Подвійна веселка• 11 февраля 2025
Ох вже ці танці
Дитина ходить на шкільні танці. Народна хореографія
Весною плануються виступи.
Вчитель вчитть новиц танець. Моя донька була хвора одиг раз з гарячкою 39. Одужала, пішла 4 дні і новий вірус.
Всі школи поряд в районі закрили на карантин, а наша ні. Вчитель кіпішує що діти пропускають, щоб на репетиціі були всі!
Я маю привести хвору дитину з вірусом заражати інших? Чи що написати?
Я взагалі за карантин. Досить розповсюджувати віруси.
Весною плануються виступи.
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
То її робота кіпішувати. А ви робите так як вам вигідно
Сьогодні в класі було 8 дітей з 25
Чому не закривають на карантин, я не розумію
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
было уже стописят раз
Не зрозуміла?
Нехай щастить• 11 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Сьогодні в класі було 8 дітей з 25
Ви як дитина. Бо вона гроші не отримає. На карантині ніхто нічого не робить.тому гола ставка без нісого.
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Я так і не зрозуміла хто тут правий, а хто ні. Наставили рука ліцо і всі діла..
Форум вже не той
Бронетапці• 11 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Форум вже не той
Ви праві зі свого боку, вона зі свого.
АБВГДейка• 11 февраля 2025
звичайно вчителька кіпішує, бо їй треба номер поставити. Я б забила на неї, дитина дорожче, ладно якби ще професійно займалась, а так..
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Ответ дляБронетапці
Ви праві зі свого боку, вона зі свого.
Вона зі свого пррава тим, що їй пох що діти поперезаражають один одного, потім пічкати дітей ліками і тд
Їй головне її танці
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Дякую
Дитина боїться, що вона кричатиме потім.
Мрію щоб донька захотіла кинути ці танці нарешті, але все ніяк.
Бронетапці• 11 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Їй головне її танці
Так це її робота і дохід. А мама ви
АБВГДейка• 11 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую
ви говорили з вчителькою? невже вона не розуміє, що навантаження під час хвороби дуже шкідливе, недаремно при одуженні звільняють від фізкультури, ось так і поясніть цьому недотренеру
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Дякую
Ще скинула що тренування буде довше, бо танць новий. По 2-2.5 години 🤦🏻♀️
АБВГДейка• 11 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую
капець. Дитині подобаються танці, що вона ходить туди?
Подвійна веселка
• 11 февраля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Так.. на жаль.
Якби ні, я б давно забрала з радістю)))