Bransoletka• 12 февраля в 22:21

Порошенка можуть звинуватити у держзраді????

⚡️Під будинком Порошенка патрулюють правоохоронці. Вранці можуть висунути звинувачення у державній зраді та затримання, – пишуть провладні канали.
tanysha777• 13 февраля в 08:57
Дадада
Агент путіна, держзрадник, що потопив у крові мільйони українців, знищив з лиця землі сотні міст сьогодні звинувачує Порошенко
Тобто, ще раз, розміновувач Чонгару звинувачує заміновувача

Как тєбє такоє , Оруелл ?????
tanysha777• 13 февраля в 09:02
А шавки тягнибока , вилизувача путіна, потопили Порошенко, тепер за Залужного взялись
Просто вражає феєрична тупість безмозглого стада, що ведеться на таку примітивну, але цинічну пропаганду
Манула• 13 февраля в 09:33
Графиня Шезвездицкая• 13 февраля в 09:33
Для меня выборы сейчас - полная загадка.
Каким образом они будут проходить, если огромное кол-во за границей?
А военные?
Думаю, мужики за границей смогут проголосовать только после того, как обновят свои данные.
Ну и главный вопрос: а за кого голосовать то?
Я не сторонник Порошенко, но другого выбора я не вижу..
Манула• 13 февраля в 09:39
Перемир´я до травня, відміна військового стану, оголошення виборів, вибори, підпис або ні угод з рфією, якось так виглядає ...
автор Bransoletka • 13 февраля в 09:53
Ответ дляМанула
Мабуть все-таки підпишуть те, що Америка скаже. Все так виглядає. Мені цікаво щодо виборів. Чи відмінять марафон, чи буде передвиборча агітація
viter33• 13 февраля в 09:55
Ответ дляtanysha777
Дадада

Как тєбє такоє , Оруелл ?????
Та все норм!
Завтра в розмінування Чонгару виявляться винними Залужний з Будановим! А заодно і в тому, що не попередили президента про війну, що насувається
ВВедуть проти них санкції РНБОУ....
І вуаля - більше нема політичних конкурентів !!
Манула• 13 февраля в 09:57
Ответ дляBransoletka
Мені здається марафон то вже несуттєво, опозиція та незалежні ЗСІ зачищені, тепер можна буде і зе-марафон відміняти...
класс123-7dcf• 13 февраля в 09:57
нужно усунуть конкурентов, а также найти козла отпущения
lammama• 13 февраля в 09:59
А у нас возле дома патрулирует ТЦК.И по всей улице с утра и возле рядом находящихся супермаркетов.
mari_klim• 13 февраля в 10:10
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви можете дати відповідь на мої конкретні питання? Нащо ви тулите ці однотипні простині ?
Наївна, хочу, щоб у вас в голові щось клацнуло само
Sova splushka• 13 февраля в 10:16
mari_klim• 13 февраля в 10:18
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Читаю все це і розумію, що нам гайки, бо українці дебіли. Як ще вам треба в очі насцяти щоб розвиднілося.
Нам вже давно гайки, тому й хуйло і вирішило брати нас голими руками з 2019, заодно й зкинув на нас все своє совєцкє стар´є зі своїми зеками, щоб було куди нове складати, котре вони наробили з 2000р.
Реверанс• 13 февраля в 10:21
Ответ дляmari_klim
Що б улацнуло само,потрібно,що б там щось було.
Розбійник• 13 февраля в 10:24
Ответ дляМанула
цікаво що з кордонами, якщо відмінять яким чином вони будуть пояснювати те що не випускають чоловіків
Розбійник• 13 февраля в 10:26
Ответ дляlilu502
Зеленський і його команда - це чума для України😢 ненавиджу всіх, хто привів це прокляття
не переживайте, вони і на наст виборах щось подібне виберуть.
автор Bransoletka • 13 февраля в 10:27
Ответ дляРозбійник
Наприклад Надзвичайний стан запровадити і все
IrinnkA• 13 февраля в 10:36
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви б хотіли того, що і пуйло - Україна без головнокомандувача? Тут нема посередині, або так, або ні.
Ой як зручно маніпулювати думкою, правда? Не хочєш зєлю з єрмаком то автоматично підтримуєш хйло. Нічого, іншого виберете якщо цих ... не буде. Є посередині. І я до хйла відношення не маю, а от те що ви вибрали таке ж хйло - це правда. І тепер його не скинути бо ми ж не підтримуємо кацапів
IrinnkA• 13 февраля в 10:37
Ответ дляMrs.Ochmonek
З 2014 по 2016, це уже була війна, якщо ви не знали.
Я знаю і знаю, що зєля 4 рази ухилянт і працював з рашкою в ті часи.
IrinnkA• 13 февраля в 10:37
Ответ дляMrs.Ochmonek
Українка таке не написала б.
А ну так, всі хто проти зе - не українці
Filomena• 13 февраля в 10:43
Ответ дляtanysha777
Що там Трамп? Коли вже на парад перемоги будемо збиратися?)
lilu502• 13 февраля в 11:07
Ответ дляРозбійник
Та я й не сумніваюся😢
lilu502• 13 февраля в 11:07
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто, ви ненавидите більшість українців? Це пуйлу і потрібно, він на це і розраховує
А за що мені їх любить і поважать?
Sanam• 13 февраля в 11:22
Ответ дляIrinaina
Вы такая наивная, что верите в свою значимость? 😂
Ну, якби люди зовсім нічого не значили, то вся ця возня була б ні до чого. Скільки піару, бруду, боротьби, щоб що? Щоб проголосовали. Якась критична маса їм потрібна, не зважаючи на всі ресурси в їхніх руках і різні підтасовки.
автор Bransoletka • 13 февраля в 11:30
Мониторинговый проект «Беларускі Гаюн» останавливает свою работу.

А це шо за прикол?
Natal_ka91• 13 февраля в 11:32
Ответ дляРозбійник
Щось придумають, ви сумніваєтесь?(
чаревна• 13 февраля в 11:43
Ответ дляBransoletka

А це шо за прикол?
Если свои воевать не хотят за страну, чего другие должны поддерживать её.
И так спасибо им, что были с нами.
Krasotka-d9fd• 13 февраля в 11:44
Ответ дляviter33
Що, даремно обшуки проходять в КМДА?
З мільйонами, знайденими в сейфах
У всьому звинуватять Кличка як лідера ’організованого злочинного угрупування’
Шкода Кличка. Насправді він гарний мер.
Еленнн• 13 февраля в 11:47
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А военные?
як проходитимуть? А Дія тоді навіщо?! не марно туди всіх стараються запихнути.
tatka• 13 февраля в 11:49
Ответ дляЕленнн
Через дію не можна голосувати. Таким чином не задовольниться вимога виборчого законодавства про таємніть голосування.