❗️Трамп сьогодні зранку провів телефонну розмову з путіним, – CNN
За його словами, вони обговорювали Україну, Близький Схід, енергетику, штучний інтелект, силу долара та інші теми.
«Ми домовилися, що наші відповідні команди негайно почнуть переговори, почнемо з того, що зараз зателефоную Зеленському», — зазначив він.
Результат:
вже голосів:
200 (36.17%)
Тык
189 (34.18%)
Не будет мир
164 (29.66%)
Скоро будет мир
Не чіпай - вб ю• 12 февраля 2025
Ответ дляAmalpi
А зачем нам это было нужно?
Щоб не стати Російською Дегенерацією.
Веточка сакуры67• 12 февраля 2025
Ответ дляAmalpi
Трамп уже говорил, что в начале войны виноват зеля, что у него не было ресурсов воевать, а спровоцировал байден
Ну т е никто путина на место поставить не может?. Мир , труд , жвачка.
MarinaMiropolskaya• 12 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Шось не любить нас трамп. Ну і х з ним
А чего ему любить каких-то туземцев? Мы не Мелани. А Украина - просто сырьевой придаток для получения сверхприбыли. Кстати, подумайте об экологии после добычи ископаемых, кто надеется на что-то хорошее после войны
Ответ дляAmalpi
Он понимает пу, что ему не нужно нато под боком
В финляндии нато ему не мешает совсем при этом. Причем не просто теоретическая одна иностранная база.
Ну потому не мешает, что Финляндия до зубов вооружена и всегда готова понять его опасения с особой озабоченностью
Ответ дляWitty
И всё же фины пожертвовали территорией чтобы прекратить финскую войну.
Как видите русня к ним не вернулась больше , а всё потому что фины вооружены хорошо
Ответ дляWitty
Не мешает, за Финляндию у них не было с НАТО договора, только про бывшие страны СССР
Ответ дляМимо_шла
Да, и потому что через пару лет русня была так немножко занята и не напала снова.
Вы не забывайте, что пыня ни разу не предлагал мир по линии фронта и с возможностью вооружиться, у него запрос - отдать Запорожье и Херсон и остаться без армии. Предложение, от которого невозможно отказаться
Ответ дляМимо_шла
Тому що почалась 2 Світова. Та і від Фінляндії совєти не відставали довго. Ультиматуми, шантаж, погрози. Я б не розраховувала навіть на таку повоєнну долю.
Мелитрисса• 12 февраля 2025
Аж затошнило. путин и здоровий глузд понятия не совместимые, впрочем это и к Трампу относится, если он так говорит. Посмотрим чем в итоге это обернется для нас, но ничем хорошим явно. У нас сейчас два варианта, плохой и очень плохой, и даже не знаю что считать плохим, а что очень плохим.
Ответ дляAmalpi
Пуйло ж забажав відкат нато до 90 х років.
’чтобы Альянс вернулся к границам 1997 года.’’
Це відкат без Балтіі, Польщі, Румуніі, Болгаріі і ін
То навіть не про фінів. Він жадає світу того
Калниш:
Судячи з цих дописів, Дональд Трамп, знову в захоплені від пуйла. Такий висновок я роблю не тільки через не співмірність дописів про розмову з диктатором та президентом України.
Зазначу лише два пункти. В повідомленні про розмову з Володимиром Зеленським Трамп пише:
’Він, як і президент Путін, хоче МИРУ’
Що за маячня. Путін, бл*ть, хоче МИРУ? Сильно хоче? Сьогоднішня вранішня балістика, це, судячи з усього ’голуби миру’ були? З боку Трампа це не дипломатія і не свідомий крок посередника, який намагається бути рівновіддаленим. Це гебістський морок на який Трамп ведеться. В якому химерному сні можна ставити знак рівняння між главою держави яка потерпає від агресії та агресором?
Другий момент. Це вже цитата з повідомлення про розмову з пуйлом.
Я попросив держсекретаря Марко Рубіо, директора ЦРУ Джона Реткліффа, радника з питань національної безпеки Майкла Уолца та посла та спеціального посланника Стіва Віткоффа очолити переговори, які, я переконаний, будуть успішними.
А де Кіт Келлог? Його місце посів Віткофф, який за посадою - спеціальним посланник США на Близькому Сході. Келлога, схоже, ’пустили в расход’. Причин, думаю, дві.
1. Віткофф сподобався путіну, а Келлог - ні і той наполіг на зміні спецпредставника. Припущу, що текст WP про те, що донька Кіта Келлога Міган Моббс президентка фонду RT Weatherman Foundation який працює і допомагає Україні, теж зіграв свою роль.
2. До вступу на посаду Віткофф відіграв ключову роль у переговорах щодо припинення вогню та обміну заручниками між Ізраїлем і Хамасом. Я вже казав, що угода між ними стане взірцем того, як будуть розвиватися події між Києвом та москвою. Схоже, це почало реалізовуватися.
Зауважу, що проти Віткоффа нічого не маю проти. Келлога жалко. Не здивуюся, якщо сьогодні-завтра ми побачимо твіт від Трампа про його звільнення. Він таке полюбляє. Але, ще раз - це мої припущення, які можуть реалізуватися, а можуть і ні. Я ж вам не самі знаєте хто до дня називає дату закінчення війни, а потім робить вигляд, що нічого не трапилося.
’Він, як і президент Путін, хоче МИРУ’
Ответ дляМанула
Калниш:
’Він, як і президент Путін, хоче МИРУ’
Мне еще это понравилось ’
Я сподіваюся, що результати цієї зустрічі будуть позитивними. Настав час зупинити цю безглузду війну, де були масові і абсолютно непотрібні СМЕРТЬ і РУЙНУВАННЯ. Дай Боже здоров´я народу росії та України!’
народу сосиии. бедоси.