v.melnik_km• 16 февраля 2025

Зеленський в ОАЕ

Цікавий поворот подій. Очікуємо новини.
Kdhdbksls• 17 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Слухайте, я чудово пам´ятаю тутешні теми від 15-23 лютого. Як вам писали, що буде напад - такі люди зразу ж блокувалися, а ви їх піднімали на сміх. Як писали про чартери, які один за одним із літали з сім´ями при грошах та при владі. І про Лену з дітьми писали, і з ким вона летіла, і про те, що батьків до Ізраїлю вивіз. Навіть фото Гордона з аеропорту кидали. Ви мали інформацію, але не хотіли нічого робить.
Тому оця претензія абсолютно несерйозна. Про бусіки - ок, ховайтеся від тцк, зайдуть кацапи - підете Молдову ’визволять’, як зараз хлопці з Донецька ’визволяють’ вас. Примусово, до речі.
Удалено администрацией...
Antiprom• 17 февраля 2025
Ответ дляА.р.і
Удалено администрацией...
Kdhdbksls• 17 февраля 2025
Ответ дляА.р.і
Удалено администрацией...
Коли назад в Україну?
Kdhdbksls• 17 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
Треба сподіватись на краще. Що вже нема мрійників?
Людина старається, 3 роки без сну і відпочинку. Скільки кілометрів намотав по світу вже.
Хіба від нього щось коли залежало і залежить?
Як балванчика дьоргають і пинають.
Ніхто не хотів би опинитись на його місці
Удалено администрацией...
mari_klim• 17 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
Я за нас переживаю и следующие поколения. Весело будет сидеть в разрушенной стране, без армии, и защиты военных блоков, без инвестиций, зато с большим количеством вооруженных людей, многие из которых будут категорически не согласны со сдачей страны. Можно вообще маргинализироваться до уровня Сомали.
И при этом, ФСБ будут постоянно раскачивать этих людей для хаоса. Мы знаем, как хорошо получается у этой агентуры со времён провокаторства на майдане и в Одессе. Что даже к любой дате можно нужный результат подвести. Вангую: 9 мая в раше будет парад в честь победы над ’нацизмом’. Ещё и дата круглая.
ПадаюВреверансах• 17 февраля 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Боже, это большая политка. Там надр столько знать и такую интуицию иметь. Как профану можно было доверить уже воюющую страну? Тут ’ хотеть’ мало.
То ж люди самі і довірили. Люди профани в першу чергу, то чого бідкаються тепер?
ok1904• 17 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
В якій ще державі народ обирає президента віком 40+? Горбачов вважався молодим для керівника країною, так йому під 60 було
Мандарина• 17 февраля 2025
Ответ дляcoch100
Как быстро все меняется. То не пригласили, то пригласили)
Он сказал что не на переговоры едет😂позагорать наверное и на башни глянуть))
ПадаюВреверансах• 17 февраля 2025
Ответ дляok1904
Мене інше бісить.
Коли сталася біда, нащо було з тим же Порошенко продовжувати сратись і воювати всередині. Чого було не створити команду, розумна людина може щось і порадила б. До чого ця гордість?
Так ще й як тільки запахло кінцем війни і трамп почав якісь рухи до переговорів, бігом Порошенку обвинувачення і в тюрму засадить. Для чого це все? Люди ж не дурні.
Так відкрито прибирати з дороги опонентів
Мандарина• 17 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Да, жаль тут чистили сообщения…
Antiprom• 17 февраля 2025
Ответ дляМандарина
Ну якщо він і дружину прихопив, то дуже на це схоже) бо не розумію, яка політична ннобхідність у присутності зеленської там..з ким вона буде зустрічі проводити?
coch100• 17 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Ленка в дьютик за духами)
_Annyshka____• 17 февраля 2025
Ответ дляFalcon82
Його ніхто з офіційних осіб не зустрів. Взагалі. Принизливо показали його місце
Звідки ви берете таку інформацію? Це ж неправда і навіщось несете її в маси.
Antiprom• 17 февраля 2025
Ответ дляcoch100
Ленка в дьютик за духами)
Вже краще нехай за духами чим влаштовувати фотосесію на фоні знищенної Мрії, яку влада не вивезла у безпечне місце знаючи про дату початку Повномасштабної
natlem• 17 февраля 2025
Ответ дляА.р.і
