Моя улюблена страшко• 16 февраля 2025
Як собі допомогти? Я впевнена, щось хтось на мене магічить.
І ні, я не маю параної.
Дівчата, в мене сняться кожної ночі сни, ніби якась нечисть хоче додому пробратись. Або вінки гробні. Або брудна вода. То пси які хочуть загризти. То житло з багато малими дітьми.
2.мене почало тягнути до алкоголю, як ніколи раніше в житті. Раніше дозволяла собі десь колись, то тепер стабільно 2-3 рази в тиждень мене тягне напитись, саме напитись віскі.
3.я завжди досить нормально виглядала , всього наче не стало: ні тіла красивого, ні чистого обличчя. Постійно якась тривога в мене. Що робити?
Чи можливо магію (ну давайте допустимо що хтось щось мені робить) якось вимолити? Тобто молитись багато? Що робити? Я і сама відчуваю то все. Я знаю зараз багато хто посміється, але повірте мені не смішно..
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
і ще в мене зовсім немає сил, наче хтось забрав їх, ментально повністю подавлена
Кумедний ґудзик• 16 февраля 2025
Никакой магии не существует.
Ваш плохой внешний вид - это плохой сон и алкоголь.
Святатабожа• 16 февраля 2025
Соль под кровать ставят на 3 дня, а потом смывают проточной водой.
Кумедний ґудзик• 16 февраля 2025
Ну а сны плохие - это наши тревоги. Если вы в Украине это вполне объяснимо
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
Ответ дляСвятатабожа
А щось треба казати при цьому? Коли ставлю і коли буду зливати?
Миловидна леді• 16 февраля 2025
Ответ дляСвятатабожа
А можно подробнее? Просто емкость с любым количеством соли? Соль хорошо забирает негатив, это правда.
Святатабожа• 16 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Когда сливаете, да типа уходи все плохое вместе с солью
мегамоСГ• 16 февраля 2025
Попробуйте натереться солью в душе и смыть. Обратитесь к кому-то, пусть вас просмотрят. Церковь и молитва не помогут, хоть миллион раз молитесь.
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
а ще мені соромно таке писати але
в мене постійно шалена сексуальна тяга, я постійно хочу сексу.
я постійно хочу їсти також. алкоголь
Боже що зі мною стало(
я постійно хочу їсти також. алкоголь
Боже що зі мною стало(
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
я не знаю до кого звертатись чесно
Дружная семейка• 16 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Те мои и других советы по сну данные во вчерашней теме вам не нужны?
Вам нужно именно наслаждаться своим состоянием и сочинять бред про таро карты магию и тп?
Дружная семейка• 16 февраля 2025
Ответ дляАнаномчикус
Витамины попейте. И сон нормализуется и кожа
Автору не нужны советы реальные.
Она хочет пообщаться про магию.
Несемо світло разом• 16 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
а ще мені соромно таке писати але
я постійно хочу їсти також. алкоголь
Боже що зі мною стало(
я постійно хочу їсти також. алкоголь
Боже що зі мною стало(
Дебют псих заболевания
Всего-то
Идите к доктору
Всего-то
Идите к доктору
Котики-муркотики• 16 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Неупиваемой чаше молитесь
Глаза_в_3_карата• 16 февраля 2025
Спробуйте більше молитись уранці та ввечері. Отче наш, Богородице Діво, Псалом 90 та ін. Від алкоголю та стресів намагайтесь утримуватись. Ритуали з соллю робити не варто.
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А чому не варто робити ритуали з сіллю? Дякую
ole4kakissa• 16 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Ви захворіли. Все. До терапевта, хай розбирається.
Тут работа для психиатра
Федорино Горе• 16 февраля 2025
Насыпьте в тарелку соль и поставьте под свою кровать. Периодически меняйте соль, а ту с тарелки смывайте в унитаз. Молитвы тоже лишними не будут. Только не ходите по бабкам-дедкам, которые чистят. Это тоже магия, а макаться в это не стоит, если не разбираешься, что к чему
Федорино Горе• 16 февраля 2025
А все ваши симптомы очень похожи на приворот.Обиженых мужчиной нет вокруг?
Глаза_в_3_карата• 16 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну бо якщо Ви вірите в Бога (а якщо зібралися молитися, то мабуть вірите), то це гріх. То щось теж споріднене з магією. І може лише гірше стати.
Федорино Горе• 16 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Если вы верите в бога, то знаете, что во всей этой истории существует и обратная сторона. Нельзя верить в бога и отрицать существование анти-бога
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Дякую за відповідь
Що ви маєте на увазі ображених мужчиною навколо? Бо я не зовсім зрозуміла
ЯниЯ• 16 февраля 2025
Те, що ви описали, - це тривожний розлад. А якщо ви вірите в магію і маєте ’магічне мислення’ - отже, належите до категорії людей, дуже схильних до подібних розладів.
Ламборджини• 16 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
а ще мені соромно таке писати але
я постійно хочу їсти також. алкоголь
Боже що зі мною стало(
я постійно хочу їсти також. алкоголь
Боже що зі мною стало(
Проверьте тестостерон
Моя улюблена страшко
• 16 февраля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Можу глянути на карти Таро.
Але Ви маєте на це дати дозвіл.
Дивіться. Даю
Всех в сад• 17 февраля 2025
Выкатайте себя яйцом и посмотрите результат, скорее всего магичат.
Сделайте ритуал 3-х церквей(монастырей), а потом начинайте чистки себя и своего жилища. Алкоголь и секс исключается при чистках)
Кров з молоком• 18 февраля 2025
Вспоминайте кому вы перешли дорогу. С кем поругались, обидели, отказали.