Цікавий поворот подій. Очікуємо новини.
Графиня Шезвездицкая• 17 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
Да вообще, освистали и помидорами забросали
Его хорошо приняли и речь была в целом годная, одна из лучших за последний год.
Просто интересно, зачем вы на чёрное говорите белое? 21й век, все легко проверяется, достаточно пары кликов.
Такое читаешь...То в ОАЭ его не встретили, потому что не уважает никто, то смотрели как на идиота, хотя аплодировали стоя и в начале, и в конце.
Как на идиота смотрели на ДД Вэнса.
там в видео ИИ наложен что ль?
Голос не его- фразы обрываются
Blackwater• 17 февраля 2025
Ответ дляBe_me
Ой, це була болюча тема, коли намагалась зрозуміти мотиви людей (доктора наук, професори, люди, яких вважала прям дуже розумними). У відповідь: він молодий, він буде старатись, аби не Петро. Ну от.. аби не Петро. Загалом, подивіться на світ, популісти впевнено крокують планетою, людям треба легкі рецепти до складного життя. Тільки потім отакі неприємні «сюрпризи», як у нас випливають.
Отож. Вон Трамп второй раз к власти пришёл. Ну ладно первый,Америка может себе позволить подурковать,запас прочности большой так сказать. Но вот чтоб второй раз выбрать это уже страшно становится.
Может это всеобщее отупление в действие?
Tania-0825• 17 февраля 2025
В ОАЭ сегодня стартовала выставка IDEX 2025.
Украина уже сейчас - мировой лидер по продаже дронов.
Президент должен там быть.
your style• 17 февраля 2025
Ответ дляChrist1na
Та влади не було у нього, хотів у крутого погратися. Але мені його теж інколи шкода. Не дивлячись на його слабкості і недоліки, то наче він добра людина
З легкої руки цього ’добряка’ ... далі самі допишіть
Sova splushka• 17 февраля 2025
Ответ длятатанечка
А цю чому забули?
Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.
1. Не плутайте поняття ’захист’ та ’оборона’.
Захист може бути в різній формі.
А безпосередньо оборона покладається на ЗСУ!
2. Якщо ви вважаєте, що це формулювання означає обов´язок громадян захищати Вітчизну саме на фронті, тоді чому ви ще не там разом з усіма своїми родичами, включно з немовлятами та лежачими 90-літніми бабусями? Адже вони ж теж громадяни!
Захист може бути в різній формі.
your style• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Давайте конкретно - хто розмінував Чонгар.
Трамп з Джонсонюком, це ж очевидно
Ответ дляSova splushka
Захист може бути в різній формі.
А хто такі ЗСУ?Це звичайні люди, громадяни України.І я вважаю, що всі повинні захищати, і моя родина саме цим і займається. Чого я і вам бажаю, і це бажання обов´язково здійсниться!
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
А расследование уже закончено, что можно говорить о виновных?
Вот информация по расследованию.
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
Ніхто не хотів би, а він он ніяк не хоче йти з посади. Відповідальний
так это круто же. Каждый занимается своим делом, президент встречами президентскими а у девочек на советчице наверное тоже есть работа, которую можно пообсуждать. Разве не лучше обсуждать свои достижения, чем осуждать чужие?
Сонная Сова• 17 февраля 2025
Ответ длятатанечка
ЗСУ это простые граждане Украины которые в трезвом уме так сказать выбрали эту профессию. Почему должен воевать тот кто не соглашался изначально становиться военным? Вам шо разжевывать все надо? Например вы выберете профессию бухгалтера и даже вас примут но заставят быть уборщицей. И все, радуйтесь, бо директор фирмы лучше знает где вам быть .
Ответ длятатанечка
В аббревиатуре ЗСУ, З - это не звичайнi, а збройнi. Это большая разница
Ответ дляStar39
Даже не знаю, что самое худшее из того, что он сделал - срыв мирных переговоров в мае 2022? Закрытые границы для мужчин? Могилизация с бусификацией?
