Генерал Марченко – про справи проти командирів: Ми повертаємося до режиму, з яким воюємо
Продовження історії ми бачимо й зараз – генерала Юрія Галушкіна посадили просто по-скотськи. Інших слів у мене немає. Після цього вони можуть взяти будь-яку людину на вулиці і посадити, бо буде така команда. Так не можна робити і цього не можна допускати. Ми маємо розуміти, що завтра кожного можуть прийти і забрати у вʼязницю, бо ти щось "неправильно" сказав або просто голову підняв. Ми повертаємося до режиму, проти якого воюємо. Все це російські технології. Всіх активістів задушити, посадити, залякати, тоді можна нормально керувати, робити все, що завгодно.
Військові, яких зараз судять, працювали з того, що мали, а не з того, що їм належало. Коли стається щось хороше на фронті, армія перемагає, про військових забувають. Всі в чергу стають, щоб поділити, чия це перемога, ледь не особиста заслуга президента. А коли щось не так, відповідальність вішають на військових. Так не має бути. Політичне керівництво має відповідати за те, що недостатньо забезпечило військових.
Результат:
вже голосів:
45 (40.91%)
Узурпація влади президентом
31 (28.18%)
Чистка неугодних режимом Зелен
27 (24.55%)
Йдемо курсом росії
4 (3.64%)
Зеленський воює з ЗСУ
3 (2.73%)
Все законно
Соната любви• 13 февраля в 00:24
Ответ дляРеверанс
Під час війни обезголовити українську армію,це напевне й є план Зеленої Перемоги.Кращого подарунка путіну навіть важко уявити.
кстати и про червинского, которого вы любите защищать.
работает на британию.
до начала 2022, принимал участие в криминальных схемах.
работает на британию.
Соната любви• 13 февраля в 00:32
Ответ дляРеверанс
залужный погубил сотни тысячи людей.
залужный отвел подразделения в 2022 с ключевых направлений, откуда зашел враг.
именно залужный исполнял план по запуску врага, как можно глубже внутрь страны.
залужный инициировал законопроект об ужесточении уголовной ответственности для простых военных.
и снятие всякой ответственности с командного состава.
залужный давал приказ идти в провальное наступление на минные поля.
залужный причастен к началу бусификации.
одна из тем диссертации залужногго , борьба с уклонистами.
а потом, как ни в чем не бывало, сбежал в британию.
и из британии рассказывает, как женщины должны идти воевать.
вы наверное готовы последовать за своим кумиром залужным и мобилизоваться.
или с радостью приведете к власти залужного,
а потом будете прятаться за чужие женские спины, когда женщин начнут гнать на фронт.?
Проти Порошенка ввели санкції і кримінальні справи.За 25 років розкрадання країни і за бізнес з росією під час війни буде відповідати.Зброю продав,сах заводи рейдерським захватом прихватизував.Там понад 200 кримінальних справ.Най суди теперь вірішують його долю.Землі накрав,агрофірма на сину
Ответ дляСоната любви
залужный погубил сотни тысячи людей.
Всі ці смерті на Зеленському.На Баканові й на інших потужних зелених менеджерах,які шкодили ЗСУ,
Соната любви• 13 февраля в 01:07
Ответ дляРеверанс
Кримінальні схеми,це вбивство ватажків ДНР і ЛНР?Викрадення Цемаха?
Нащо Ви це пишете?
это криминальные схемы внутри нашей страны.
он причастен к похищение и убийству неугодных в Украине.
Соната любви• 13 февраля в 01:12
Ответ дляРеверанс
а помощника залужного тоже зе убрал? лично гранату ему подарил?
или к этому причастен залужный замести следы? когда помощник много чего знал и мутил схемы?
очень удобно все сваливать на зе.
а самому быть в белом пальто.
очень удобно все сваливать на зе.
а самому быть в белом пальто.
Ответ дляСоната любви
очень удобно все сваливать на зе.
а самому быть в белом пальто.
очень удобно все сваливать на зе.
а самому быть в белом пальто.
Зеленський одного вбив і вбивцю відпустив,Хоренка просто викинув.І наступ захлинувся.Вся вина на президенті.
Ответ дляСоната любви
очень удобно все сваливать на зе.
а самому быть в белом пальто.
очень удобно все сваливать на зе.
а самому быть в белом пальто.
Кіреєва хто посеред Києва вбив і труп білого дня на вулицю викинув?
Групу Шведа хто ліквідував?Чия вказівка?
Соната любви• 13 февраля в 01:14
Ответ дляРеверанс
Нащо ці вигадки?
этому есть реальные подтверждения.
Соната любви• 13 февраля в 01:42
Ответ дляРеверанс
ну так киреев принимал участие в переговорной группе.
убрали почему?
скрыть детали переговорного процесса.
разногласия между спецслужбами.
намек кому-то, что с ним будет, если на станет сотрудничать.
какую роль играл в 2022.
вопросов много.
в 2020 группа шведа была рассекречена спецслужбой, для чего и зачем, вопрос к ним.
было покушение в 2021, какие спецслужбы покушались и зачем, вопрос задайте им.
кому задавать вопрос? сбу.
группа шведа гур
задерживали сбу.
это до начала 2022.
убрали почему?
скрыть детали переговорного процесса.
разногласия между спецслужбами.
какую роль играл в 2022.
вопросов много.
кому задавать вопрос? сбу.
группа шведа гур
задерживали сбу.
это до начала 2022.
BattleBunnyInAction• 13 февраля в 07:48
Ответ дляРеверанс
Народ має право знати правду.
Україна,це не росія.
Нажаль при Зеленському ми стали гірше за рашу. Узурпація влади цим сущєством, диктатура вже за межами
BattleBunnyInAction• 13 февраля в 07:51
Ответ дляСоната любви
залужный погубил сотни тысячи людей.
Залужный в феврале 2022 года вещал что никакой войны не будет.
В дальнейшем в своих интервью говорил что запустить русню вглубь Украины- это был план, ловушка.
У нас кругом агенты, британцы, американцы-демократы. фсб.
Украинцы на подплясках
BattleBunnyInAction• 13 февраля в 07:53
Залужный ставленник Британии.
Его из игры и вывели британцы, чтобы в дальнейшем нам его в презы подсунуть, ну и Порох за ним бы подтянулся.