Ось натрапила в телеграмі. Хтось читав щось подібне? Що думаєте? Ще й та теза в Блумберг, палички складаються:
ℹ️ Якщо Зеленський хоче показати, що він заслуговує на подальшу підтримку Заходу, йому треба знизити мобілізаційний вік, — Bloomberg.
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну , мы же понимаем, что заниматься добычей под обстрелами никто не собирается. Значит ему нужен мир на нашей территории. Вопрос еще в том- чьи это земли- государства или , как всегда, в собственности у Ахметова энд компани.
Где ленд лиз? Третий год войны... пусть завалят нас современным оружием, которое даст возможность получить превосходство над количеством россиян.
Лично мне наплевать- пусть ,хоть , 52м штатом США мы станем.. Лишь бы этот адище закончился и никогда больше не произошел
Вроде внесли на голосование ленд лиз.
В США внесен законопроект, который позволит Трампу поставлять летальное оружие Украине и другим странам - Ленд-Лиз
Carmel News
Сумно це бачити. Але ще на початку війни багато хто мав точку зору, що ця війна мінімум на 10 років. Бо з 14 року замялось і затихло, значить і ця війна вийде з активної фази і буде довготривалою.
І ще якась експертка сказала, що війна буде тривати в кращому випадку мінімум 5 років. Але вона боїться, що більш вірогідно що всі 10 років і нам треба буде вчитися виживати в цих мовах.
Невимовно шкода нашу країну.
Соната любви• 11 февраля 2025
Адміністрація Трампа призупинила розробку мирного плану
Адміністрація президента США Дональда Трампа призупинила свій мирний план стосовно закінчення війни в Україні, аби врахувати думку європейських союзників у цьому питанні.
Відповідні переговори з ними проведе Уповноважений президента США з питань України та Росії Кіт Келлог.
Перш ніж завершити довгоочікуваний план припинення війни, як пише видання, Кіт Келлог на найближчих переговорах з європейськими дипломатами буде шукати думки щодо форми будь-якої мирної угоди та того, який внесок вони можуть зробити у цей процес.
The Telegraph повідомляє, що спецпредставник пообіцяв провести ці переговори з ’прем’єр-міністрами та президентами’ країн-членів НАТО. Водночас, як зазначається, вже цими вихідними на Мюнхенській конференції Келлог оприлюднить деякі деталі мирного плану.
У виданні припускають, що це буде пропозиція продовження військової підтримки Києва в обмін на доступ до рідкоземельних ресурсів України, про що раніше повідомлялося. Своєю чергою європейські дипломати вважають, що США хочуть зміцнити позиції України в будь-яких потенційних переговорах.
Зазначимо, що спершу повідомлялося, що Келлог представить партнерам стратегію Трампа щодо завершення війни в Україні під час конференції у Мюнхені. Однак сам спецпредставник заперечив це. Він підкреслив, що американська делегація проведе зустрічі з європейськими лідерами.
Одяг та сумки• 11 февраля 2025
Ответ дляДафна
Я была в шоке про передачу Америке природных ресурсов за оружие. Капец дерибанят Украину как хотят.
каждый для себя ищет выгоду. Америкосы давно говорят и правильно пусть вам Европа помагает бесплатно они с вами в одной лодке. А Европа каждый ссыт дать больше чем кто-то. А нам давно пора полнять что друзья для нас это украина и все - друзей нет
Mrs.Ochmonek• 11 февраля 2025
Про автора каналу щось сказати можете, окрім того, що він заголовки переписує, і нагнітає?
Ответ дляСтрекоза любви
Бо в нього скрізь кликуха Тік Ток «прост.тутка». Подумайте, чому його так назвали? Людина просто робить хайп на якихось чутливих моментах. Ще й по замовленню. Я б особисто, такого не читала.
А кого порадите читати?
Стрекоза любви• 11 февраля 2025
Ответ дляKsusci
Невимовно шкода нашу країну.
«Якась експертка» 🤣
Але, дівчата, загалом, ви тут правильно все написали. Краще мати в голові те, що війна ще буде довго, на жаль, ніж розслабитись і вже скласти ручки на полички в очікуванні швидкого миру. Працюємо далі.
Солнечная_я• 11 февраля 2025
Открыла этот фокс ньюс, 10 статей про сектор Газа и одна про Украину. Очень все озабочены. ((
Ответ дляFialkaaaa
А ви що, сподівались, що вас все подарують просто так? Причому тут росіяни?
