Триндю-бриндю• 16 февраля в 07:29

Хто виїхав і ще ні разу за 3 роки не був вдома?

Більшість звісно вже приїздила в Україну за три роки війни і не раз. Чи є серед нас такі, хто за три роки ще не приїздив додому ніразу ? Розкажіть свої історії. Звісно це не стосується тих, хто виїхав повною родиною , я маю на увазі дорослі діти , їх батьки, онуки та бабусі з дідусями . Ми виїхали в США за місяць до війни , на відпочинок, і з тих пір так і не були в Україні. Крім батьків у мене більше нікого з родичів в Україні не має , звісно ми зізвонюємося, але вже три роки як не бачилися. Вони не хочуть їхати до нас в США, бо це далеко і клопітна справа, про еміграцію не думають . Я хотіла приїхати в Україну, але вони кажуть що небезпечно і краще мені з дітьми поки не їхати, чекати коли закінчиться війна. Я от все чекаю і думаю, багато таких, хто за три роки так і не був вдома і не бачив батьків?
Все до блиску• 16 февраля в 10:43
Выехали 1,5 года назад. Остались там родители, родственники, друзья. Оккупация. Естественно, ни разу не были с тех пор дома. Мы сперва полгода оттуда выехать не могли, глупо рисковать, что бы попасть обратно ’в гости’. И теперь вопрос, попадём ли когда-то туда вообще.
КартаБезКомиссий• 16 февраля в 10:44
Поїхали з дома 24.02.22, ще ні разу не були в Україні з тих пір.
Все до блиску• 16 февраля в 10:46
Ответ дляЗараз все скажу
Скажите это налогоплательщикам, которые работая оплачивают 4 год пособий.
Почему 4й?
Уже второй десяток, наверное, начался?
С 2015 открыли границы Европы?
Зараз все скажу• 16 февраля в 10:49
Ответ дляВсе до блиску
Почему 4й?
Уже второй десяток, наверное, начался?
С 2015 открыли границы Европы?
4 полномасштабной.
Аноним Советчик• 16 февраля в 10:53
Ответ дляПиши-пропало
А який термін відпустки на рік дається уСша?
Цікаво зрівняти з нашими 24 календарними днями..
Заздалегідь дякую за відповідь.
Не мені питання, але влізу.
Там всюди по різному. Якщо на якогось Педро працюєш за кеш, то, звісно, нічого не оплачують і ніяких бенефітів немає, все своїм коштом - і відпустка, і страховка.
Якщо якась велика корпорація чи підприємство, то, зазвичай, за кожні 25 відпрацьованих годин дають 1 оплачувану годину, яку можна використати по своєму бажанню. І ще 80 годин в рік дають на типу лікарняний. Якщо не хворів - можна потім до відпустки додати, або брати по 1-2-3 дні, коли треба.
Але це не всюди так, десь це менші цифри, десь більші, залежить від фінансів корпорації. В Гуглі, наприклад, на оплачувану відпустку 100 годин.
Ирина Веселуха• 16 февраля в 10:53
Ответ длямаска Ілона
а в Украине все обследования дешевле что ли? или пакет анализов в Диле сдать дешево? В Австрии все анализы, которые назначает профильный врач ( не важно частный или нет), можно сдать бесплатно у семейного , принеся ему заключение. Зачем платить переводчику? Вы в Австрии уже 2 -3 года, вы не смогли до сих пор язык до В1 хотя бы выучить, чтобы с врачами без переводчиков общаться?)
Поражает, когда люди сами ничего не могут, ждут сидят по году у моря погоды ( термин и переводчика) а потом рассказывают, что в Австрии никто не хочет ничем заниматься)
Если бы я не прошла этот путь, вы может и могли бы мне втирать чушь, что все анализы можно сделать у семейного. Хеликобактер пилори по калу - мед .уни делает - 53 евро, два раза кальтопроктин в кале 2*25 евро, переносимость фруктозы , лактозы, глютена -еще 50 евро. Я дважды была в страховой с просьбой оплатить, учитывая , что это по направлению анализы , а не по моему желанию. Мимо, не все анализы оплачивает Кранкенкассе. И у меня В1, и перед приемом сразу предупреждают, чтобы брали переводчика. Это не больной зуб, где можно просто сказать, что и где болит.
хутряна володарка• 16 февраля в 10:54
Ответ дляТриндю-бриндю
Недалеко від кордону з білорашкою . Справа в тому, що вони не хочуть щоб я їхала під час війни, навіть якщо я почну збиратися, то це буде скандал.
