводи