Ворую вкусняшки• 11 февраля в 15:30
Не отправляется декларация в дие
Все заполнено верно, ЕСВ 0, может поэтому?
Сиреневая цапля• 11 февраля в 15:32
Подайте через кабинет налогоплательщика - там точно проходит с нулями по ЕСВ.
Я тиждень не могла відправити. рекомендації підтримки - видалити дія підпис - видалити всі пристрої, почекати тиждень, заново дія підпис - не спрацювало
’Маємо рекомендацію як вирішити цю помилку. Перевірте, чи оновлено застосунок Дія на смартфоні. Якщо він оновлений, проте помилка продовжує виникати, вам потрібно: 1. Перейти в Меню, далі Дія.Підпис та вибрати Деактивувати Дія.Підпис. 2. Повернутися до Меню, вибрати Підключені пристрої, далі Видалити всі. 3. Ще раз повернутися до Меню та вийти із застосунку та авторизуватись повторно. 4. Після авторизації перейти в Меню, далі Дія.Підпис та створити новий підпис. 5. В розділі Сервіси, підрозділі Податки заповнити Декларацію платника єдиного податку та підписати її. Визнаним основним в податковій може бути тільки один КЕП. Якщо ви раніше використовували Дія.Підпис для подання звітностей, радимо виконати кроки 4,5,6 не раніше, ніж через 24 години після деактивації підпису та видалення підключених пристроїв.’
Єдине що допомогло - видалити додаток і встановити заново
Ворую вкусняшки
• 11 февраля в 18:53
Ответ дляСиреневая цапля
скачть из дии и отправить через кабинет?
Сиреневая цапля• 11 февраля в 18:53
Ответ дляВорую вкусняшки
Скорее всего, придется заново сделать отчет в кабинете. Про дию ничего не подскажу, я ею не пользуюсь.