Радикальная• 11 февраля 2025

Чоловік на мене ображається

Чоловік любить на мене ображатись на постійно робить мене крайньою. Ображається, що я йому мало уваги приділяю. Коли приходжу з роботи, то ображається, що я не така весела (я просто втомлена і буває, що енергійною бути не виходить). Часто після роботи мені не хочеться займатись сексом, хочеться просто полежати, відпочити, трохи довше поспати, але я мушу це робити, бо чоловік ображається та каже, що я не хочу виконувати подружній обов´язок. Ще він мене постійно в чомусь підозрює, перевіряє телефони. Кілька днів тому затрималась так, як був клієнт на товар, який продаю, то чоловік весь вечір на мене прискіпливо дивився говорячи про те, що напевно в мене хтось є (хоча це не правда, в мене навіть в думках такого не було). Я дійсно втомлююсь на роботі тому, що це більше чоловіча робота ніж жіноча, часто доводиться і фізично працювати, а ще 10 годин стояти (пішла тому, що там більше платять). Чоловік цього не розуміє, та постійно робить мене винною, через що мені не приємно. Як зробити так, щоб чоловік мене трохи розумів, а не лише робив винною?
Новопоштинская• 11 февраля 2025
Ніяк. Він такий.
От навіщо вам таке?
So_so• 11 февраля 2025
Для этого он должен больше зарабатывать.
автор Радикальная • 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Він зараз не працює
Святогорий• 11 февраля 2025
Это потому, что вы непригодная для семейной жизни женщина.
автор Радикальная • 11 февраля 2025
Ответ дляСвятогорий
Це чому?)
So_so• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Я ж говорю, я знаю толк в таких вещах
Фрекен бок• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Какая прелесть! Неработающий ноющий манипулятор! Вам от него не тошнит? Отправьте к маме, пусть там скулит.
So_so• 11 февраля 2025
Ответ дляФрекен бок
К маме нельзя, она платит половину аренды за сына.
Фрекен бок• 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Тогда вариант еще лучше: сэкономить и переехать к маме. Ну, чтоб жизнь еще веселее стала. Сыночек еще лучше проявится.🤣
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Поживите месяц отдельно
Тріль!• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Яка прєлєсть)))
Фрекен бок• 11 февраля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Поживите месяц отдельно
Да ну, он еще больше плакать будет, издрочится весь…
Будьте так ласкаві• 11 февраля 2025
Ответ дляФрекен бок
’Проблемы индейцев шерифа не волнуют’
З царем в голові• 11 февраля 2025
Вже один виліз мужчонка - абіжонка,
Партизанка• 11 февраля 2025
Ви маєте бути мудрою жінкою.
Зараз такі часи що чоловікам дуже важко. Потрібно їх підтримувати.
Ви молодець, сильна самодостатня жінка, тому чоловік вас і ревнує. Ревнує значить любить
Ви реалізувались на роботі, замовте додому вечерю. Прийміть душ, одягніть халатик.
Побавтесь з ним.
Так він буде відчувати вашу любов і підтримку
барабанщица• 11 февраля 2025
У нього багато вільного часу. Нехай іде працювати, тоді буде більше вас розуміти. А так ви повинні його фінансово утримувати та ще й забезпечувати йому моральний комфорт. Нехай хоч якусь з цих сфер візьме на себе і не висуває вам постійні претензії. Не терпить ці маніпуляції ображеного хлопчика.
Бокс-орун• 11 февраля 2025
Скажіть, що Вас не збуджують безробітні)
Капець, чого тільки не начитаєшся тут, навіщо Вам таке «щастя»? Вам стало з ним краще жити? Що Ви такого маєте, разом проживаючи, чого б не мали без нього? Матню? Ну то нормальних мужчин вистачає,які,як мінімум,вміють вирішувати проблеми і заробляти гроші,а не займатись маніпулюванням. Подружній обовʼязок..аж 🤮 хочеться
Рогнеда Карповна• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
У вас не муж а сплошное недоразумение .Зачем он вам ?
Рогнеда Карповна• 11 февраля 2025
Ответ дляФрекен бок
Он ещё писю любит погреть ))
Дайте подумать• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Хто б сумнівався
автор Радикальная • 11 февраля 2025
Ответ длябарабанщица
Він шукає, але ще не знайшов. З домашньою роботою теж не дуже хоче допомогти
Дайте подумать• 11 февраля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Вже один виліз мужчонка - абіжонка,
Напевно в парі з автором працює
Дайте подумать• 11 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Ви маєте бути мудрою жінкою.
Побавтесь з ним.
So_so• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Вы помогаете стиралке во время стирки?
Партизанка• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Ну ви ж понімаєте, як то стати чоловіку до плити?
Взяти в руки мерзенний їжачок для унітазу?
Це принижує його чоловічу гідність.
Який то буде чоловік вже?
Будьте мудрішою.
Чоловіку ж приємно коли жіночка навколо нього як метелик, і їстоньки насипе, чисту постіль застеле, ковдру підтикає.
Таку жінку чоловік ніколи не кине
Партизанка• 11 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Вы помогаете стиралке во время стирки?
Згідна. Що той роботи.
Пралка пере, сушарка сушить, праска гладить.
Мультиварка варить, пилесос пилисосе.
Не розумію, чому автор втомлюється
ТочноБудет• 11 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Згідна. Що той роботи.
Мультиварка варить, пилесос пилисосе.
Не розумію, чому автор втомлюється
І чому чоловік не хоче взяти на себе ту легкотню.
Гладиолус• 11 февраля 2025
Ответ дляПартизанка
Це принижує його чоловічу гідність.
Який то буде чоловік вже?
Будьте мудрішою.
Таку жінку чоловік ніколи не кине
А женщине это нахиба?
Забрызжу ядом• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Ни фига себе предьявы
Детские_Будут?• 11 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Він зараз не працює
Чудова родина. Ви в ній чоловік.