Я так молча уже два раза в Мариуполь съездила. Сюрпризом
Аноним Советчик• 16 февраля в 10:55
Ответ дляMs. Искренность
Автор, ви міліонерша? Яким чином ви три роки в штатах без роботи з одним чемоданом на відпустку? Брешете 😂
Я не автор, але вже відповіла вам, що ще в 23-му українцям дозволили подаватись на tps, що вас не влаштувало в моїй відповіді?
А автор вам зараз не відповість, бо явно спати пішла, в США зараз від 1 до 4 ночі.
Кривая спроса• 16 февраля в 10:59
Ответ дляАноним Советчик
Моя єдина донька в США вже 2.5 роки, і стільки ж вона не була в Україні(
І в мене віза закінчилась рік назад, тому теж полетіти туди поки що не можу.
Звісно, дуже сумую і хочу обійняти її, але не хотіла б, щоб вона прилітала до нас. І через можливість втрати гум.паролю, і, головне, через безпекову ситуацію. В нашому місті небезпечніше, ніж в переважній більшості інших, на жаль.
Вибачте, що трохи не по темі, але хочу запитати Вас, як людину вже з досвідом)
Моя донька в США вже півроку, чи можна туди якось відправляти посилки чи передачі?
Дякую!
З горіха зерня• 16 февраля в 10:59
Ответ дляЖертва интернета
Ключевое слово’ по- разному’.И словцо про справедливость тут лишнее.Совесть совсем потеряли, а я то думала это истории выдуманные про украинок.Нда уж, сидя на пособиях, ездить в Украину, откуда спасаются от войны, подтягивать лица, верх наглости, по отношению к европейским налогоплательщикам, да и соотечественникам, которые работают.
У мене так сусідка з Німеччини по 4 рази на рік приїздить обличчя і волосся в порядок привести
Її 3 дітей жодного разу не були в Україні за час війни, їй та Німеччина уже поперек горла, але сидить заради безпеки дітей
Чоловік в армії (служба весь час в Києві, тільки іноді їх відправляють кудись на навчання, або на прикордоння відправляли), то йому теж відпустку закордон даютьі він їздив побачити своїх 2 дітей (третя дитина сусідки від першого шлюбу)
Трактор Віка• 16 февраля в 11:04
Ответ дляТриндю-бриндю
Нічого не дадуть, просто хочу почути що я не одна така, дуже сумую і сьогодні один з таких днів , коли згадалися приємні моменти проведені разом з родиною
Автор, ви не одна. Я теж не була і чомусь саме останнім часом накриває. Але я для себе це пов´язую з цими всими подіями про пермовини. Щось як в душі сколихнулось і захотілось зїздити додому. Для себе вирішила поїду на пару тижнів якщо припинення вогню буде підписано.
Давно без алко• 16 февраля в 11:13
Ответ длямаска Ілона
що чому? не розумію питання
чому немає потреби? а що там робити ?) поцілувати стіни будинку та поїхати назад) ?
напевне, я не настільки привязуюся до речей
всі кого хотіла б бачити мають змогу приїхати в гості до нас , побутові питання типу косметологів- стоматологів вирішую тут
дітей туди взагалі не бачу сенсу везти ( що ім там робити?) краще на море з ними злітати на канікули
Мене б тягнуло до рідного і звичного .
Все до блиску• 16 февраля в 11:14
Ответ дляЗараз все скажу
4 полномасштабной.
Нет 4 полномасштабной. Даже полных 3 ещё нет
Это во-первых
Во-вторых, пособие не только украинцам платят. И не 4 года.
Из Виа-гры• 16 февраля в 11:15
Я з сином у Німеччині, з початку повномасштабної в Україні не були. З чоловіком ми дуже давно розлучені, мої друзі і друзі сина повиїжджали хто куди, квартира стоїть зачинена. Нагальних справ і потреби їхати в Україну у мене немає, тому й не їду. Та й не дуже хочу, бо сенсу не бачу. Там залишилась лише мама, але вона приїжджає до нас і ми зідзвонюємось щодня
КАПСЛОЧНИЦА• 16 февраля в 11:19
Я не была, родители приезжали. Каждый день видеосвязь. Слава Богу они у меня адекватные и тоже не понимают этих покатулек через всю Европу и через всю Украину ради двух-трёх дней визита. Дольше не получится из-за моей работы и отсутствия чувства безопасности. Ждём окончания войны, чтобы приезжать в отпуск.
Жена миллионера• 16 февраля в 11:24
Я не ездила,, нет больше дома, куда ехать да и зачем...
КАПСЛОЧНИЦА• 16 февраля в 11:24
Ответ дляДавно без алко
Мене б тягнуло до рідного і звичного .
И что дальше? Ну приехал, ну поцеловал стены и поплакал. Что это даст? Зачем ворошить прошлое? Раны затягиваются, зачем их опять вскрывать?
