Ванна Тазиковна• 16 февраля в 12:39
Ви відрізаєте оту пришиту на ізнанці білу бірочку тканеву на трусиках?
Помітила неодназово, що косметологи і масажисти коли викладають фотки поп, а там труси трохи ажурні, і майже завжди бірка біла незрізана просвічується.
Тож, я замислилася: може то моветон відрізати ту бірку? Бо я завжди відрізала.
В опитуванні можна обирати декілька варіантів.
Дякую заздалегідь всім хто відповість.
Результат:
вже голосів:
51 (45.95%)
відрізаю
32 (28.83%)
коли як
23 (20.72%)
ні (поясніть в коментах чому?)
3 (2.7%)
в мене без бірок труси
1 (0.9%)
хм.. аж не знаю як тепер бути)
1 (0.9%)
не ношу трусики
Дрібка щастя• 16 февраля в 14:48
Ответ дляЩепотка_совести
Ну вообще да)
так это не шутка была, а ответ ))
ненавижу лифчики
никогда их не носила и не планирую
если нужно надеть - это день-мука
ненавижу лифчики
никогда их не носила и не планирую
если нужно надеть - это день-мука
Дрібка щастя• 16 февраля в 14:49
Ответ дляПешеходик
А то дихалося важко? Я так розумію у вас 0 розмір
вы не правильно разумеете
Нічого вдягти• 16 февраля в 16:19
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А навіщо купляєте прозорі і кружавчики? Бабусині парашути зручніші
Понятия не имею какие Бабусині парашути и не представляю чем они могут быть удобнее.
Покупаю потому что нравятся. Ношу только кружевные прозрачные.
Відрізаю абсолютно на всьому крім зимової куртки. Деколи гудзичок є запасний, то я вже тоді так тому і бути - відрізаю до гудзичка. Ті томи інструкцій мені ні разу не знадобились. Заразу як купила - читаю , щоб зрозуміти чи не збрехали на сайті про країну виробництва. Склад тканини. І потім памʼятаю уже. Як правило залишаю нашиті бірки на верхньому одязі чи кофтах , якщо не шкрябе - то залишу, але як тільки десь щось - летить кули і всі інші. Найбільше не люблю оті пластикові шелестящі - вони і обрізані до кінця - треба випорювати(.
Щепотка_совести• 16 февраля в 18:00
Ответ дляДрібка щастя
так это не шутка была, а ответ ))
ненавижу лифчики
никогда их не носила и не планирую
если нужно надеть - это день-мука
ненавижу лифчики
никогда их не носила и не планирую
если нужно надеть - это день-мука
Ну я носила, потом поняла что можно и без них))
Сейчас максимум что могу надеть - верх от купальника, и то по возможности избегаю этого.
А ну и когда соски прокалывала - тоже одевала, это прям жесть как не удобно