Свисток ля-минор• 14 февраля в 23:00

Купила Мочи в Новусе, они все такие невкусные?

Что за желатиновая слизь... так портит все, осталось 3 штуки, как их паковать обратно? просто в пакет?
Святатабожа• 15 февраля в 00:21
Ответ дляРазгуляшка
Ви просто не куштували справжніх макарун. Це нереально смачно.
о да, улет башки. Самое мое любимое лакомство 🤤🤤🤤
Указка• 15 февраля в 03:53
Попробуйте с матча из Гудвайна
Разгуляшка• 15 февраля в 09:25
Ответ дляШикаю і викаю
Я вже які не куштувала. Безе з кремчиком от не подобається і все. Мала надію на фабрику Laduree в Парижі. Але не зайшло всеодно
Мкарунм це не безе :) З таким же успіхом могли їх з медовиком порівняти, адже там теж є ’кремчик’.
Шикаю і викаю• 15 февраля в 09:35
Ответ дляРазгуляшка
В чому ви мене намагаєтесь переконати? Мені схоже на безе не допечене. Я вже написала, що пробувала різні. Добре, ви куштували їх з французської фабрики, де саме вони були започатковані? Бо я думала, там вони мають бути самі смачні, сравжні. Але дива не сталось. Не знаю де ’ ті справжні’.
Разгуляшка• 15 февраля в 10:29
Ответ дляШикаю і викаю
Я живу у Франції) І так, куштую їх на місці. Мкаруни - найулюбленіші ласощі французів, до кожних свят завжди різні варіації макарунів. Якби це було не смачно, то вся країна не сходила б з розуму за ними, та ще й за такою ціною.
Мкаруни і безе не мають взагалі нічого спільного, я в принципі не розумію як можна їх порівнювати. Це як суп гороховий і борщ.
Шикаю і викаю• 15 февраля в 11:30
Ответ дляРазгуляшка
Блін, ну сходити з розуму всі ж можуть по різному. У Британі фіш енд чіпс саме найкраща їжа з найкращих. Вони б ті чіпси їли і їли б. То що? Ви не розумієте, що смаки бувають різні. Ну як так.
Разгуляшка• 15 февраля в 11:34
Ответ дляШикаю і викаю
Так питання не у тому, що макаруни це несмачно, питання у конкретно вашому смаку. Тим більше, що вам що макаруни, що безе - одне і те ж. Тут взагалі питання чи розрізняєте ви смак
Шикаю і викаю• 15 февраля в 23:17
Ответ дляРазгуляшка
Ви гадаєте, що мені одній вони не такі вже й смачні? От тільки в мене такий смак? Подивіться скільки тут пишуть, що мочі не подобаються. Але ж в Японії, то десерт номер 1. То всі якісь недолугі виходить. Так само й макарун.
Автор запитала, чи комусь ще не подобаються мочі, як і їй. Я відповіла, що не одна вона, додала до них ще й макарун.17 чоловік мене ще й підтримало. Ви щось все ще намагаєтесь доказати, то я не куштувала справжніх, то не розрізняю смаки.