Удалено администрацией...
Війна у нас таки через наміри узьких зробити Україну частину сосії і відродити срср, але не без допомогти корисних ід..тів із місцевих, звичайно.
IrinnkA• 17 февраля 2025
Ответ дляok1904
У Франції вибрали
Мимо_шла• 17 февраля 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Они каждый день говорят говорят, и все что они говорят противоречит сказанному ими же полдня назад.
Сложно понять, если путин ко всему готов, почему бы ему не взять и не остановить огонь.
Так хочет, аж не может.
Он остановит огонь,а мы нет?
Реально думаете,что на это кто-то пойдет?
doktoral• 17 февраля 2025
Ответ дляА.р.і
Удалено администрацией...
doktoral• 17 февраля 2025
Ответ дляА.р.і
Я патріот України! А от ви російська, на скільки я ясно бачу! Тому чемодан, вокзал і тд😂
Удалено администрацией...
doktoral• 17 февраля 2025
Ответ дляKdhdbksls
Удалено администрацией...
doktoral• 17 февраля 2025
Ответ для_Annyshka____
Удалено администрацией...
doktoral• 17 февраля 2025
Удалено администрацией...
doktoral• 17 февраля 2025
Удалено администрацией...
tala-li• 17 февраля 2025
Ответ дляпромокашка
Дружина така якась непристойно щаслива , Може вони того…. І повертатись не планують 👀
канечно, ’непристойно щаслива...’ - ’проект ’Украина’ удался’ (для семьи зе) - такие профиты принес
Olga Zelenyak• 17 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Он остановит огонь,а мы нет?
В смысле, а мы нет?
А как тогда вообще мы о чем то договариваться будем?
Так можно бесконечно общаться: мы сделаем а вы нет, кто на это пойдет?
Они могли бы сказать американцам: мы готовы к прекращению огня, гарантируйте что ВСУ его также обеспечат. Но нет.
Мимо_шла• 17 февраля 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
В смысле, а мы нет?
Извините, я прочитала ваше сообщение не правильно.
Я думала вы имеете ввиду,что они типо сложат оружие в знак мира без договоренности с нами.
Я так поняла,что все встреча с Трампом будет именно о прекращении огня, но союзники должны нам дать гарантии,что всё не вспыхнет снова.
Я читала в новостях,что США разослали партнёрам письма с вопросами по их видению остановки ( кто готов дать миротворцев,сколько, итд) ,но не уверена,что эта новость не фейк
Olga Zelenyak• 17 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Да нет, конечно, я не о том что они что-то сложат в одностороннем порядке. Не для того они эту войну начинали.
татанечка• 17 февраля 2025
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов´язком держави.
Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.
Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.
Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
А цю чому забули?
Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.
Соната любви• 17 февраля 2025
скумбрии даже руку побрезговали подать, когда она протянула свою.
это и есть реальное отношение к таким персонам.

поэтому, только трибунал с высшей мерой наказания.
Blackwater• 17 февраля 2025
Ответ дляBe_me
Я думала, ви приколюєтесь, а ви серйозно.. це в мене є така родичка, слово в слово те саме каже (правда, і голосувала за нього). Ну от як не винен? Він такої каші заварив, що ми ще десятки років будемо розхльобувати. Не маючи ні знань, ні навиків, ні хоч якоїсь простигосподи освіти, поперти управляти країною??? І взяти телепнів- кошових собі в команду.. Думав, що це невеличкий музичний проєкт чи телешоу?(( Хто його силував? Там бажаючих достатньо було. Це саме амбіції маленького мужчинки і фантазії на тему «я все могу» взяли гору над здоровим глуздом. Він точно в числі останніх українців (тут про громадянство), кого треба пожаліти.
Ви знаете он мог делать всё что угодно , но ответственность на людях которые голосовали. Кандидатов было больше 30 человек, но выбрали шоу, в стране где идёт война. Ну от ’маемо шо маемо’ тепер. Я вам больше скажу, мне почему-то кажется что если бы сейчас выборы, то опять бы за популиста проголосовали какого нибудь-то ли за притулу то ли за арестовича.