Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
viter33• 12 февраля в 22:30
Ответ дляdf364tye3
началась предвыборная ,,,
пострадал от репрессий злочинной влады ,,,
хотя пишут, пиндосам кличко подходит и московские не против ,,,
Що, даремно обшуки проходять в КМДА?
З мільйонами, знайденими в сейфах
У всьому звинуватять Кличка як лідера ’організованого злочинного угрупування’
TaFo• 12 февраля в 22:30
Ответ дляBransoletka
Якщо це дійсно станетьсч, то зелені просто топлять конкурентів перед виборами
кому он конкурент?
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 22:31
Ответ дляMilanaher
Тому і прибирає ’ конкурентів’. Мріє стати другим лукашенко чи пуйлом,та правити вічно.
Порошенко - не конкурент, а той, хто підіграє ворогу своїми вкидами. Залужний зараз конкурент можливий.
lus_so• 12 февраля в 22:31
Ответ дляRenesmeе 16
Давно пора, ще б Ахметова потрусили
Хєхє, наївне. Що, думаєте вам зеленський ще тисячу відвалить? А може й дві!
Filomena• 12 февраля в 22:31
Ответ дляdf364tye3
началась предвыборная ,,,
Хто пише? Як бабки під підʼїздом
sunholder• 12 февраля в 22:31
Ответ дляdf364tye3
началась предвыборная ,,,
Слиш ти, піндос, писати навчися
sunholder• 12 февраля в 22:33
Ответ дляviter33
Що, даремно обшуки проходять в КМДА?
З мільйонами, знайденими в сейфах
Ну так зачищають залишки несвоїх - пороха, вітальку.
На виборах не треба незручний мер столиці
Olga Zelenyak• 12 февраля в 22:34
Ответ дляBransoletka
Классика жанра. Когда то Порошенко не пустил Саакашвили в Украину, а Янукович посадил Юлю.
alex-3f3c• 12 февраля в 22:34
Царька понесло
princess of wonderland• 12 февраля в 22:35
Ответ дляBransoletka
Ну порох делал именно тоже самое, ему нечего обижаться
viter33• 12 февраля в 22:35
Ответ дляsunholder
Логічно
Дивно, що Буданова ще зрадником не призначили - у того теж високий рейтинг
Хоча. до кінця доби ще є час
Mila228• 12 февраля в 22:36
А чого мера Одеси не трогають, він же на кацапів працює?
Манула• 12 февраля в 22:36
Ответ дляAlex_Kri
оставят на выборы двух кандидатов - Зе и Ермак, и будем выбирать
І Голова ВР Арахамія
Olga Zelenyak• 12 февраля в 22:36
Ответ дляMila228
Он в президенты не планирует идти очевидно
viter33• 12 февраля в 22:36
Ответ дляMila228
Так він на президентство не мітить)))
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 22:37
Ответ дляАnnеt
он же сказал, что на второй срок не хочет. прям как хуйло в своё время такое же говорил. так что начало вечному правлению положено.
То прийдіть і віддайте голос за вашого кандидата (тільки на яких виборах під час війни?!)
Filomena• 12 февраля в 22:39
Ну що тут сказати? У нас народ жалісливий, опа стріляє собі в ногу. Щоб там не було. Он Трамп трон зайняв і нічого. І порох так може пройти.
Солнечная_я• 12 февраля в 22:39
«Сядуть усе!»(с)
Манула• 12 февраля в 22:40
Ответ дляChrist1na
Головне щоб зєлю за його вчинки ніхто не звинуватив
Ето другоє
begovelik• 12 февраля в 22:40
Интересно, кто потом будет по телефону:’Петя! Петя!’ )
frumoasa17• 12 февраля в 22:40
Це позорисько якесь. Це як треба боятися навіть через 6 років
О_Юми• 12 февраля в 22:41
Все цікавіше і цікавіше
Christ1na• 12 февраля в 22:41
Ответ дляМанула
Ето другоє
Не бачила цього фото. Хочеться вірити, що це фотошоп..
Манула• 12 февраля в 22:42
Ответ дляfrumoasa17
І зараз, коли маємо страшну війну, думати про вибори ...
tereska• 12 февраля в 22:44
Новітня влада знищує попередню - нічого не міняється, все за графіком...
Olga Zelenyak• 12 февраля в 22:45
А как начинал. Сколько пафосных речей было сказано, сколько обещано. Как осуждались кумовство и коррупция.
Весна идет, сажать будем … конкурентов
О_Юми• 12 февраля в 22:45
Ответ дляMrs.Ochmonek
Прикольний в нас буде вибір:
-Зеленський Володимир,
-Володимир Зеленський,
-Голобородько
- я агент кремля, тому проти всіх
Mrs.Ochmonek• 12 февраля в 22:45
Ответ дляFilomena
Які?
Дочекаємося офіційних звинувачень. Щоб не писати інсайдерські натяки.
Манула• 12 февраля в 22:45
Ответ дляChrist1na
Драсьтє, квітень 2014-го не пам´ятаєте, гастролі цього персонажу з кварталом у Горлівці?
frumoasa17• 12 февраля в 22:46
Ответ дляМанула
Якось різко це сталося. Може дійсно вони скоро. Просто так нічого не буває або ймовірний поганий мир треба чимось перебити.