этого всего настанет либо ожидание прихода северных соседей, либо следующая война и это будет такое же состояние как перед 24. - подвешенность и ожидание чего то жуткого.
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Справді?? Після атаки на Чорнобиль?
Я особисто вважаю що нам замилюють очі. Яким чином захищається Чорнобиль, як об´єкт ядерної небезпеки, для всього світу, якщо там спокійно літають дрони? Вмикайте логіку На мене більше впливають плани купувати обладнання в Росії.
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Спокійно?
Ну хіба що спокійно, бо про розвиток та свободи можна лише мріяти тихенько вдома під ковдрою.
Так південна Корея живе спокійно.
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
І сонце колись перестане світить. Це доведений факт, що має срок життя і сонце. Може через 5 років, а може через 5000 років
Сто відсотків, почну сьогодні заспокійливе приймати з цього приводу.
Я такое ощущаю с 2019. И по моему опыту, привыкаешь и когда случается то, чего ждал, паника отсутствует и голова работает по плану, о котором заранее продумал.
Панику я прожила 02.03.2014, когда Раша официально приняла решение о вторжении в Украину.
Так что от меня совет: заранее продумайте, что Вы будете делать, если что
Графиня Шезвездицкая• 17 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
А пуйло ви вважаєте безсмертний?
А Вы искренне верите в то, что его смерть что-то решит?
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Я щиро вірю, що диктатура вся закінчує однаково. Питання лише часу, нажаль.
Графиня Шезвездицкая• 17 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Вы оптимист)
Вспомните историю СССР- временя изменились, а система управления-нет. Россия не снизит принцип своего влияния ни на грамм, не зависимо от того, кто там стоит у власти
syperrizhik• 17 февраля 2025
Об этом думаю давно. Мой дом - Херсон, и мы на первой линии опять и опять это переживать.
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы оптимист)
Я думаю що років через 50 Китай в росії вже нічого не питатиме і до лампочки їх ´вплив´. Може й раніше, хто зна?
Ответ длячаревна
Мирные люди, простые граждане это те, кто живут в тылу, пока военные держут фронт, правильно я понимаю.
У вас чёткое разграничение, между воюющими и нет?
Я как жена военного вообще не понимаю чего ждать дальше, особенно в случае капитуляции.
Да и в любом случае, в принципе
Графиня Шезвездицкая• 17 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Та, пусть хоть на куски разделят...
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Та, пусть хоть на куски разделят...
Пусть. Зараз це видається для нас гарною перспективою. Але як вони той світ і історію повернуть, ми зараз не дізнаємось.
Ответ дляKdhdbksls
Просто буде затишшя,навіщо наперед нервувати
Цікаво: на чому грунтується ваша віра ’в затишшя’? Абсолютно очевидно, що ніякого затишшя не буде. Екстраполюйте досвід окупованих у 2014 році донецької, Луганської областей. Там забирають хлопців з 18. Це чекає і решту України. На днях тут фото дитсадка на окупованій запорізької кидали. Подібне чекає в межах всієї України.
Ответ дляNatalia505
В сучасному світі мотиватор це великі гроші. Справедливість, забезпечення, соціальні гарантії і виплати родинам. Родинам зниклих безвісти, хто, що виплачує по втраті годувальника? Навіть якщо це тимчасово?
У нас в родині є зниклий без вісти. Дружина отримує допомогу. Але дивитись на неї не може, навіть не знімає. Бо розуміє, що чоловік або загинув, або що гірше - в полоні.
Ответ дляOllka
Да и в любом случае, в принципе
У нас такой гнилой народец, можно ожидать чего угодно. Вон выше уже пророссийского мураева навязывают.
Надеюсь при любом расскладе военных трогать не будут, до чего б они там не договорились
Ответ дляnatlem
Вимикайте тєлєк і читайте розумні книги, не про політику. Бо оцей брєд нам вливають вже три роки, а люди хавають. Раціональним мисліть
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляOllka
Так в моєї подруги чоловік пропав. Це пекло, не розуміти де людина і що з ним відбувається.
Ответ дляNatalia505
Південна Корея живе і розвивається. Північна щось там провокує іноді але глобально люди живуть спокійно.
Ви шуткуєте про північну корею і про ’живе спокійно’?
Подумайте чому північнокорейці самознищувалися, аби тільки не потрапити у наш полон? Страх перед ’рідною державою’ перевищує страх смерті.
Ответ дляOllka
Наверняка там знают, что с ним. Они не имеют права говорить об этом родственникам...
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ще раз перечитайте, що я пишу. Зв´яжіть два речення разом, контекст.