Ось натрапила в телеграмі. Хтось читав щось подібне? Що думаєте? Ще й та теза в Блумберг, палички складаються:
ℹ️ Якщо Зеленський хоче показати, що він заслуговує на подальшу підтримку Заходу, йому треба знизити мобілізаційний вік, — Bloomberg.
Джага Джага• 11 февраля 2025
Ответ дляrainbow2018
Ну, Тарас з Одеси - це вже збитий льотчик.
Зараз рекомендую прислухатися до Богдана з Горішніх Плавнів.
Ну, Тарас з Одеси - це вже збитий льотчик - напишіть більш доступною мовою бо я не розумію чому ви так кажете.
rainbow2018• 11 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
На жаль, не маю права тут таке писати. Богдан нам закрив канали для розповсюдження інформації щодо Тараса
Але, хто знає - той знає.
Ответ дляLen_to4ka
Це канал який піарить Мураєва 🤦♀️
Хіба? Жодного разу він за нього не згадав
tanysha777• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
і шо шо звинувачуюь. Я наприклад звинувачую вас шо ви вбили Кеннеді.
Як би там не було, яким би Зе не був, росіяни напали на Україні, зайшли своїи смердючим чоботом сюда, вбивають та катують людей. Ніякі доводи не виправдвють ці злочини.
Ніяких виправдань
Зе і банду якраз і поставили, щоб путін міг зайти вбивати і катувати
А демократи в особині байдена, за домовленістю з путіним, закрили очі на невелике вторгнення
Як вже остогидли оці намагання з чорного зробити біле - путін завжди був, є і буде, так, путін зараз вбиває і катує, скориставшись ситуацією
І нічого не зміниться, поки ця істина не дійде до кожного, в чому я сумніваюсь, бо саме такі теми і більшість дописувачів якраз і працюють на потрібний результат - Україна в лапах рф
Ответ дляtanysha777
Ніяких виправдань
Хто поставиив?? Згадайте як навіть тут на порадниці наш розумний нарід аж заслинився ’аби не порошенко’ голосував
На яке маленьке вторгення закрив очі Байден, котрий став президентом в 2021 році?
З чорного біле як раз робилять такі як ви. У війні винен лише путін. Якими б не були Зе, Байден, Маск, Папа Римський чи ще хтось є закони та правила - в чужий дім ЗАСЬ! Чужа країна - ЗАСЬ. Вбивати - ЗАСЬ!
tanysha777• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Якраз я , чудово пам´ятаю- стільки нервів і здоров´я витрачено на марні сподівання хоч до когось достукатись
От ці, хто закликали і голосували і поставили, повівшись на тупу пропаганду, хтось був просто корисним ідіотом, а хтось за узкій мір і зараз, це прекрасно видно по дописах
Я вже навіть не закликаю думати
tanysha777• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Після зустрічі з путіним на безпековій конференції, байден вийшов на пресконференцію і голосом через рот сказав, що якщо якщо путін вторгнеться не до Львова, то США не будуть вважати це вторгненням
Всі подальші дії США є тому підтвердженням
Але ж у вас тут інші задачі
арина-ветерок• 11 февраля 2025
Ответ дляBusinka_05
Какая демографическая яма? 2005-2008 гг - всплеск рождаемости, т.к. с 01.04.05 стали платить по 40 тысяч на ребенка. Это как раз поколение 18-20 лет. Разве что многих, слава богу, успели вывезти до севершеннолетия.
2005 году рождения и младше на момент начала войны было меньше 18, их повывозили массово. А в 1999-2004 как раз эта самая яма и была.
Ответ дляСоната любви
создайте свой канал, к примеру, ютуб.
да начните говорить все что думаете, каждый день записывая трансляции.
потом расскажете про свободу слова.
Смішно, на ютуб вже повно каналів з різними Точками зору.
Звісно, якщо ви закликаєте до повалення влади чи виправдовуєте війну проти України то маєте бути притягнуті до відповідальності.
Ответ дляzajka12
Арестович зі своїми 30-35 не брехло?
а якже теми 2023, шо в рашки впк вже на грані (купа скрінів
, простині🤣), шо в неї нема ресурсів воювать багато років? Голі босі і т. д.