найгірше те, що погубило запал, який був на початку повномаштабного, це те що замість ’все для перемоги’, кожну зайву копієчку в озброєння, досвідчені дипломати в усіх ключових країнах пашуть цілодобово і без вихідних - договорняки, тирення грошей на всьому абсолютно і на всіх рівнях куди тільки руки діставали
Sova splushka• 17 февраля 2025
Ответ длятатанечка
Ваша родина вся включно з немовлятами та бабусями, і вами особисто на чолі? Адже так слідує з статті 65 Конституції України, за вашим твердженням. Інакше ви або порушуєте Основний закон (за вашим його тлумаченням), або ж лукавите.
Ответ дляJannyMoney
Вот информация по расследованию.
А хто проводить розслідування, враховуючи, що як у свій час сказав Зе у розмові з Трампом - прокурор наш\ мой человек.
Шукають крайніх на кого спихнуть провал оборони Півдня. Шо вони там півтора року розслідують? Не знають у кого які обов´язки, хто які накази повинен був віддавати, шо там півтора року переливать з пустого в порожнє.
І так понятно -всі винуваті, а Вова маладєц, на кордонах віська рф, а він нам заспокійливу промову про шашлики.
А тепер настав час знайти крайніх, і це звичайно ж не може бути Вова.
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Может быть, может не быть. Если почитаете расследование bbc найдете что согласно высказываниям военных кроме чонгара еще достаточно мостков и мосточков где был возможен переход. И проср-ли юг потому что не хватало людей, а не из-за Чонгара.
А если мою ссылку почитаете, то найдете что мины не сработали. Не равно ’разминировали’. Вот это и расследуют. Почему не сработали.
Sova splushka• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Півтора року вони шукають, на кого спихнути.
Бо розмінування було оголошено офіційно владою Зеленського ще задовго до 2022 року, і вся історія в ЗМІ залишилася.
Таке відчуття, що вони людей за ідіотів тримають.
Ответ дляJannyMoney
Я все почитала і там цілком конкретно написано шо і як, але як вам хочеться бачити своє, то силою очі вам відкрити я не можу. Коли ви тими очима дивитесь і не бачите написаного.
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
вы невнимательно читали Конституцию.
Могут быть призваны и выполнять действия по защите. Какими будут действия - сетки плести или стрелять решает не сам человек, а зсу. Призывают столько, сколько необходимо и тех, кто нужны. А не все взрослое население Украины.
Ответ дляJannyMoney
але розмінування акваторії Маріуполя таки було і дуже легко гугляться всі статті про це з фотками Зеленського на корабліку
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
там написано ’разминировали по приказу Президента’? В каком абзаце?
Ответ дляSova splushka
так не відчуття, вони й тримають, от дивіться вже пару дописувачок з цього інтерв´ю Наєва для себе винесли тільки те, що типу та Чонгар нічо не рішав.
Хоча там взагалі про інше, це інтерв´ю так закопує Зе, що його прихильниці то взагалі посоромились би про не згадувати, бо воно йому тільки в мінус.
Але ж ні, самі про нього говорять, як про шось хороше.
От і непонятно тепер чи то їм платять за таке, чи то реально якесь альтернативне мислення у людей.
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ дляfishcka
а, ну раз был на кораблике, то виноват. Инфа сотка)
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Люди читают...тем чем альтернативно мыслят.
Вот главное: ’Все военные, с которыми общались журналисты, уверяют: с мостов на перешейках мины никто не убирал. Об этом свидетельствует журнал проверок, копия которого была передана в ГБР. ’
Вопросы еще остались? Тогда придется подождать окончания расследования.
JannyMoney• 17 февраля 2025
Ответ длязавитушка
и не стоит у сплюшки поддержки искать)
если вы скажете что Зеленский спать на спине не может потому что у него хвост рога и копыта она залайкает и это тоже)
Сонная Сова• 17 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
вы невнимательно читали Конституцию.
А значит нужен сантехник и айтишник, которые не обучены и времени обучать их нет и вообще нет толкового снаряжения и оружия но то не важно да? За-ши-би-сь!
Сонная Сова• 17 февраля 2025
Чет меня терзают смутные сомнения что ЗСУ в восторге от бусифицированных.