Вся в кредитах• 12 февраля в 19:32
Життя в субтропіках
В дитинстві думала - ой, як класно було б пожити там, де завжди літо. Живу вже 2 роки. Перший рік ще якось було - раділа теплу. Другий я вже не вивожу. Цілий рік ти як креветка на грилі - влітку взагалі на адському. Кисень просто «сосеш» з повітря, бо відчуття що його немає. Не можеш надихатись. Ніяких змін сезонів, осінньої свіжості, весняної прохолоди, про зиму взагалі мовчу. Сидиш і тупієш від жари. Не кажучи вже про те, що все постійно намагається тебе вбити - фауна скажена. Як я хочу додому.
Барабан для дорослих• 12 февраля в 19:34
Це де ви?
Я памʼятаю в Тайланді все постійно було мокре і не сохло і пліснява
Стріляний птах• 12 февраля в 19:35
Можливо тому що все-таки звикли до нашого клімату.
Мені від вітрів та сірого нема прям депресія
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:35
Ответ дляПес Патрон
100%. Жила 2 года на Шри Ланке, ну его нах
Я коли їздила взимку на тиждень в тропіки - думала, ой, як класно, пожити б попрацювати звідти хоч пару місяців. А зараз розумію - що тиждень взимку - це мій максимум.
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:35
Ответ дляБарабан для дорослих
Це де ви?
Флорида. Субтропічний клімат. От зараз лютий місяць - тут +30.
Дама_из_рекламы• 12 февраля в 19:36
Ответ дляВся в кредитах
Езжайте на север
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:37
Ответ дляСтріляний птах
Я так сумую за вітрами, за сірим небом. Тут якщо небо сіріє - чекай біди. Або блискавки будуть, або ураган. Виживуть не всі, як то кажуть.
Дама_из_рекламы• 12 февраля в 19:37
Я с самого юга Украины и я ненавижу лето, жару, отсутствие нормальной зимы, влажность и весь этот бред. Уехала в северную страну и очень рада.
Залізна пані• 12 февраля в 19:38
Ответ дляВся в кредитах
А почему не переедете на север?
Просериарила молодость• 12 февраля в 19:39
звичка. знайома з Донецька мешкає у Африці 25 років. все норм. приїжджають туристи в гости, вмирають від спеки
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:39
Ответ дляЗалізна пані
А почему не переедете на север?
Бо робота тут та сімʼя. Сестра з чоловіком. Я їхала «на два-три тижні».
Стріляний птах• 12 февраля в 19:39
Ответ дляДама_из_рекламы
Я з Херсону.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Коли пів України вмирали влітку від спеки я просто кайфувала від тепла
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Дама_из_рекламы• 12 февраля в 19:40
Ответ дляСтріляний птах
Я з Херсону.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Каждому свое🤷♀️
Просериарила молодость• 12 февраля в 19:40
Ответ дляСтріляний птах
Я з Херсону.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
оо. я з Харкова звикла за 5 років. вже норм у Львові
Стріляний птах• 12 февраля в 19:41
А нас тиждень назад було похолодання і сіверні вітри. Таке враження що душу видуває
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:41
Ответ дляСтріляний птах
Я з Херсону.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Зараз два роки на ЗУ.
Коли тут вмирають при +30
Я ловлю кожен промінчик сонця.
Це класно, коли не нон-стоп. Ти встигаєш і подихати і погрітися. І тут сонце не таке, як вдома. Воно випалює з тебе душу. Тут топ кількість людей по країні з раком шкіри. От я зараз повертаюсь з магазину - в мене лице пече і руки.
Стріляний птах• 12 февраля в 19:42
Ответ дляПросериарила молодость
Останній рік набагато легше.
В перший рік думала жабри відростуть і квакати почну від вологи
Просериарила молодость• 12 февраля в 19:43
Ответ дляСтріляний птах
Останній рік набагато легше.
я вологу не відчуваю. хоч народилася у Донбасі. де завжди спека. номально відчуваю себе у Львові. мама зараз тут - теж сонця не вистачає, а я не розумію ії -))) вона 2 роки тут
Стріляний птах• 12 февраля в 19:43
Ответ дляВся в кредитах
І в Херсоні завжди топчик був по онкології.
Нажаль.
Але я родом взагалі з степів Херсонщини, де спека влітку до +45
Нажаль.
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:45
Ответ дляСтріляний птах
Нажаль.
Ну все одно є час перепочити від цього - три прохолодні сезони. Уявіть собі літо +45 без кінця. Вологість, сморід від водойм. Алігатори, як бродячі собаки в Україні. Біля кожної водойми позначка - алігатор. В цьому треба народитись, щоб з цим жити.
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:45
Я вже не кажу про торнадо і урагани. В житті не знала що це таке, тут познайомилась.
Раздражевская• 12 февраля в 19:48
Ответ дляВся в кредитах
Адаптуєтесь через якийсь час
Света С Приветом• 12 февраля в 19:49
Ответ дляВся в кредитах
Не драматизуйте
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:50
Ответ дляСвета С Приветом
Не драматизуйте
Ну як не драматизуйте? Коли Мілтон йшов - добу в пробках стояли, бо Байден кричав, що всі загинуть - ураган століття, евакуюйтесь. Після Хелен люди досі в палатках живуть біля місць, де були їх будинки.
Під час Мілтону Торнадо висмоктало людей прямо з власних будинків, закинуло машини на дахи.
Замороженная селедка• 12 февраля в 19:52
Ответ дляВся в кредитах
А как сейчас спасаются от торнадо? Раньше в каждом дворе был погреб,и там сидели
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:52
Ответ дляСвета С Приветом
Ви драма квін. У мене все
Я ж ніби вище пояснила. Вас би це не налякало?
Вся в кредитах
• 12 февраля в 19:53
Ответ дляЗамороженная селедка
У Флориді немає погребів. Бо ґрунт не придатний для цього. Тут бувають торнадо перед ураганами, не 5 категорії, але все одно вбивають. І заховатись нема де. Всі будинки з дерева. Тільки виїжджати.