_Katya_1985• Изменено 09 февраля 2025

Что происходит? Из последних новостей про ТЦК

Последние дни что не зайду в телеграм группы, одни ужасы про ловлю от ТЦК, то видео как крутят, то вот такое.
Это что за усиление мобилизации на фоне ’ближайших переговоров’ с америкой и европой ?
Это с одной стороны, а с другой сборы что на нуле нет РЕБ, обстреливают как хотят, люди реально в аду, крики помощи от родственников
_Alekssandra_• 09 февраля 2025
Ответ дляwer-inn
Да, этот
Ужасный просто случай, сердце разрывается. Просто замучали до смерти человека.
А у некоторых ещё язык/пальцы поворачиваются говорить/писать, что это все разгоняется рашистами.
zajka12• 09 февраля 2025
Ответ дляtetnes
Не заперечуючі ненормальність дій ТЦК, по другому випадку багато питань. Не викладач, а лаборант. Виструбнив з авто , в якому їхав в учєбку.
Всі вчителі і викладачі ВУЗів ще в вересні оновили данні і мають законну відстрочку.
https://hromadske.ua/suspilstvo/239369-laboranta-l...
Ви ще напишіть, шо то були нетцк, а буряти перевдіті
Плохая зайка• 09 февраля 2025
Это всё доблестные работники тцк делают, потому что мужчины не хотят защищать свой дом. А если мужчины не будут защищать свои дома, к нам придут буряты и замучают до смерти. И вообще, в любой другой стране было бы то же самое во время войны.
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляzajka12
Я не здивуюся, якщо скоро почнуть і щось таке писати.

А кожен, хто хоч криве слово проти ТЦК скаже, буде оголошуватися працюючим на ворога.
У мене вже волосся дибки від того, що відбувається в нашій країні, де свобода вважалася однією з ключових наших відмінностей від раші!

Сюрреалізм якийсь вже.
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляadri1807
Я бы для этих тцкашников, после окончания войны, устроила бы аналог Освенциума, и чтобы они там находились до конца жизни.
Хто рукалице ставить? Жони тцкунів?
nnnnika• 09 февраля 2025
Ответ дляПлохая зайка
В Ізраїлі війна і такого не має. Але там воюють і діти чиновників теж, і помирають в тому числі
Feel good• 09 февраля 2025
Ответ дляПлохая зайка
Так идите и сами защищайте свой дом. По закону - равноправие.
Шеллар• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka

Сюрреалізм якийсь вже.
Ну що Ви? Ми сама демократична країна, всі плачуть від заздрощів дивлячись на наші закриті кордони, відлов чоловіків, простирадла з долярів звичайної чиновниці, на працьовитих прокурорів-інвалідів на пенсії і рівень економіки. Досі сльози втирає Трамп, що його статки менші чим в очільника Укрпошти.
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляПлохая зайка
Велкам в окопи. В Конституції немає розподілу на стать. Умнічаєте на теплому дивані
_Alekssandra_• 09 февраля 2025
Ответ дляПлохая зайка
Хз прийдут ли буряты, а свои уже мучают до смерти.
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ дляПлохая зайка
Ви краще прямо позначайте, що це сарказм, бо люди вже погано розрізняють таке, за цих дивних обставин навколо.
Чи то не сарказм у вас був?
_Alekssandra_• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Чи то не сарказм у вас був?
Не понятно. Может, манька?
Olvia1987• 09 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Лично я поняла тот комментарий как сарказм.Не хочу ошибаться
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Не понятно. Может, манька?
У тої наче інший новий нік, щось починається на ’d’, недавно вже в сусідніх темах світилася яскраво.
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Сподіваюся
Плохая зайка• 09 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
_Alekssandra_• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Вы думаете, он у неё один, ник?
Это многоликая особа
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Вы думаете, он у неё один, ник?
Это многоликая особа
Та я не дуже за нею слідкую, вона зразу в блоці у мене, як тільки проявиться. ))
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Як кажуть, з таким друзями і ворогів не треба.
Плохая зайка• 09 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Чи то не сарказм у вас був?
Патриотично настроенные граждане не раз в темах здесь писали именно это. Они же не могут ошибаться, правда? Они же патриоты.
Remensa• 09 февраля 2025
Син знайомої був на навчаннях у Львові. Куля рикошетом потрапила в око. Подробиць не знаю, живий, на око осліп.
Думаєте, відпустили?
спейси• 09 февраля 2025
Откройте глаза и включите мозг.Это не война,а уничтожение нации.Скоро примут закон об снижении мобилизационного возраста.На что это похоже?-на зачистку генофонда
AnnaOst• 09 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Он что, мешок с картошкой? Выпал да и выпал? Почему его не отвезли в больницу, а кинули на обочине?
От цей факт наводить на роздуми про те чи дійсно випав (вистрибнув). Бо як сам вистрибнув, то нафіга воно їм треба під статтю себе підводити на рівному місці
Павела• 09 февраля 2025
Це не тцк, це він сам впав невдало. Чи яке там спростування написали?
завитушка• 09 февраля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Не сумнівайтесь, як не буде ЗСУ, то прийдуть.
Взагалі якась дебільна фішка пішла, під критику ТЦК (обгрунтовану канєшно) нівелювати злочини російської федерації.
Тут, я так розумію, вже пішла підтримка російської агресії? Якшо ТЦК погані, то російські війська вже хороші? Було б цікаво на вас подивитися, коли ці буряти виб´ють двері в вашу хату, а так і станеться, якшо не буде ЗСУ,
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Просто цікаво, хто захищатиме тоді рідне місто, якщо всіх загребуть?
Шеллар• 09 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Дійсно, коли вибивати двері буде тцк - це докорінно змінить справу, як і дозволи їм застосовувати зброю та собак проти цивільного населення.
завитушка• 09 февраля 2025
Ответ дляШеллар
Я не пишу, що ТЦК хороші, чи що воно молодці, чи що їхні методи нормальні.
Я пишу, ПРО НЕДОПУСТИМІСТЬ НІВЕЛЮВАННЯ ЗЛОЧИНІВ ВІЙСЬКОВИХ РФ.
Бо в таких тємах вилізають матрьошки з коментами - ха, ха буряти, ги ги. Тіпа військові рф в містах України це смішно? Забули вже братські могили в Бучі, Ізюмі та інших деокупованих населених пунктах?
Хтось думає, що буряти в українському місті це смішно? Чи це добре?
Seehund• 09 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Если всех кандидатов в ЗСУ ТЦК будет избивать до полусмерти, то бурятов вам ждать не долго придется и посмотрите с интересом на себя в тот момент.
Sova splushka• 09 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Де ви тут побачили нівелювання злочинів рашистів?

Навпаки, показують, що методи ТЦК вже потихеньку починають наближатися до рівня тих злочинів!
Точнісінько те, проти чого бореться Україна, зненацька вже просочується зсередини! З абсолютно, здавалось би, протилежної від ’бурятів’ сторони!