Bransoletka• Изменено 11 февраля 2025

План Б - війна до 2029 року. Хтось читав про таке?

Ось натрапила в телеграмі. Хтось читав щось подібне? Що думаєте? Ще й та теза в Блумберг, палички складаються:
ℹ️ Якщо Зеленський хоче показати, що він заслуговує на подальшу підтримку Заходу, йому треба знизити мобілізаційний вік, — Bloomberg.
Мандарина• 11 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
В шоке они … не так давече всех матрешками называли , когда кто то говорил , что победы не будет . А тут уже война до 2030 , ну при вашем же участии я надеюсь ?
Столько ещё прозрений жизнь готовит…
ellllena.ua• 11 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
газ и нефть имеют одинаковые свойства в любом регионе.
как и лес, водные ресурсы.
земля хоть и имеет разную почву, но черноземы есть и на западной.

все остальное сказки для наивных.
Важлива кількість та концентрація. Клаптик чорнозему на Прикарпатті, чи сотні кілометрів крізь поля східного степу🤷
ellllena.ua• 11 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
.
Інтрига)
Мандарина• 11 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
І що цікаво, в той час, коли вже відкрито звинувачують зе і банду в зраді України і роботі на путіна,- стадо як завжди шукає ворогів навкруги
Хто знайде хоч одну відмінність від стада узкіх?
Бідна Україна
Люди во всем мире одинаковы. Это просто удобная манипуляция про уникальность той или иной нации. Читаю про Корею книгу, все один в один, как по шаблону.
Ирина 2013• 11 февраля 2025
Ответ для_Твоя_подруга
Мне похоже на правду. Иначе к чему миллион за подписание контракта 18-24 летними?
Обещать,не значит жениться,он сколько обещал,что из того выполнил🤨семьи безвестипропавших,инвалидов не могут добиться,что положено,проходят круги ада,а то миллион каждому,каждый год и ещё тот год нужно выдержать
Киев_Елена• 11 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Падальщики американці як виявилось не менші ніж росіяни.. і як з цієї жопи вийти Україні..
Нужно было в эту ж@пу не входить) выйти проблематично
LudaSHS• 11 февраля 2025
Ответ дляellllena.ua
Цю війну ще можна було відвести дипломатично, прислухаючись до волевиявлення всіх громадян, а не промайданної братії.
Коли була провокація на Тузлі ніяких майданів не було. А план у них вже був.
Анексія Криму готувалася давно. Зараз ми бачили майдани в різних містах Ес, наприклад в Братиславі тисячні мітинги проти проросійського Фіцо, і ніхто не йде війною.
Тому, впк, ракетна програма, і потенціал міг тільки відвести цю війну.
Businka_05• 11 февраля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Вы видели как мало у нас тех 18-24 летних, у нас демографическая яма была в те годы. Чем это поможет?
Какая демографическая яма? 2005-2008 гг - всплеск рождаемости, т.к. с 01.04.05 стали платить по 40 тысяч на ребенка. Это как раз поколение 18-20 лет. Разве что многих, слава богу, успели вывезти до севершеннолетия.
Metelitsa• 11 февраля 2025
Ответ дляellllena.ua
- Сказало пуйло і стерло в порошок найбільш лояльні до них регіони
На виборах до ВР в 2019 році ОПЗЖ взяла більшість в Донецькій і Луганській областях
Киев_Елена• 11 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Україна вже віддала ядерну зброю ща срані гарантії від США та Великобританії, цього мало?
Не так, отдала просто за «бумажку и аплодисменты», никаких реальных гарантий никто не давал
LudaSHS• 11 февраля 2025
Ответ дляМандарина
Никто никого не оболванивал, все всегда лежит на поверхности. Вопрос лишь в том видит ли это человек. Большинству это вообще не нужно, и это тоже выбор. Просто когда приходит время ответственности, это же большинство «а мы что? А мы ничего. Нас оболванили». Ну вы серьезно? Насколько нужно считать всех вокруг тупыми, чтобы так думать? Этот инфантилизм ментальный уже дорого обошелся, но так ничего и не изменилось(
Речь шла о совершенно другой деятельности в частях Украины. Но вы как обычно)))
Что касается меня. Я повторюсь в сотый раз, мне приятно, что вы так внимательно отслеживаете все связанное со мной, но вы не найдете нигде текста на тему «ой, меня обманули. Я тут ни при чем». Мы каждый день делаем выбор. И обмануть только того, кто хочет быть обманутым.
Ось я про що, ви пишете про ’Ви, вас’’.. а вас? Ви частина суспільства? Ви робили свій вибір? Чи у вас тільки критика інших? зараз, можливо було б дискутувати на суто філософські питання з підґрунтям політології, але ж ви не новачок сайту, тому теж робили вибір в показували тут, і писали тут, осознаний чи ні, то вас не обманули?
Суспільство , оточення ваше теж робило вибір. І не кажіть знову, наливши води, що українців Крима не обманули і не використали, і вони досягли всього що мріяли. Адже і це все приклад того самого, про шо мова в широкому змісті дискусії цієї гілки.