Хаха, смішна
Бо росіяни такі ж падальщики як і американці..але на відміну від американців 90% росіян живуть в такій жопі, що реально для них щастя прийти в Україну за 20 тис дол і здохнути тут..
Leeloo_aloha• 11 февраля 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Нас деребанят все, кому не лень. На кой фиг помирать мужчинам? За что??
А може було краще домовлятися з росіянами і розвивати свою країну в дипломатичному партнерстві, а не воювати? Зараз Лукашненко виглядає не таким і дурним, як його малювали наші смі. І Білорусь все ж таки незалежна країна. А ми свою незалежність про....ли.
Ответ дляМанула
Трампу м´яко кажучи н@ср@ти, що буде з Україною, головне повернути гроші. Тільки бізнес, нічого особистого ...
Фрагмент інтерв´ю на Fox New:
А що щодо України? Ви вважаєте, що зможете укласти угоду? Чи продовжуватимете постачати зброю, поки цього не станеться?
«Україна має надзвичайно цінну землю — з точки зору рідкісноземельних металів, нафти, газу та інших ресурсів.
Я хочу, щоб наші витрачені гроші були захищені, адже ми витратили сотні мільярдів доларів.
Вони можуть укласти угоду, а можуть і не укласти. Колись вони можуть стати російськими, а можуть і не стати.
Але ми вклали в це величезні гроші, і я сказав: «Я хочу їх повернути».
Я прямо сказав їм: «Я хочу еквівалент приблизно 500 мільярдів доларів у вигляді рідкісноземельних ресурсів».
І вони загалом погодилися.
Якщо ми цього не отримаємо — ми просто дурні.
Я сказав: «Ми повинні щось отримати, ми не можемо продовжувати просто платити».
Фрагмент інтерв´ю на Fox New:
І вони загалом погодилися.
То нехай американці приїздять та відвойовують ,,свої,, метали, в не українськими руками то робити
Солнечная_я• 11 февраля 2025
Ответ для_Твоя_подруга
За миллион за подписание контракта? Вы реально в это верите?
Я не верю в миллион.
SantaMonika• 11 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Я не верю в миллион.
А в 15 за загиблого теж не вірите ?
Стрекоза любви• 11 февраля 2025
Ответ дляBransoletka
А кого порадите читати?
Удалено администрацией...
Ekaterina17• 11 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Сергій вже хвилюється, що доведеться йому йти воювати?
Автор, ну правда, коли ви показали канал, на який підписані, то взагалі питань немає🤣. Навіть якщо війна і буде тривати до 2100 року.
Якщо і хвилюється - то це нормально
Хто хоче сидіти в сирому окопі по пʼять днів голодний в лисячій норі спати і отримувати на голову бомби?
І головне - заради чого це все?
Щоб казнокради спокійно крали і надалі бюджет і сиділи в ресторанах, катались по курортах європейських?
І головне - заради чого це все?
Ekaterina17• 11 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Это очень дорого.На сто тысяч контрактников надо сто миллиардов гривен.Да и к тому же это опять разделение населения.Если тебе 18-25 то возьми миллион, а если старше,то шуруй бесплатно в бусик и на фронт.Дешевле снизить призывной возраст.
Боже
Як дешево - це всього навсього 20% статків однієї лише мсеківськоі крупи з хмельницька
А якщо трусити прокурорів депутатів - це копійки для України
Стрекоза любви• 11 февраля 2025
Ответ дляEkaterina17
Якщо і хвилюється - то це нормально
І головне - заради чого це все?
Так Сергій якраз яскравий представник тих, про кого ви написали, у другій частині вашого коментаря 🤣
Екатерина27• 11 февраля 2025
Ответ для_Твоя_подруга
Мне похоже на правду. Иначе к чему миллион за подписание контракта 18-24 летними?
Вся эта история с миллионом продлится очень недолго. Как только начнут умирать и эти, все будет бесплатно
Ніхто ніколи ще не вгадав, прогнози настільки задежать від змінних параметрів, що все с теорією ймовірності, навіть моделювання західної розвидки, математичне, і те теж провалилося в реалі.
Бачили Шарп стоїть на своєму, збирає дані на його думку.
Наші готуються до виборів і включили серіал жабогадюкінг, що дуже розхитує стомлене суспільство.
Гаданіє на трампі набрало обертів, як інструмент хайпу блогерів і змі.
Кожен кудись біжить і апелює до тайни, інсайдів, набираючи підпісників і рекламу
Ekaterina17• 11 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Пуйло дає 40 тисяч доларів відразу за підписання контракту
І йдуть з сел усі