Bransoletka• Изменено 11 февраля в 08:37

План Б - війна до 2029 року. Хтось читав про таке?

Ось натрапила в телеграмі. Хтось читав щось подібне? Що думаєте? Ще й та теза в Блумберг, палички складаються:
ℹ️ Якщо Зеленський хоче показати, що він заслуговує на подальшу підтримку Заходу, йому треба знизити мобілізаційний вік, — Bloomberg.
NYC• 11 февраля в 08:54
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну , мы же понимаем, что заниматься добычей под обстрелами никто не собирается. Значит ему нужен мир на нашей территории. Вопрос еще в том- чьи это земли- государства или , как всегда, в собственности у Ахметова энд компани.
Где ленд лиз? Третий год войны... пусть завалят нас современным оружием, которое даст возможность получить превосходство над количеством россиян.
Лично мне наплевать- пусть ,хоть , 52м штатом США мы станем.. Лишь бы этот адище закончился и никогда больше не произошел
Вроде внесли на голосование ленд лиз.
В США внесен законопроект, который позволит Трампу поставлять летальное оружие Украине и другим странам - Ленд-Лиз
Carmel News
Ksusci• 11 февраля в 08:54
Сумно це бачити. Але ще на початку війни багато хто мав точку зору, що ця війна мінімум на 10 років. Бо з 14 року замялось і затихло, значить і ця війна вийде з активної фази і буде довготривалою.
І ще якась експертка сказала, що війна буде тривати в кращому випадку мінімум 5 років. Але вона боїться, що більш вірогідно що всі 10 років і нам треба буде вчитися виживати в цих мовах.
Невимовно шкода нашу країну.
NYC• 11 февраля в 08:55
Ответ дляДафна
Я была в шоке про передачу Америке природных ресурсов за оружие. Капец дерибанят Украину как хотят.
А что может Украина дать за оружие?
Fialkaaaa• 11 февраля в 08:55
Ответ дляAntiprom
Падальщики американці як виявилось не менші ніж росіяни.. і як з цієї жопи вийти Україні..
А ви що, сподівались, що вас все подарують просто так? Причому тут росіяни?
Хаха, смішна
Соната любви• 11 февраля в 08:55
Адміністрація Трампа призупинила розробку мирного плану
Адміністрація президента США Дональда Трампа призупинила свій мирний план стосовно закінчення війни в Україні, аби врахувати думку європейських союзників у цьому питанні.

Відповідні переговори з ними проведе Уповноважений президента США з питань України та Росії Кіт Келлог.

Перш ніж завершити довгоочікуваний план припинення війни, як пише видання, Кіт Келлог на найближчих переговорах з європейськими дипломатами буде шукати думки щодо форми будь-якої мирної угоди та того, який внесок вони можуть зробити у цей процес.

The Telegraph повідомляє, що спецпредставник пообіцяв провести ці переговори з ’прем’єр-міністрами та президентами’ країн-членів НАТО. Водночас, як зазначається, вже цими вихідними на Мюнхенській конференції Келлог оприлюднить деякі деталі мирного плану.
У виданні припускають, що це буде пропозиція продовження військової підтримки Києва в обмін на доступ до рідкоземельних ресурсів України, про що раніше повідомлялося. Своєю чергою європейські дипломати вважають, що США хочуть зміцнити позиції України в будь-яких потенційних переговорах.
Зазначимо, що спершу повідомлялося, що Келлог представить партнерам стратегію Трампа щодо завершення війни в Україні під час конференції у Мюнхені. Однак сам спецпредставник заперечив це. Він підкреслив, що американська делегація проведе зустрічі з європейськими лідерами.
Antiprom• 11 февраля в 08:56
Ответ дляNYC
А что может Украина дать за оружие?
Україна вже віддала ядерну зброю ща срані гарантії від США та Великобританії, цього мало?
Одяг та сумки• 11 февраля в 08:56
Ответ дляДафна
каждый для себя ищет выгоду. Америкосы давно говорят и правильно пусть вам Европа помагает бесплатно они с вами в одной лодке. А Европа каждый ссыт дать больше чем кто-то. А нам давно пора полнять что друзья для нас это украина и все - друзей нет
Mrs.Ochmonek• 11 февраля в 08:56
Про автора каналу щось сказати можете, окрім того, що він заголовки переписує, і нагнітає?
автор Bransoletka • 11 февраля в 08:57
Ответ дляСтрекоза любви
Бо в нього скрізь кликуха Тік Ток «прост.тутка». Подумайте, чому його так назвали? Людина просто робить хайп на якихось чутливих моментах. Ще й по замовленню. Я б особисто, такого не читала.
А кого порадите читати?
Стрекоза любви• 11 февраля в 08:58
Ответ дляKsusci
Невимовно шкода нашу країну.
«Якась експертка» 🤣
Але, дівчата, загалом, ви тут правильно все написали. Краще мати в голові те, що війна ще буде довго, на жаль, ніж розслабитись і вже скласти ручки на полички в очікуванні швидкого миру. Працюємо далі.
Солнечная_я• 11 февраля в 08:58
Открыла этот фокс ньюс, 10 статей про сектор Газа и одна про Украину. Очень все озабочены. ((
Antiprom• 11 февраля в 08:58
Ответ дляFialkaaaa
Хаха, смішна
Бо росіяни такі ж падальщики як і американці..але на відміну від американців 90% росіян живуть в такій жопі, що реально для них щастя прийти в Україну за 20 тис дол і здохнути тут..
Leeloo_aloha• 11 февраля в 08:58
Ответ дляbespe4na_mavpa
Нас деребанят все, кому не лень. На кой фиг помирать мужчинам? За что??
А може було краще домовлятися з росіянами і розвивати свою країну в дипломатичному партнерстві, а не воювати? Зараз Лукашненко виглядає не таким і дурним, як його малювали наші смі. І Білорусь все ж таки незалежна країна. А ми свою незалежність про....ли.
Леска• 11 февраля в 08:59
Ответ дляМанула
Трампу м´яко кажучи н@ср@ти, що буде з Україною, головне повернути гроші. Тільки бізнес, нічого особистого ...

