lilu1990• 13 февраля в 07:44

Зараз це світ путіна і трампа

Пише Телеграф.

Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.

▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.

▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Yeva-c21c• 13 февраля в 08:07
Ответ дляlilu1990
Хіба в Аргентину їхати. Більше нікуди нема смислу
Чому ? а Австралія?
smilingsky2010• 13 февраля в 08:08
Ответ дляbegovelik
Я вас умоляю, куда он денется? Если в Евросоюз даже Болгарию с Румынией взяли
Причем здесь одно до другого, с тех времён, когда восточную Европу брали в ЕС , мир изменился
Манула• 13 февраля в 08:09
Ответ дляlilu1990
Ненавісний вам Портніков давно казав про Австралію як єдиний варіант ))
автор lilu1990 • 13 февраля в 08:09
Ответ дляbegovelik
Ви сказали, що це - світ Путіна і Трампа. А ще Сі - такий самий рівноправний гравець
Так це не я. Це заголовок у Телеграф
автор lilu1990 • 13 февраля в 08:10
Ответ дляYeva-c21c
Чому ? а Австралія?
Союзник сша
begovelik• 13 февраля в 08:10
Ответ дляsmilingsky2010
Я говорю, безвиз никто не заберет. Даже мексиканцы ездят в Европу без визы
автор lilu1990 • 13 февраля в 08:10
Ответ дляМанула
Не згодна. Австралія у воєнному союзі із сша
Peres Lal• 13 февраля в 08:10
Ответ дляYeva-c21c
Чому ? а Австралія?
Еще племена каннибалов сообщают, что смогут принять большое кол-во беженцев.
begovelik• 13 февраля в 08:11
Ответ дляМанула
Не просто Портников, а аристократ Портников
LudaSHS• 13 февраля в 08:13
Ответ дляМанула
Він сказав мати можливість виїхати з Австраліі, бо там договора щодо ядерних, навпаки
gannaspak• 13 февраля в 08:14
Ответ дляYeva-c21c
Кордони відкриють нарешті?Хто що думає?
Мені плювати на ті кордони як і моїм знайомим усім.
LudaSHS• 13 февраля в 08:14
Вообще це все може змінитися
Бо пуйло кгбіст і розводілово
Krasotka-d9fd• 13 февраля в 08:15
О начали прокачку народа. ’Если выстоят крупные города - то победа’. Чтоооо, простите?
Народу начинают мозги промывать - что договорные это перемога. Да народ не тупой, понимает что договоренность это вынужденная мера и большинство за него, за прекращение войны. Но не надо уж тогда разбрасываться такими словами как победа.
Elmyska• 13 февраля в 08:17
Ответ дляYeva-c21c
Кордони відкриють нарешті?Хто що думає?
Пока нет, вон комментариях сколько ещё пушечного белка, которые хотят воевать. За шкирку, лопаты в зубы, и пусть реализовывают задуманное собственноручно
LudaSHS• 13 февраля в 08:17
Ответ дляKrasotka-d9fd
Перемоги ні в кого не буде, якою малюють собі люди по фільмам 2 світової війни.
Бо пуйло не досяг всього, а втрат теж млн людей., і майже знищений військовий потенціал радянських часів.
У нас це не ’перемога’, не програш, Це давно в цій парадигмі. Жертва завжди страждає більше.
автор lilu1990 • 13 февраля в 08:18
Ответ дляKrasotka-d9fd
В теперішніх умовах це справді перемога. В Україні ніхто воювати не хоче. Партнери вступати у війну не хочуть. Тим що лишилося ми нікого ніколи не переможемо.
gannaspak• 13 февраля в 08:19
Новини чому не читаєте?Голова Пентагону учора на весь світ-Ми хочемо,щоб Україна була процвітаюча і незалежна.Трамп зізвонився з пуйлом і нашим президентом.Частину окупованих ми повернемо ,про кордони 14 року забути.Війська європейські будуть у нас і американські компанії на земельні метали та ін.
smilingsky2010• 13 февраля в 08:19
Ответ дляbegovelik
Ну а толку с него, если и не заберут, для легализации безвиза недостаточно
автор lilu1990 • 13 февраля в 08:19
Ответ дляElmyska
При чому тут хочуть чи не хочуть? Прийдеться
автор lilu1990 • 13 февраля в 08:20
Ответ дляgannaspak
Ми хочемо щоб Україна була в нато

Помнім

Краще готуватись до найгіршого сценарію
smilingsky2010• 13 февраля в 08:20
Ответ дляLudaSHS
Вообще це все може змінитися
Бо пуйло кгбіст і розводілово
И Трампа могут убрать
LudaSHS• 13 февраля в 08:21
Ответ дляsmilingsky2010
И Трампа могут убрать
Да там все що завгодно може бути
smilingsky2010• 13 февраля в 08:23
Ответ дляElmyska
Почему такие как вы просто не уедут в рф? Паспорт дадут, ВНЖ без без проблем. Зачем жить и мучаться?
gannaspak• 13 февраля в 08:24
Ответ дляKrasotka-d9fd
А где победа россии?.Где Киев за три года?)Почему НАТО увеличилась граница на 1300км и уже за огородами Питера?Почему Сирия,Приднестровье,Молдова,Азербайджан,Армения-испанский стыд?Почему белгородщина и курщина в огне 3 года и 7 месяцев?Часть Донбасса захватили ,но там все в пыль и жить невозможно 500лет.Хотели нас без армии и оружия,а у нас стало в разы больше.Хотели нас русскими сделать,а получилось наоборот.
Krasotka-d9fd• 13 февраля в 08:25
Более того, я почитала свежую статью в Телеграф и там не сказано за перемогу. Там говорится о телефонном звонке путина и Трампа, и о возможных будущих договорённостях.
Там не фраз что если выстоят наши города. Там есть претензии путина на 4 области.
LudaSHS• 13 февраля в 08:26
Ответ дляlilu1990
Ми хочемо щоб Україна була в нато

Помнім

Краще готуватись до найгіршого сценарію
Десь прочитала прогноз в фб , ’’слава богу Україна не в Нато, поки нато воює з союзом диктатур, Україна в заморозці, відновлюється, і уникає війни, трохи продає дронів ’
MasterMai• 13 февраля в 08:27
Ответ дляМанула
Ні готується Трамп ні до якої війни. Його ´війна´ це deal та cash, все купується та продається ...
У Трампа ще Китай на повістці. То ж скоріш всього готується до війни за Тайвань. Китайці кажуть що в найближчі 50 років вона точно станеться
darsi• 13 февраля в 08:28
Ответ дляlilu1990
Не думаю що там якась дружба чи симпатія між ними, чи хоч якесь порозуміння. Це лобизання Гітлера зі Сталіним. Трамп готується до власної війни. Тому наша для нього обуза. Без образ для нас
До якої війни готується Трамп? З ким?
Sova splushka• 13 февраля в 08:28
Ответ дляlilu1990
І яким боком ці ваші пояснення роблять капітуляцію - перемогою?
Визнавати реальність можна і треба, але ж не підміняти поняття!!!
Манула• 13 февраля в 08:31
Ответ дляLudaSHS
Та наче до, а не з