котопёс• 13 февраля 2025
Собака відмовляється їсти
Порода Джек расел, живе з бабусею. Вона почала жалітися на те, що собачка нічого не їсть. Я повела до лікаря. Обдивилися від носа до хвоста, навіть рентген зробили, сказали харчова токсоінфекція, щось колоти, ентеросгель і корм сухий спеціальний. Поки вона у нас, і дійсно другий день нічого взагалі, той корм обходить стороною. Ось я ризикнула і дала вареного мʼяса-трішки зовсім зʼїла. Але в мене питання, взагалі чи можна собак годувати зі столу, якщо так, то що буде безпечним? Бабуся там їй походу все підряд давала.
котопёс
• 14 февраля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
мясом кормить можно.
Если собака не ест - она заболела.
Проверьте на пироплазмоз, сдайте кровь
и померяйте температуру обязательно.
Он активный или вялый?
Если собака не ест - она заболела.
Проверьте на пироплазмоз, сдайте кровь
и померяйте температуру обязательно.
Он активный или вялый?
Вдома дуже вʼяла, на вулиці живчик. Температура в нормі, лікар оглядав, їй узі і рентген зробили. Лікар взагалі сказав нічого окрім корму не давати, при чому гастро корму. Вона його категорично відмовляється їсти
Ацетилсалициловая кислота• 15 февраля 2025
Ответ длякотопёс
пусть ест мясо, если она его ест.
Только не вареное. а привареное. Привареное - это его бросают в кипяток и варят минуту - две.
Или вообще сырое.
У меня собака, когда болела ела только свежину говядину, и на ней выздоравливали хорошо.
Или вообще сырое.