❗️Трамп сьогодні зранку провів телефонну розмову з путіним, – CNN
За його словами, вони обговорювали Україну, Близький Схід, енергетику, штучний інтелект, силу долара та інші теми.
«Ми домовилися, що наші відповідні команди негайно почнуть переговори, почнемо з того, що зараз зателефоную Зеленському», — зазначив він.
Результат:
вже голосів:
200 (36.17%)
Тык
189 (34.18%)
Не будет мир
164 (29.66%)
Скоро будет мир
Не чіпай - вб ю• 12 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Яким чином?
Мінімізувати взаємодію з кацапськими вилупками передусім.
Ответ дляМанула
Калниш:
Судячи з цих дописів, Дональд Трамп, знову в захоплені від пуйла. Такий висновок я роблю не тільки через не співмірність дописів про розмову з диктатором та президентом України.
Зазначу лише два пункти. В повідомленні про розмову з Володимиром Зеленським Трамп пише:
’Він, як і президент Путін, хоче МИРУ’
Що за маячня. Путін, бл*ть, хоче МИРУ? Сильно хоче? Сьогоднішня вранішня балістика, це, судячи з усього ’голуби миру’ були? З боку Трампа це не дипломатія і не свідомий крок посередника, який намагається бути рівновіддаленим. Це гебістський морок на який Трамп ведеться. В якому химерному сні можна ставити знак рівняння між главою держави яка потерпає від агресії та агресором?
Другий момент. Це вже цитата з повідомлення про розмову з пуйлом.
Я попросив держсекретаря Марко Рубіо, директора ЦРУ Джона Реткліффа, радника з питань національної безпеки Майкла Уолца та посла та спеціального посланника Стіва Віткоффа очолити переговори, які, я переконаний, будуть успішними.
А де Кіт Келлог? Його місце посів Віткофф, який за посадою - спеціальним посланник США на Близькому Сході. Келлога, схоже, ’пустили в расход’. Причин, думаю, дві.
1. Віткофф сподобався путіну, а Келлог - ні і той наполіг на зміні спецпредставника. Припущу, що текст WP про те, що донька Кіта Келлога Міган Моббс президентка фонду RT Weatherman Foundation який працює і допомагає Україні, теж зіграв свою роль.
2. До вступу на посаду Віткофф відіграв ключову роль у переговорах щодо припинення вогню та обміну заручниками між Ізраїлем і Хамасом. Я вже казав, що угода між ними стане взірцем того, як будуть розвиватися події між Києвом та москвою. Схоже, це почало реалізовуватися.
Зауважу, що проти Віткоффа нічого не маю проти. Келлога жалко. Не здивуюся, якщо сьогодні-завтра ми побачимо твіт від Трампа про його звільнення. Він таке полюбляє. Але, ще раз - це мої припущення, які можуть реалізуватися, а можуть і ні. Я ж вам не самі знаєте хто до дня називає дату закінчення війни, а потім робить вигляд, що нічого не трапилося.
’Він, як і президент Путін, хоче МИРУ’
Це все - реверанси Сталіна і Гітлера перед другою світовою. Трамп хоче прикрити дупу сша. Це не значить шо він симпатизує путіну
Ответ дляPinkMa
Мне еще это понравилось ’
Я сподіваюся, що результати цієї зустрічі будуть позитивними. Настав час зупинити цю безглузду війну, де були масові і абсолютно непотрібні СМЕРТЬ і РУЙНУВАННЯ. Дай Боже здоров´я народу росії та України!’
народу сосиии. бедоси.
Угу, резануло це рівняння агресора до жертви агресії
Ответ дляStar39
Полный текст заявления Трампа о телефонном разговоре с Путиным
«У меня только что был долгий и очень продуктивный телефонный разговор с президентом России Владимиром Путиным. Мы обсудили Украину, Ближний Восток, энергетику, искусственный интеллект, силу доллара и другие темы. Мы оба размышляли о великой истории наших наций и о том, что мы так успешно сражались вместе во Второй мировой войне, вспоминая, что Россия потеряла десятки миллионов людей, и мы, также, потеряли так много!
Мы говорили о сильных сторонах наших наций и о большой выгоде, которую мы когда-нибудь получим от совместной работы. Но сначала, как мы оба согласились, мы хотим остановить миллионы смертей, происходящих в войне с Россией/Украиной. Президент Путин даже использовал мой очень сильный предвыборный девиз «Здравый смысл». Мы оба очень твердо в него верим.
Мы договорились работать вместе, очень тесно, включая посещение стран друг друга. Мы также договорились, что наши соответствующие команды немедленно начнут переговоры, и мы начнем с того, что позвоним президенту Украины Зеленскому, чтобы сообщить ему о разговоре, что я и сделаю прямо сейчас.
Я попросил госсекретаря Марко Рубио, директора ЦРУ Джона Рэтклиффа, советника по национальной безопасности Майкла Уолтца и посла и специального представителя Стива Уиткоффа возглавить переговоры, которые, я твердо уверен, будут успешными.
Миллионы людей погибли в войне, которая не произошла бы, если бы я был президентом, но она произошла, поэтому она должна закончиться. Больше не должно быть потеряно ни одной жизни!
Я хочу поблагодарить президента Путина за его время и усилия в отношении этого призыва, а также за освобождение вчера Марка Фогеля, замечательного человека, которого я лично приветствовал вчера вечером в Белом доме. Я верю, что эти усилия приведут к успешному завершению, надеюсь, скоро».
А в ней час балістикою обстрілювали Київ і Кривий Ріг(
Ответ дляPinkMa
Мне еще это понравилось ’
народу сосиии. бедоси.
Эфир CNN сейчас: Экс-глава совета США по международным отношениям Хаас:
’Два сигнала после разговоров Трампа. Первый заключается в том, что период времени, в котором Путин был изгоем с американской точки зрения, закончился, и потенциально появилась возможность переговоров по Украине.
Интересно, что сначала два больших лидера поговорили, а потом уже позвонили Зеленскому. Это происходит к большому сожалению. Значит, и соглашение будет достигнуто за его спиной’.
Видео:
Ответ дляStar39
Видео:
Та ладна. Їм би тільки сп-здіти
Ну шо поробиш. Трампу треба мир. Любою ціною
Sova splushka• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та ладна. Їм би тільки сп-здіти
Навіть ціною України.
Sova splushka• 12 февраля 2025
Ответ дляМанула
Хоч якийсь позитив в цьому всьому - можна не худнути
Більше того - ризиковано худнути! Навпаки, запасати треба.
Sova splushka• 12 февраля 2025
Ответ дляantoninalav
Любов-любовна і міру-мір в ці хвилини
То це ж хуйло демонструє своє щире бажання МИРУ!