Люди падкі на технологіі, де б не були, і так відповідальність на людях теж. І добре мати технології впливу, вестися на них, і жити в країні, наприклад з гарантіями Нато, де не трясе.
Щодо розпилу військового потенціалу, так, на цьому заробляли. І продаж був. Хто це робив? Ті хто думали про державу, завжди крутиться все навколо власних карманів.
Щодо можливостей наших Зсу ще тоді я вже сказала в тому пості.
LudaSHS• 11 февраля 2025
Ответ дляМандарина
Якщо люди однакові, то всіх і використовують, і всі падкі на піарників, технологіі впливу, і добре народитися в розвиненій правовій державі.
Графиня Шезвездицкая• 11 февраля 2025
Ответ дляМандарина
При этом главный инициатором этого документа были Британия и Штаты. Почему? Не задумывались?
Украина - 3 в мире по ядерному потенциалу на тот момент была. Впереди Франции и самой Британии.
Был еще Лиссабонский протокол. И было решение сначала Буша, потом Клинтона безоговорочное для Украины. Сейчас ничего не изменилось, США не позволят иметь статус страны с ЯО, чего не скрывали никогда.
А теперь вопрос. Если Украина независима и суверенна, то на каком основании решения принимаются в другой стране(странах)?
с тех пор, как все просрали, продали и захапали.
Оружия -0
Армии-0.
Киев_Елена• 11 февраля 2025
Ответ дляEkaterina17
Якщо і хвилюється - то це нормально
Хто хоче сидіти в сирому окопі по пʼять днів голодний в лисячій норі спати і отримувати на голову бомби?
І головне - заради чого це все?
Щоб казнокради спокійно крали і надалі бюджет і сиділи в ресторанах, катались по курортах європейських?
Как ради чего? Маня четка сказала « они защищают не политиков, а свои семьи, а то бурят зайдет в дом»
LudaSHS• 11 февраля 2025
Ответ дляMetelitsa
Навіть зараз їх опзж і їх антимайдан при владі, і що?
Це ж тіж лиця, мало того слуги - це ж одне з облич регіоналів.
Графиня Шезвездицкая• 11 февраля 2025
Ответ дляfruhling007
Цікаво, Ізраїль теж шось віддає США за допомогу?
Чи Ізраїль - це недоторканна корова, для якої гроші ллються рікою без жодних умов і пауз?
Израиль- единственная военная база на Ближнем Востоке, которая держит под контролем своих добрых и мирных соседей. Правда, как показала практика- не всегда удачно.
Киев_Елена• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Де логіка?? Без миру не зможуть видобувати
С рашкой могут договорится, разделить территории влияния. Грубо говоря - это ваше, мы туда не лезем, а это наше - вы туда не лезьте. Это дешевле чем отбивать
Леска• 11 февраля 2025
Ответ дляКиев_Елена
ну так для цього все одно потрібен мир, як воно вяжеться з коментом на який я відповідала, а саме ’Если договорятся за природные ресурсы, то Америке уже не выгоден мир будет’
Леска• 11 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
Бідна Україна
і шо шо звинувачуюь. Я наприклад звинувачую вас шо ви вбили Кеннеді.
Як би там не було, яким би Зе не був, росіяни напали на Україні, зайшли своїи смердючим чоботом сюда, вбивають та катують людей. Ніякі доводи не виправдвють ці злочини.
Киев_Елена• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Автор того комментария скорее всего имела ввиду, что чем больше будет оружия давать Америка, тем больше природных ресурсов она будет забирать за это. Вот как заберет все в обмен на оружие, тогда и закругляться можно. Пока будет на что обменивать военную помощь - война продолжится
zajka12• 11 февраля 2025
Арестович зі своїми 30-35 не брехло? а якже теми 2023, шо в рашки впк вже на грані (купа скрінів , простині🤣), шо в неї нема ресурсів воювать багато років? Голі босі і т. д.
SantaMonika• 11 февраля 2025
Клічко дав свій прогноз, через місяць - два,війна закінчиться
Будемо скриніти?
Businka_05• 11 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Зараз наша задача вже якщо віддаємо копалини, то щоб їх переробка була в Україні, укр підприємствами, укр руками. Це інвестиції в підприємства, зарплати, податки.
А не просто викопали і відвантажили
Так это и будет украинскими руками за минимальную зарплату. Или вы надеетесь на европейские?
Джага Джага• 11 февраля 2025
Нікого тут не залишится до 2029 року.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 февраля 2025
как только мы свои ресурсы отпишем америке, война должна прекратиться. это логично.
кравчуку привет в могилу и вечный ему ад.
Antiprom• 11 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
І кучмі вдогонку.. після того що він підписав, а саме він підписував, ми мусимо забрати всі підприємства у його зяття і з них ств фонд відновлення України.. все рівно війна вже довела що всім на будь-які закони посрати
Джага Джага• 11 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні.Трамп сказав що Україна має віддати всі свої ресурси (розрахуватися за вже поставлену зброю і гроші) в незалежності від того чи буде укладена мирна угода чи ні.
rainbow2018• 11 февраля 2025
Якщо чесно, нікому в світі я ще не вірила так, як Сергію Ягодзинському.
Видатний експерт і аналітик. Знана та авторитетна людина. Позаштатний радник в багатьох структурах - від ГУРа до ОСББ в Новопечерських Ліпках.
Джага Джага• 11 февраля 2025
Ответ дляrainbow2018
Цікаво яким чином йому вдається залишатися недоторканим.Так само як і Тарасу з Одеси.При тому що всіх інших публічних особ вже давно помітили і зачепили.
rainbow2018• 11 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну, Тарас з Одеси - це вже збитий льотчик.
Зараз рекомендую прислухатися до Богдана з Горішніх Плавнів.