lilu1990• 13 февраля 2025

Зараз це світ путіна і трампа

Пише Телеграф.

Америка більше не зацікавлена в гарантуванні української та європейської безпеки, – The Telegraph.

▪️Якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, залишиться вільною та стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг.

▪️Другий сценарій: путін повернеться в Україну за кілька років, захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, переконавшись, що альянс не відповідатиме своїй риториці колективної оборони.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
NYC• 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
І яким боком ці ваші пояснення роблять капітуляцію - перемогою?
Визнавати реальність можна і треба, але ж не підміняти поняття!!!
А что такое победа? В нынешних реалиях?

автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Ну якшо у вас єдиний варіант перемоги це воєнний парад на красній площі... то сходіть до психолога. Війна ще далеко не закінчена

Друга світова, нагадаю, почалась не у 39 році, а з розділення чехословаччини

Всьо саме цікаве ще попереду
gannaspak• 13 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Перемоги ні в кого не буде, якою малюють собі люди по фільмам 2 світової війни.
Бо пуйло не досяг всього, а втрат теж млн людей., і майже знищений військовий потенціал радянських часів.
У нас це не ’перемога’, не програш, Це давно в цій парадигмі. Жертва завжди страждає більше.
Могло бути набагато гірше .Ми живі,жодного обласного центру не захвачено.Майно ціле,з голоду не пухнем,на НАТО зі зброєю кадирівці не гонять І немає Бучі по всій країні
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляdarsi
До якої війни готується Трамп? З ким?
Здрастуйте. З Росією і Китаєм. Чи ви думаєте у трампа з путіним любов?
gannaspak• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
В теперішніх умовах це справді перемога. В Україні ніхто воювати не хоче. Партнери вступати у війну не хочуть. Тим що лишилося ми нікого ніколи не переможемо.
А хто дасть гарантію,що завтра ракети не полетять на Европу і не заїдуть танки зет?пуйло пів року тому відкрито погрожував’маленьким странам НАТО’,уже на Балтиці двіж,гібридна війна
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляNYC
А что такое победа? В нынешних реалиях?
Так в нинішніх реаліях перемога нам і не світить.

Чи вам прям обов´язково хоч за щось зачепитися, щоб визнавати себе переможцями?
Ми можемо назавжди гордитися, що Україна дала гідну відсіч раші. І це дійсно варте гордості.
Але це - не перемога.
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляgannaspak
Так ніхто не дасть. Тому і треба готуватись до війни з росією
LudaSHS• 13 февраля 2025
Ответ дляМанула
Та наче до, а не з
https://youtu.be/7UdnZs5LI28?si=pgDic-hso6x1ZwU7
Тема в мене стара.
Там він казав про війну в тихому океані, і що треба бути готовим шкурнути з Австраліі, наприклад в Нову Зеландію.
Читака• 13 февраля 2025
Ответ дляgannaspak
А нащо їм Європа, щоб на неї щось летіло?

автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka

Але це - не перемога.
Та йдіть ви у баню
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Всьо саме цікаве ще попереду
Угу, і ви б казали, що Чехословаччина перемогла, коли її розділили?

Так, є ненульова ймовірність, що десь там колись у майбутньому, можливо і далекому, але Україна таки реально переможе.

Але це не та точка зараз, коли вистоять крупні міста і все таке, геть не так. Це спроба подати поразку під не таким гірким соусом.
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляЧитака
Кожен раз одне й те саме
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka

Ну чемберлен так і думав - шо він уклав вигідну сдєлку і привіз мир європейцям
NYC• 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka

Але це - не перемога.
Каким победителем я себя считаю?
Я вот часто читаю, это не победа.
А что можно считать сейчас победой, никто не говорит.
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та йдіть ви у баню
Як там ваші поляки, чи хто там наразі у вас герой?
Вам би поспати трохи, то може, трохи менш надривно будете все сприймати.
Madinkaaaa• 13 февраля 2025
Ну вот и все. А кто-то думал, что будет иначе, да?
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
І?
Це тоді була перемога, по-вашому?
Madinkaaaa• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Вже давно має бути зацікавлена
Поляки особенно
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Я не можу тут писати трактати, хто як хоче - най так і розуміє

gannaspak• 13 февраля 2025
Звичайно,хочеться все повернути і кращі умови,але і так Слава Богу.Жодна країна не вистояла б .А ми молодці.Вони вважають,що Крим і Донбас хотять бути російськими,і насильно повертати немає сенсу проти волі,а хто не хтів руський мір,той виїхав.піськов учора сказав-ви ж понімаєте,люди ж сами не хотят.Вони вважають,що нам сепари не треба в Україні
Madinkaaaa• 13 февраля 2025
Ответ дляantoninalav
Це вже не актуально. І дурня.
Это актуально было все всегдач если посмотреть глобально
gannaspak• 13 февраля 2025
Ответ дляЧитака
gannaspak• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Кожен раз одне й те саме
Ото ж.
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
І?
Це тоді була перемога, по-вашому?
Так а я вам про шо. Про чиюсь перемогу чи поразку можна буде сказати тільки здалеку, після років так 50 переважно

Ви вже тут роздали всім. Фінляндія перемогла чи виграла? Зараз у вас буде інша відповідь ніж зразу після фінської війни
gannaspak• 13 февраля 2025
Ответ дляMadinkaaaa
Як хто.Кацапи три роки мріяли на Хрещатику парад побєди провести з міровими лідерами і товаріщем Чим Іном
Sova splushka• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Що я роздала всім?

Реально, зробіть паузу в темах, займіться чимось іншим, бо вже й контекст втрачаєте.
А я теж послідую цій же власній пораді та піду звідси.

Всім українцям міцних нервів, бережіть себе!
Манула• 13 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Тема в мене стара.
Так, напевно кращій варіант))
автор lilu1990 • 13 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Що я роздала всім?

Не треба мене ото газлайтити
Madinkaaaa• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
При чому тут хочуть чи не хочуть? Прийдеться
Когда ж вам уже это придется?
Madinkaaaa• 13 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А вам правда 35 лет?