Фрагмент інтерв´ю на Fox New:
А що щодо України? Ви вважаєте, що зможете укласти угоду? Чи продовжуватимете постачати зброю, поки цього не станеться?

«Україна має надзвичайно цінну землю — з точки зору рідкісноземельних металів, нафти, газу та інших ресурсів.
Я хочу, щоб наші витрачені гроші були захищені, адже ми витратили сотні мільярдів доларів.
Вони можуть укласти угоду, а можуть і не укласти. Колись вони можуть стати російськими, а можуть і не стати.
Але ми вклали в це величезні гроші, і я сказав: «Я хочу їх повернути».
Я прямо сказав їм: «Я хочу еквівалент приблизно 500 мільярдів доларів у вигляді рідкісноземельних ресурсів».
І вони загалом погодилися.
Якщо ми цього не отримаємо — ми просто дурні.
Я сказав: «Ми повинні щось отримати, ми не можемо продовжувати просто платити».
То нехай американці приїздять та відвойовують ,,свої,, метали, в не українськими руками то робити
Солнечная_я• 11 февраля в 08:59
Ответ для_Твоя_подруга
За миллион за подписание контракта? Вы реально в это верите?
Я не верю в миллион.
SantaMonika• 11 февраля в 09:00
Ответ дляФорсия
Я не верю в миллион.
А в 15 за загиблого теж не вірите ?
Стрекоза любви• 11 февраля в 09:00
Ответ дляBransoletka
А кого порадите читати?
Удалено администрацией...
Дафна• 11 февраля в 09:01
Ответ дляNYC
А что может Украина дать за оружие?
Просто теперь получается с одно стороны рашка территории с ресурсами захватывает, а с другой Америка дерибанит.
Обложили
Ekaterina17• 11 февраля в 09:02
Ответ дляСтрекоза любви
Сергій вже хвилюється, що доведеться йому йти воювати?
Автор, ну правда, коли ви показали канал, на який підписані, то взагалі питань немає🤣. Навіть якщо війна і буде тривати до 2100 року.
Якщо і хвилюється - то це нормально
Хто хоче сидіти в сирому окопі по пʼять днів голодний в лисячій норі спати і отримувати на голову бомби?
І головне - заради чого це все?
Щоб казнокради спокійно крали і надалі бюджет і сиділи в ресторанах, катались по курортах європейських?
Ekaterina17• 11 февраля в 09:03
Ответ дляOlvia1987
Это очень дорого.На сто тысяч контрактников надо сто миллиардов гривен.Да и к тому же это опять разделение населения.Если тебе 18-25 то возьми миллион, а если старше,то шуруй бесплатно в бусик и на фронт.Дешевле снизить призывной возраст.
Боже
Як дешево - це всього навсього 20% статків однієї лише мсеківськоі крупи з хмельницька

А якщо трусити прокурорів депутатів - це копійки для України
Стрекоза любви• 11 февраля в 09:04
Ответ дляEkaterina17
Якщо і хвилюється - то це нормально
І головне - заради чого це все?
Так Сергій якраз яскравий представник тих, про кого ви написали, у другій частині вашого коментаря 🤣
NYC• 11 февраля в 09:04
Ответ дляAntiprom
Так они те гарантии выполнили. Они обязали не нападать и не напали.
Все согласно подписанному договору.
А вы что хотели?
Мандарина• 11 февраля в 09:04
Ключевая фраза «война расписана до 29 года», но некоторым все конспирология везде мерещится. А то что это просто сценарий заранее согласованный принять никак не получается
Леска• 11 февраля в 09:05
Ответ дляДафна
Если договорятся за природные ресурсы, то Америке уже не выгоден мир будет
Де логіка?? Без миру не зможуть видобувати
Екатерина27• 11 февраля в 09:05
Ответ для_Твоя_подруга
Мне похоже на правду. Иначе к чему миллион за подписание контракта 18-24 летними?
Вся эта история с миллионом продлится очень недолго. Как только начнут умирать и эти, все будет бесплатно
wer-inn• 11 февраля в 09:05
Ответ дляSantaMonika
Читала. А що то змінить?
Від нас нічого не залежить
Странно, а в 2014 все так кричали, от нас! только от нас! зависит будущее країни...как хотим так и сделаем, независимы...лалля.. тополя. Не пойму, что изменилось, однако?
LudaSHS• 11 февраля в 09:05
Ніхто ніколи ще не вгадав, прогнози настільки задежать від змінних параметрів, що все с теорією ймовірності, навіть моделювання західної розвидки, математичне, і те теж провалилося в реалі.
Бачили Шарп стоїть на своєму, збирає дані на його думку.
Наші готуються до виборів і включили серіал жабогадюкінг, що дуже розхитує стомлене суспільство.
Гаданіє на трампі набрало обертів, як інструмент хайпу блогерів і змі.
Кожен кудись біжить і апелює до тайни, інсайдів, набираючи підпісників і рекламу
Ekaterina17• 11 февраля в 09:06
Ответ дляЕкатерина27
Пуйло дає 40 тисяч доларів відразу за підписання контракту
І йдуть з сел усі
wer-inn• 11 февраля в 09:06
Ответ для_Твоя_подруга
что такое миллион сейчас) однушка в райцентре, чи не деньги
NYC• 11 февраля в 09:07
Ответ дляДафна
Обложили
Украине нужно оружие? Значит надо платить чем то.