Пише Телеграф.
Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.
▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.
▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.
ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
smilingsky2010• 13 февраля в 08:08
Ответ дляbegovelik
Я вас умоляю, куда он денется? Если в Евросоюз даже Болгарию с Румынией взяли
Причем здесь одно до другого, с тех времён, когда восточную Европу брали в ЕС , мир изменился
Krasotka-d9fd• 13 февраля в 08:15
О начали прокачку народа. ’Если выстоят крупные города - то победа’. Чтоооо, простите?
Народу начинают мозги промывать - что договорные это перемога. Да народ не тупой, понимает что договоренность это вынужденная мера и большинство за него, за прекращение войны. Но не надо уж тогда разбрасываться такими словами как победа.
Ответ дляKrasotka-d9fd
Перемоги ні в кого не буде, якою малюють собі люди по фільмам 2 світової війни.
Бо пуйло не досяг всього, а втрат теж млн людей., і майже знищений військовий потенціал радянських часів.
У нас це не ’перемога’, не програш, Це давно в цій парадигмі. Жертва завжди страждає більше.
Ответ дляKrasotka-d9fd
В теперішніх умовах це справді перемога. В Україні ніхто воювати не хоче. Партнери вступати у війну не хочуть. Тим що лишилося ми нікого ніколи не переможемо.
Новини чому не читаєте?Голова Пентагону учора на весь світ-Ми хочемо,щоб Україна була процвітаюча і незалежна.Трамп зізвонився з пуйлом і нашим президентом.Частину окупованих ми повернемо ,про кордони 14 року забути.Війська європейські будуть у нас і американські компанії на земельні метали та ін.
smilingsky2010• 13 февраля в 08:19
Ответ дляbegovelik
Я говорю, безвиз никто не заберет. Даже мексиканцы ездят в Европу без визы
Ну а толку с него, если и не заберут, для легализации безвиза недостаточно
Ответ дляgannaspak
Ми хочемо щоб Україна була в нато
Помнім
Краще готуватись до найгіршого сценарію
Помнім
Краще готуватись до найгіршого сценарію
smilingsky2010• 13 февраля в 08:20
Ответ дляLudaSHS
Вообще це все може змінитися
Бо пуйло кгбіст і розводілово
И Трампа могут убрать
smilingsky2010• 13 февраля в 08:23
Ответ дляElmyska
Пока нет, вон комментариях сколько ещё пушечного белка, которые хотят воевать. За шкирку, лопаты в зубы, и пусть реализовывают задуманное собственноручно
Почему такие как вы просто не уедут в рф? Паспорт дадут, ВНЖ без без проблем. Зачем жить и мучаться?
Ответ дляKrasotka-d9fd
А где победа россии?.Где Киев за три года?)Почему НАТО увеличилась граница на 1300км и уже за огородами Питера?Почему Сирия,Приднестровье,Молдова,Азербайджан,Армения-испанский стыд?Почему белгородщина и курщина в огне 3 года и 7 месяцев?Часть Донбасса захватили ,но там все в пыль и жить невозможно 500лет.Хотели нас без армии и оружия,а у нас стало в разы больше.Хотели нас русскими сделать,а получилось наоборот.
Krasotka-d9fd• 13 февраля в 08:25
Более того, я почитала свежую статью в Телеграф и там не сказано за перемогу. Там говорится о телефонном звонке путина и Трампа, и о возможных будущих договорённостях.
Там не фраз что если выстоят наши города. Там есть претензии путина на 4 области.
Ответ дляlilu1990
Ми хочемо щоб Україна була в нато
Помнім
Краще готуватись до найгіршого сценарію
Помнім
Краще готуватись до найгіршого сценарію
Десь прочитала прогноз в фб , ’’слава богу Україна не в Нато, поки нато воює з союзом диктатур, Україна в заморозці, відновлюється, і уникає війни, трохи продає дронів ’
Sova splushka• 13 февраля в 08:28
Ответ дляlilu1990
І яким боком ці ваші пояснення роблять капітуляцію - перемогою?
Визнавати реальність можна і треба, але ж не підміняти поняття!!!