Творог для розжига• 16 февраля в 19:50

Керування. Механіка. Коли стане зрозуміло?(

Я так, понити(
Є права отримані давно. Здала хоть як, після того не водила взагалі.
Вирішила навчитися.
7 водінь з одним інструктором,
1 водіння з іншим.
Кожен день пробую рушати, тормозити з чоловіком.
В результаті туплю. От просто не розумію нічого. Глохну, різке гальмування. Коли ви почали хоч трошки орієнтуватися? Почуваю себе тупою
Холодная каша• 16 февраля в 19:51
Механика - никогда
фрау Гітта• 16 февраля в 19:51
Проговаривайте вслух последовательность действий
автор Творог для розжига • 16 февраля в 19:52
Ответ дляХолодная каша
Механика - никогда
В нас машина на механіці. Мені нема сенсу на автоматі вчитися. Я би з радістю, але
Подвійна веселка• 16 февраля в 19:52
тренуйтеся плавно рухати стопами, сцеплення відпускаємо, газ натискаємо, за пару місяців перестанете глохнути
автор Творог для розжига • 16 февраля в 19:53
Ответ дляфрау Гітта
Доречі так роблю). Але швидше для того, щоб почути одобрення і не натупити
неДодекаэдр• 16 февраля в 19:53
Їздити постійно, щодня
Не обижаюсь• 16 февраля в 19:54
Все вийде, теж, так думала, що ні ніколи не вийде. Мало зайнять пройшло. Просто, тренуйтесь, початок і гальмування. Ви, відчуєте коробку, сама.І, потім, проблем не буде.
Красота неземная• 16 февраля в 19:54
Спочатку надрочіться рушати і вставати десь в полі, а потім між люди їдьте...а то все зразу то довго будити запамятовувати
Барбітта• 16 февраля в 19:54
Я купила машину через два роки після того, як здала на права. Тобто, не їздила взагалі ці два роки. Коли купила, потроху сама тренувалась на неактивних вулицях приватного сектору. Щоб відпрацювати зчеплення, примітила крутий схил, ставала під горку і рушала.
Кумедний ґудзик• 16 февраля в 19:55
Виїдіть десь за місто,на трасу без машин,і тренуйтеся.Все просто.Рушайте,гальмуйте,переключайте передачі,доводьте до автоматизму.
Навчитеся тоді,коли не буде думати як його робити.Коли рушання,переключення,гальмування,зупинка будуть на автоматі робитись-ви готова.
Викупана• 16 февраля в 19:55
Ну то 8 занять з інструктором іздили.Значить цього не достатньо.Продовжуйте далі.Я вчилася в своі 18 років,ще на волзі татовій,то було 30 років назад.Помалу і прийшло.
Цікавий писочок• 16 февраля в 19:55
Я десь з 6-7 заняття їздила вже більш-менш. Але іспит не здала с першого разу, бо так хвилювалася, ноги були ватні. Мій інструктор був в шоці, бо був впевнений в мені на 100%. Але друга спроба була вдалою
Конфиденциальность• 16 февраля в 19:55
Сразу

Вам лучше не водить !
Туплю и автомобиль не равно
автор Творог для розжига • 16 февраля в 19:56
Ответ дляПодвійна веселка
Тут і туплю. Не можу знайти ту середину щеплення, щоб не перегазовувати і не глохнути. Але вже 8 занять, а я стою на місці і не можу зробити елементарного
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую)
Тетя Фрося• 16 февраля в 19:57
У меня был хороший инструктор, на втором уроке я поехала за город, развернулась на кольце и приехала обратно. Он все время диктовал последовательность - сцепление, передача, газ, плавно отпустить сцепление, и т.д. Я потом долго ещё сама себе диктовала эти последовательности на экзамене тоже.
Цікавий писочок• 16 февраля в 19:57
Ответ дляТворог для розжига
Можливо у зимовому взутті вам не зручно?
Подвійна веселка• 16 февраля в 19:58
Ответ дляТворог для розжига
я тренувалася на своїй машині, поки не стало виходити, чоловік контролював (не орав і не сердився). Тренуйтеся їздити дуже повільно з постійними зупинками.
автор Творог для розжига • 16 февраля в 20:02
Ответ дляЦікавий писочок
Так. Я то сьогодні зрозуміла. На наступні буду в кросах. Велике взуття, не зручно
СhanelKa• 16 февраля в 20:02
Мені так і не прийшло. Не горджусь тим. Вчилась на механіці, трохи їздила

Втрапила в аварію, не їздила ще два роки після неї.
На автоматі поїхала і ок роки і тисячі км,
і більше не ризикую себе напрягати. Не дано.
Трахтибидох• 16 февраля в 20:05
Посмотрите видео на Ютубе чтобы понять механику процесса - мне кажется это важно, помогает понять когда и какие действия делать.
Моё мнение что люди которые научились ездить исключительно на автомате или электромобиле - в принципе водителями не являются.
Думаю вы тоже часто видите в новостях нелепые ДТП с формулировкой ’водитель перепутал педали’ - 99,9% этих случаев с авто на автоматической коробке.
Вероятненько• 16 февраля в 20:11
Я еще до сдачи на права освоилась с механикой. Мне тогда инструктор сказал, чтобы поначалу не боялась перегазовывать. Иначе не научусь чувствовать, где сцепление ’подхватывает’. Так и вышло. Через время перегазовки стали очень редкими и вовсе ушли. Если незнакомая машина - тот же принцип. Не страшно, если перегазую пару раз, зато быстро освоюсь.

Но возможно, вам и правда, просто неудобно в зимней громоздкой обуви или не хватает понимания процесса в целом.
В общем, сделайте процесс максимально удобным для себя, насколько возможно. И не переживайте. Если вам надо - освоите. Через время вообще будете все автоматически делать.
автор Творог для розжига • 16 февраля в 20:49
Дякую за підтримку ❤️
ДолькиКабана• 16 февраля в 21:32
Ось коли