Нажаль змінити опитування не можу. Тому повторюю тему вже з всіма варіантами, але стосовно віку зменшу варіанти.
Вірю в Україну
Вірю, що Україна відновиться, що ми зможемо жити на своїй землі і продовжувати і розвивати своє! За 10-20, а може і 30 років!
Хочу в це вірити.
І хочу, щоб моя дитина поступала і навчалась в Україні і також розвивала свою державу.
Хочу побачити скільки однодумців тут:
ПС. не журналіст. мені самій цікаво. ідея теми моя.
Вірю в Україну
Хочу в це вірити.
Хочу побачити скільки однодумців тут:
Результат:
вже голосів:
73 (54.89%)
Не вірю(мені більше 30вУкраїні
36 (27.07%)
Вірю(мені більше 30 в Україні)
11 (8.27%)
Не вірю(мені більше 30закордон
5 (3.76%)
Не вірю(мені до30, в Україні)
5 (3.76%)
Вірю(мені більше 30 закордоно)
2 (1.5%)
Вірю(мені до30, в Україні)
1 (0.75%)
Не вірю(мені до30 закордоном)
0 (0%)
Вірю(мені до30 закордоном)
виборка буде не репрезинтативна , тут не зріз суспільства.
Тай у багатьох емоційні гойдалки, сьогодні так, завтра по інакшому. Ще ніхто не вгадає майбутнє, на цій планеті може бути що хоч, тож може бути зовсім інша міграція через 10-20-30 років в зовсім інші мотиви.
Ответ дляLudaSHS
тут вгадали Зеленського, як мінімум і на диво відсоток також був дуже великим...
Sova splushka• 12 февраля в 15:04
Все рівно неточно вийде. Бо ’вірю’ та ’не вірю’ - то дві надзвичайно віддалені одна від одної точки зору. А є ще купа людей, які хотіли б вірити, які хочуть жити в Україні, але дивлячись на весь цей цирк шапіто, просто не можуть бути оптимістами.
Ответ дляir.zhuck
Вони не вгадали Зе,
Тут показали % аудиторіі , які можуть впасти на технологію, це не рейтинг Зе чи слуг, віра в їх профі, мистецтво керування, це показ того як можна маніпулювати думкою, тож через 10 років -мало яка технологія буде, і такий же відсоток на неї впаде, ну може трохи менший.
Такий відсоток 50%+ і в інших країнах десь
Технології розвиваються і покращуються.
Запустіть технологію нового чела ’ виграб і відкрию границю’ і подивимося скільки проголосує,
Бо це турбує населення, бо воно втомлене, воно буде брати жердину соломину спасіння.
Але не факт що обраний - виконає обіцянки.
Додам швидкий розвиток ШІ
Це теж фактор впливу через десятиріччя
Технології розвиваються і покращуються.
Додам швидкий розвиток ШІ
Це теж фактор впливу через десятиріччя
Ответ дляLudaSHS
Гойдалки бувають у всіх бо обставини змінюються, а з ними й ставлення до обставин
Ответ дляOllka
Так
Одна і таж родина- може казати - ’’залишаюся , у мене тут бізнес, квартира, життя’
І після обстрілу чи якоїсь події - ’все виїзд і все розпродаю ! ’’
Потім тихі дні, начитається про медицину за кордоном і про депресії, складнощі - знову - ’’остаюся, в мене тут життя, хобі, рідні, квартира, я не буду десь тинятися ’’
Це я про умовно безпечні міста
Взагалі досить розмите опитування. Вірити в Україну це більш про абстрактні поняття такі, як патріотизм і позитивний настрой. І що саме ви вкладаєте в поняття «Україна»?
Я люблю свою країну, але чи вірю в те, що народ зможе обрати гідну владу, яка буде відстоювати інтереси нашої держави, розвивати і зміцнювати її економіку (і взагалі, чи будуть серед претендентів такі) - тут більше не вірю, ніж вірю, хоча б дуже хотілося…
Фрау Донна Роза• 12 февраля в 15:44
Я помню в 91 году говорили, что как минимум нам надо 30 лет, что бы стать сильной процветающей страной. Но только тогда мне было 15 лет.
30 лет прошло, нас отбросило на эти 30
лет назад. Только мне уже 45. Так что
нет, не верю, разве что какое то чудо
случится и приведут к власти кого то
типа Черновола.
Отдельные кланы и личности и так процветают, а больше и не надо
Но это никому не выгодно, выгодно воровать и разваливать
30 лет прошло, нас отбросило на эти 30
лет назад. Только мне уже 45. Так что
нет, не верю, разве что какое то чудо
случится и приведут к власти кого то
типа Черновола.
Ответ дляМанула
Не голосувала, бо вірю-не вірю не моє. Це війна, результат якої неможливо передбачити. В Україні, ттт. Єдине бажання щоби Україна вистояла!
Все можна передбачити, якщо коридорами Української влади ходять агенти ФСБ, президент військам каже що йому 42 і він не лох, і хто відкриє вогонь у відповідь попаде під штраф або кримінал, ворог вже наступає а підрив мостів тільки з дозволу агента ФСБ ’Козиря’ , послухайте інтервью генерала з південного напрямку, - колонни росіян їдуть по полю, а в трубку з Київа йому кажуть - Хто вам давав наказ відкривати вогонь? що це за провокація? а він кажить що в мене є устав, і наказ мені не потрібен.... все можна передбачити, результат на табло....
Ответ дляalex-3f3c
Все так, на жаль ... Але ж і рфія не досягла своїх цілей... Там напевно теж щось пішло не так, як передбачалось?
Всупереч всіх розрахунків, зрадників, нікчем у владі Україна є і хочеться вірити, що завжди буде!
Ответ дляМанула
По перше війна ще не закінчилась, і казати що росія не досягла своїх цілей це дуже передчасно, по друге - те що Україна є це пісями по воді віляно, завдяки мудрим рішенням нашої влади Україна це концтабір з авторитарним правлінням, як кажуть курчат по осіні рахують, багато загине, багато каліками лишиться, а решта з залишками здорового глузду всіма правдами і не правдами будуть намагатись покинути цю тюрму народів, і в кращому випадку здійсниться мрія Китайського активіста Арахамії - більшість населення территорії будуть вихідці з Китаю, Бангладеш і Дагестану