Якщо ви про військовий потенціал , то до сих пір відслідковують журналісти і не все там гаразд
тут є графіки різних сфер.
Не так як би хотілося, і це завжди було не швидке дійство. але економіка рф відчуває.
їх заводи, авіація.
Так, і ім допоміг тіньовий флот, і посередники, і пів корея, ірані китай, але якби не вони, то може і швидша була надія на мир.
Діло не в егегей ура- раша впаде.
Щодо останнього від більш типу продвінутих, аксакалів світових змі - це статті журналу The Economist, робила тему
І писала про висновки ’ егегей’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3571026
Тож цікаво чи їх прогноз справдяться, адже саме РЕСУРСи рф і ЗДАТНІСТЬ вести війну є причиною продовження військових дій.
Бо коли є чим, вони не зупиняться.
А Коли буде потрібна ПАУЗа саме пуйлу, для накопичення потенціалу, він, можливо піде на оголошення припинення вогню.
І війна в високій інтенсивності не може бути десятиріччями.
В режимі низької інтенсивності, ну на кшталт Ато - може.
Десятеріччями так воювати не здатні ніхто, навіть вони, ми -тим паче не здатні.
І саме в ресурсах краєуголтний камінь чи будуть домовленості, а не в ’ Трамп порішає швиденько’, але і навіть Трамп теж говорить про інфляцію в рф і це типу чинник.
Про економіку рф тільки лінивий не пише. І це шанс для України мати мир. Це завжди було, на ресурси ці ще впливає удари по складам, запасам, заводам і нпз ( доход рф і паливо для броні, авіаціі) , впливає не головним чином, це в системі інших чинників.
Тому , в надія на мир через призму складних факторів.
Тому не все так просто. Тому не мислення в полярності - тільки +, чи тільки -.
тут є графіки різних сфер.
їх заводи, авіація.
Діло не в егегей ура- раша впаде.
І писала про висновки ’ егегей’
Бо коли є чим, вони не зупиняться.
Ответ дляРойЛеля
А в чому він не прав з позиції оплачуюючої сторони?! Хто дівчину вечеряє, той її і танцює.
От тільки що ж ви падли тепер робите вигляд добротєтєлей, якщо ви гарантами виступали.
Поясніть мені, чого вони виплату своїх гарантій обігрують як послугу
Що хочуть - то й роблять.
Хочуть - і роблять собі будь-який вигляд, хоч і добродіячів. А вже у відповідь бути дебілами і вестися на це, чи ні - то вже наш вибір.
Ответ дляArgesha
Віра - прекрасно!
Вірю і сподіваюсь, що й надалі жодної копійчини не вкладе у велике крадівництво.
Я ще б воліла щоб вони аудит зробили в у наших, і в Сша, стосовно коштів
Але віра була в Трампа не тільки як давача / не давача ресурсів, а в швидку зупинку війни.
Natal_ka91• 11 февраля 2025
Ответ дляEgin
Тогда понятно, почему некоторые страны уже начали давать субсидиарную защиту украинцам на 5 лет
От тільки бажаючих не так багато, бо з цим захистом додому не поїдеш туди-назад
Ответ дляLudaSHS
Як закінчиться накачування зброєю - так і зупиниться.
Трамп же ж не відбере те, що дід Джо вже дав.
Popeye the Sailor• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
От про це й казав Стерненко, що поганий знак що Трамп з путіним першим поговорив.
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 11 февраля 2025
Ответ дляArgesha
Сподіваюсь не закінчиться. Зброя необхідна Україні навіть якщо військові дії заморозять.
Не чіпай - вб ю• 11 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
А наші депутати вирішили, що російський ядерний реактор важливіший і віддали свої голоси за нього
не знаю про що ви
Ответ дляLudaSHS
Тобто пуйло зупиниться це вже точно відомо?
Звісно що ні.
Та він ані в жодному разі не зупиниться.
Питання лише в тому, як він забере усе, що вважає за потрібне - як в Криму, Бердянську, чи в якості випаленої землі і ще за мінусом сотень тисяч життів.