❗️Трамп сьогодні зранку провів телефонну розмову з путіним, – CNN
За його словами, вони обговорювали Україну, Близький Схід, енергетику, штучний інтелект, силу долара та інші теми.
«Ми домовилися, що наші відповідні команди негайно почнуть переговори, почнемо з того, що зараз зателефоную Зеленському», — зазначив він.
Результат:
вже голосів:
200 (36.17%)
Тык
189 (34.18%)
Не будет мир
164 (29.66%)
Скоро будет мир
Kolibri_18• 12 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Так спешит войну за сутки закончить. Аж спотыкается
Так якщо капітуляцією - то все він робить в цьому напрямку
Kolibri_18• 12 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Трамп не поїде зараз.
Бо це слабкість.
Але можуть потім десь у арабів зустрітися
Бо це слабкість.
Трампу по барабану, що хтось подумає, чи він слабкий, чи ні. Дзвонити пуйлу було слабкістю, і що? Грошики замаячили - і от, трамполіно вже тут як тут
Ответ дляKolibri_18
Дзвінок був після мʼяча пуйла, той багато натриндів підлизуючи. і політичного відпустив- подарунок. Я не думаю що трамп слабкий, вірніше, він себе точно таким не вважає.
Але пуйло може його обманути.
А в реаліях - зараз Сша найслабша за історію , ну можливо, бо те що там буде у руля, міністри, то треш. Це їх 2019 і їх квартал
Але пуйло може його обманути.
frumoasa17• 12 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Два урода
Боже, в які часи ми живемо 😢 Як США могли обрати цього подонка?! Завдяки ньому увесь світ скотиться в безодню
В США нормальних політиків вже нема, деми це теж було не альо, їх ця риторика, що тільки не ескалація, не можна, постійні обмеження та теж зв´язування рук. Нема там сильних політиків, як колись. Мабуть це ’руде’ потрібно для встряски системи
Alisa.Alisa• 12 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
⚡️ Путін запросив Трампа до Москви, повідомив Пєсков. Розмова тривала майже півтори години.
Это я с тг канала Лачена взяла, мне кажется он не фейкомет
Ага Лачен, да звісно, він тільки правду говорить. 😂
Ответ дляAmalpi
Плохо смотрели, между странами бывают устные заверения, в Википедии есть
Устные?))) не бывает никаких устных заверений. опять врете. Ищите договор. Между странами бывают документы, тк это юридические процессы. Вы просто так повторяете раша пропаганду или вам за это платят?
Ответ дляLudaSHS
Тоді пуйло може брати цих полонених пачками , як торг. Це небезпечно, в Сша ж не ідіоти ... мабудь.
За полонених видають тушками вони .
Знову таки санкції не тільки Сша. Санкціі Ес як трамп зніме?
За полонених видають тушками вони .
Дивлячись на того, кого американці обрали президентом, в мене виникли великі сумніви в наявності розуму у середньостатистичного американця.
kot_begemot_kot• 12 февраля 2025
Как много хороших, но наивных людей, которые думали то, что им втирал телевизор. Я всегда считала, что конфликт на территории Украины - это непонятки между США и Россией. Мы - ноль в глазах мирового сообщества. Вокруг нас разыграли спектакль, потому что надо было чьими-то руками воевать. Американцы не такие дурнi, чтобы своих людей ложить на поле боя. Как решат лидеры конфликтующих держав - так и будет.
Порошенко підтвердив, що проти нього ввели санкції. Він назвав такі дії «провокацією».
«Щойно РНБО таки ухвалила антиконституційне, політично мотивоване рішення впровадити проти мене, Петра Порошенка, як проти лідера опозиції та п’ятого президента санкції з абсолютно незаконними обмеженнями», — написав він.
(с.) Суспільне
Ответ дляПодрысь
в ВОВ не было россии, был ссср. В этой войне большинство погибло украинцев. Трампу по ходу учил историю по путину. Тот, наверное, еще и про рюрика ему плел.. о чем можно еще три часа трепаться.
И как это посетить страны друг друга? гаага уже все?
вов тоже не было, была вторая мировая
Ответ дляПодрысь
про ГАагу отличный вопрос. супер. Действительно. прикольно выходит
kot_begemot_kot• 12 февраля 2025
Ответ дляLife-game
По логике тогда...
Путин забирает территории, и отдаёт Трампу недра.
Всем удобно
Правда окрім нас, але кого це бентежить
Всем удобно
Правда окрім нас, але кого це бентежить
Ага, щас разгонится и еще своих недр Трампу надаёт)).
Он отдаст Трампу часть Украины, а тот присоединит ее к соседям с западных границ и поставит там свои военные базы.
Perfect look• 12 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну шо там,недвижимость будет дорожать в Украине?
А с чего ей падать ?
Растет в цене
Ответ дляМанула
(с.) Суспільне
То есть,Зеленский взял и своими руками Порошенке рейтинг поднял
Ответ дляLudaSHS
Але пуйло може його обманути.
да, путин манипулирует и по сути обманет и обманывает трампа. но пока до того лося дойдет будет поздно