Зараз все скажу• 16 февраля в 11:26
Ответ дляВсе до блиску
Это во-первых
Четвертый год полномасштабной через 10 дней
Про пособия аж надоело уже.
Луноходик_Ик• 16 февраля в 11:28
Ответ дляЗайканалужайке
Никто ему не мешал выйти на работу и детям нанять няню, но ему было удобно сидеть в декрете 9 лет. Старшего сына не перетянула мама, а спасла от мобилизации с 18 лет, я думаю это стоило ей не маленькую сумму. Что с бизнесом, кто им занимается? Работает ли он вообще или только слезы льет? Если бизнес и богатые такие давно мог бы с тёщей выехать за деньги, а не бухать.
Мешал. Это не большой город, это пгт.
Он дома работал во время декрета - мастерил мебель, ремонтировал технику.
Мама понятно, что сына спасала. К этому какие могут претензии быть?
А мужа вроде как бросили.

Бизнес остался партнеру. Ей за половину деньги отдали.
Теще нельзя ехать, есть нюансы по здоровью. Ехать можно только на спец скорой под присмотром медиков.
Он не можете оформить догляд за тещей - у нее есть дочь и внуки.
Менее Более• 16 февраля в 11:29
Ответ дляЗараз все скажу
Про пособия аж надоело уже.
22+4=35 почему не 5 год? а людям не надоело, пособия очень помогают.
Аноним Советчик• 16 февраля в 11:30
Ответ дляКривая спроса
Дякую!
Так, можна.
Але є маса обмежень для відправлень.
НП, Міст - можна тільки речі, УП мають ліцензію на продукти і ліки, не на всі, звісно. Ну і УП найдешевше. Список забороненого для пересилки дивіться на їхньому сайті, там досить дивні пункти, наприклад, заборонено все соковмісне та горіхи з насінням. Тобто шоколад можна, а мармелад або желешки ні, зефір можна, а чурчхелу ні, і все в такому дусі.
ЛолитаНеРазлита• 16 февраля в 11:31
Я и не планирую.
Выехала с сыном, до войны бывший муж не разрешал выезжать из страны даже на отдых.
Для нас это стала большой возможностью.
В Херсоне есть квартира. Но мама тоже приехала к нам.
Не загадываю на будущее, но будущее сына точно не в Украине.
ole4kakissa• 16 февраля в 11:32
В 21 веке есть мобильные и видеосвязь.
Не вижу особых проблем
Я ездила один раз по бумажным вопросам и зубы подлечить. Муж за два года и младший ребенок за три года ни разу. Старшая каждый год ездит
ole4kakissa• 16 февраля в 11:34
Ответ дляЗараз все скажу
Многие просто до сих пор на выплатах, поэтому люди так и пишут.
У вас очень ограниченный кругозор
Ну или тот случай, когда скажите кто ваши друзья, и я скажу кто вы есть
Кривая спроса• 16 февраля в 11:34
Ответ дляАноним Советчик
Так, можна.
Але є маса обмежень для відправлень.
Дуже Вам вдячна!
Все до блиску• 16 февраля в 11:36
Ответ дляЗараз все скажу
Про пособия аж надоело уже.
Вот 100% надоело уже.
Свои же украинцы украинцам поперёк горла стоят
Нехай щастить• 16 февраля в 11:50
Ответ дляТриндю-бриндю
Дорого звісно, і по часу також довго, особливо якщо працюєш і безперервну відпустку на два тижні не дуже хочуть давати, а за 7-10 днів швидко не змотаєшся в Україну
ви не одна, таких багато, я вийшла зі своєї квартири у Харкові вранці 24 лютого, потім була там на кілька годин восени 22 року, с того моменту я не в Україні і не була..А з батьками не бачилася більш 3х років і навіть зіздвонитися нормально немає змоги , вони на окупованій теріторрії.
МатьЧасть• 16 февраля в 12:00
Я не їздила додому, дорого і нема сенсу
Бува і таке• 16 февраля в 12:01
От у мене питаннячко назріває. З якого х...а, ми ті, хто залишилися, маємо працювати щоб оплачувати пенсії людям, діти яких нормально себе почувають за кордоном? Трохи несправедливо, як на мене.
Авторе, я не особисто про вас, а про систему. З нас зараз держава знімає останню шкіру, щоб наповнити пенсійний і інші потреби. Але ж в цих пенсіонерів є ДІТИ!!!! За кордоном, які абсолютно не приймають участі в наповнені бюджету країни, де живуть їхні батьки.
Мию чакри щоденно• 16 февраля в 12:04
Ответ дляСердючка
Гм. Февраль - апрель 2022? Киевская/Черниговская области... Никто там не видел войну? Серьёзно?
Автор говорит про сейчас? Или тема про 22 год?