Воздух в банке• 09 февраля в 09:56
Дочь ни с того ни с сего такое заявила.
Дочери 13 лет, всегда была спокойным ребенком, как мне казалось у нас с ней очень доверительные и открытые отношения, мы очень привязаны друг к другу. Вчера ни с того ни с сего за ужином заявила нам с отцом что мы просто омерзительные родители и она мечтает жить отдельно от нас потому что мы её бесим. К слову мы семья интровертов, никто дома у друг-друга над головой не висит, у дочери своя комната, самая огромная в доме, но вот как-то так...
Вот что это было? У ваших детей бывало подобное??
Ламборджини• 09 февраля в 12:09
Пмс, гормони.
Моя спочатку плаче, потім сміється, потім знов плаче, всіх ненавидить, потім лізе обійматись 🤪 сама каже, що не розуміє що з нею коїться.
Переходный возраст. Отгородите ее от себя. Не стирайте, не готовьте еду, не разговаривайте. Скажите что она теперь отдельно отвас и сама о себе должна заботиться, оплачивать свой интернет, мобильную связь, продукты, сама себе готовить и давать часть ща коммуналку. А если она этого не может, то должна заткнуться и уважительно относиться к родителям.
Обнемашечка• 09 февраля в 12:48
Ответ дляКили и Манджаро
Терпіть. Ось так боляче проходить сепарація. Я собі в дитинстві таких слів не дозволяла, але просто знала, що таких люлюєй відхвачу від мами… Що також фіговий спосіб виховання, хто б тут зараз що не написав. Але мене ковбасило по своєму. Закрилась в собі, почала палити, зʼїхала по оцінкам, поведінка в школі також страждала. Зараз думаю «яким ***баньком я була в тому віці».
Виросте і їй буде соромно за ці слова.
А якщо виросте і не буде соромно, то що?
Кили и Манджаро• 09 февраля в 12:51
Ответ дляОбнемашечка
Ну то вже якось змиритесь з цим. Назад ви її вже не засунете. На гормональні сплески також не вплинете. Всі батьки через це проходять. І ви пройдете.
Обнемашечка• 09 февраля в 12:53
Ответ дляКили и Манджаро
Ну тоді не розказуйте, якщо не знаєте.
Кили и Манджаро• 09 февраля в 12:59
Ответ дляОбнемашечка
Ну тоді не розказуйте, якщо не знаєте.
Не треба мені вказувати що робити. Краще відірвіться від телефону і займіться вихованням своєї дитини.
Паратруперсупер• 09 февраля в 13:00
Ответ дляСама вумна тутички
Там тількі дай привід зачепитися! Виклики батьків в поліцію, візити органів опіки та піклування, адміністративний штраф.
Цього замало?
Не згодна, докази не надані, права не роз´яснені. Покази і протокол складені зі слів дитини, яка не усвідомлює дій та наслідків. Можно додати - на психіатричну експертизу дитина не погодилась.
Нормальний адвокат рознесе і суд, і штраф. І навіть якщо штраф = 1700 макс + судовий збір. А можно потягнути терміни і справу закриють. Суди зараз завалені роботою
Але ж ви розумієте, що дитина буде переведена на мінімальне утримання, без кишенькових, без розваг. І взагалі подальше спільне життя стане вкрай напруженим?
Треба трохи думати, що ти ляпаєш і кому. Дитина має не лише права, а і обов´язки.
ЗабежАЛОЧКА• 09 февраля в 13:04
Ответ дляSo_so
Я бы сказала, что желание хорошее,что для этого нужно сделать? Давай подумай.
Моя в 14 захотела айфон, при том, что у неё был хороший телефон, но подростки, влияние среды, в школе у всех айфоны, нужен айфон.
Я говорю это хорошее желание, что для него нужно? Деньги. Где взять деньги? Заработать.
Давай ты сколько сможешь и мы добавим.
И она серьезно подошла к осуществлению своего желания.
В 20 лет имеет годовой контракт на работу в большой компании, айфон есть. Живет сама давно.
Поэтому её можно понять, по своему.
Давай ты сколько сможешь и мы добавим.
Поэтому её можно понять, по своему.
не всегда так получается. Моя вот тоже благополучная девочка однажды заявила, что заводить детей нужно только если готова выполнять все их хотелки.
мегамоСГ• 09 февраля в 13:07
Ответ дляБулькаю
Уже так довиховувалися правильно, що росте незрозуміло що. Безкінечні побиття однолітків, тварин. Неповага до дорослих скрізь. Це побочки чого?
А це точно не діти, яких били і за двері виставляли?
мегамоСГ• 09 февраля в 13:12
Ответ дляНашли в капусте
Як це не думає? Вона своїм ротом озвучує чужі думки? В неї психічний розлад, вона чує ’голоси’ і вони наказують їй це зробити? Ні. Думає! Вона саме це і думає, просто ще не вистачає розуму і навичок це приховати. Вона може передумати згодом, якщо пощастить. А може й пронести цю свою думку через все життя.
Може. То що, за це карати?
мегамоСГ• 09 февраля в 13:14
Ответ дляЖінка з перцем
Навчити, що всі дії мають наслідки.
Отож, коли чоловік-сволота виганятиме її з дому, вона вже буде навчена терпіти і мовчати?
Нашли в капусте• 09 февраля в 13:31
Ответ длямегамоСГ
Може. То що, за це карати?
Не карати, а не толерувати.
Жінка з перцем• 09 февраля в 14:32
Ответ длямегамоСГ
Якщо вона перша скаже чоловіку як він їй надоїв і вона мріє про життя без нього, живучи в його квартирі повністю за його кошт, і після цього її чоловік вижене, то так. Всі дії мають наслідки.
Гуру троллинга• 09 февраля в 17:21
Ответ дляСама вумна тутички
А якщо вона викличе ювенальну поліцію та заявить, що її виганяють з квартири?
Батьків ще тягати будуть по всих інстанціях...
Зараз наші діти дуже обізнані в своїх правах. Наслідки сучасного виховання...
Прекрасно
Будет наука для нее
Гуру троллинга• 09 февраля в 17:24
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ви так багатьох уже виставили?
Ну я сына к отцу с вещами
А потом получила его под дверью через месяц с вещами
Сказала, что он может остаться в моем доме лишь с условием взаимоуважения и до его 18 лет - послушания
Если не хочет- есть выбор
И он понимал, что я его ему предоставлю и поэтому уже не быковал
Сейчас ему 32, всегда мне говорит что этот шаг его отрезвил
Если не хочет- есть выбор