Щедрик• Изменено 09 февраля в 00:52
На який місяць після відміни протизаплідних завагітніли?
На який місяць після відміни протизаплідних вийшло завагітніти, та скільки перед цим приймали їх?
Дякую за відповіді 🌹
P.S. чи правда, що якщо завагітніти в перший місяць після відміни, то великий шанс багатоплідної вагітності?
Дякую за відповіді 🌹
Слухи-руки не распускаю• 09 февраля в 00:54
Це все міфи.
І про вагітність на відміні і про багатоплідну. Це рідкісні випадки.
І досвід інших мало допоможе вам, бо ніхто не знає як буде саме у вас
Слухи-руки не распускаю• 09 февраля в 00:55
Автор, а вас спеціально посадили на кок для вагітності?
Щедрик
• 09 февраля в 01:16
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Для відновлення циклу, з цим вони впорались
До прийому могли бути ановуляторні цикли і по 50 днів і по 90, а бувало і місячні 2 рази за місяць
Маю натхнення• 09 февраля в 01:39
Сподіваюся, що ви перед подібним призначенням здавали аналіз крові на гормони, інакше це не лікування, а лише усунення симптомів.
Екатерина27• 09 февраля в 07:28
Но я пила КОК не с целью ребаурд-эффекта. А по прямому их назначению - контрацепции. И как только мы хотели ребенка, я переставила пить и беременела.
Сало не люблю• 15 февраля в 20:15
В первый месяц после отмены забеременела, при первом же незащищенном ПА. Перед этим на ОК была больше года. Беременность одноплодная
Щедрик
• 16 февраля в 05:19
Ответ дляМаю натхнення
Так, пройшла повний чекап організму і здавала на гормони