этого всего настанет либо ожидание прихода северных соседей, либо следующая война и это будет такое же состояние как перед 24. - подвешенность и ожидание чего то жуткого.
Forever_young• 17 февраля 2025
Ответ дляЛеска
І не лише. Всім, хто має про укр позицію, про укр коментарі в соц мережах та форумах, хто донатив, мав справу з дронами та волонтерством.
Почитайте статтю ,,что россия должна сделать с Украиной,,
Что за статья?
Ирина Веселуха• 17 февраля 2025
Ответ дляKdhdbksls
Удалено администрацией...
А ви впевнені, що з приходом русні, ваша сім´я залишиться цілою та неушкодженою?
Ответ дляlumonbka
А ви звідки знаєте?
До речі. Дивилася фільм Акіма Галімова чому Польща зробила такий стрімкий ривок у пострадянський час. Вся справа в тому, що поляки себе ідентифікували як поляками і в 1989 році всі дружно обрали пропольського, проєвропейського лідера. В нас же в той самий час суспільство було розрізнене, Чорновіл програв вибори екскомуняці. Та й зараз через 30 років та війни 10 років багато хто ще тягне країну в російське багно
Ответ дляЛеска
Так, у нас є свої проблеми
Ви думаєте, 100% поляків були за той обраний курс?
Суспільство ділиться умовно на 20% лівих, 20% правих і 60% основного населення. Саме себе населення нікуди не приведе. Грамотне управління.
І у Кореї є всілякі, і за кон чен ина теж.
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляnatlem
’Північна щось там провокує іноді але глобально люди живуть спокійно.’...
Ось власне що ви і пишите. Я думала після ’хоть поржом’ всі бажаючі наржалися. Виявляється, ніт...
Перше речення ви читали, чи почали з другого? Прочитайте два речення і зв´яжіть їх за змістом. Це просто, для людини яка читає щось більше від порадниці. Я не розумію ´хоть поржом´ це до чого і про що?
Ответ длячаревна
Ничего не будет. Разойдутся по домам и все.
Только никто не пойдёт больше на фронт, в случае второй попытки, как здесь нагнетают, что раша подготовится и снова нападёт. После того, как их бросили свои же.
Нагадайте, будь ласка, а що трапляється на окупованій з учасниками ато (інвалідами після ато, які вже давно не служать з 2014-2015, наприклад), коли орки окупують українські міста чи села? Так це роки пройшли, а тут свіже... У військових та їх сімей жодних шансів. Так само як волонтерів. Буде тотальна фільтрація з жахливими наслідками. Дивно, що хтось того не розуміє.
Sova splushka• 17 февраля 2025
Ответ дляDaria0000
То вы с северной перепутали. У южной все прекрасно.
Цитата, на яку я там відповідала: ’Північна щось там провокує іноді але глобально люди живуть спокійно.’ - вказано саме ’Північна’.
Ирина Веселуха• 17 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Або прикидається, що не розуміє.
Oksania_mama• 17 февраля 2025
А вы какие территории имеете в виду? Киев? Или оккупированные?
Просто представьте себе бесконечный ужас в 4х захваченных областях, которые пуйло уже под себя загребло, и сравните с этим скулежом ’ой тцк-ашников не будет, такая радость!’
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Не виривайте з контексту. Для чого ви це робите?
demicandum• 17 февраля 2025
Ответ дляOksania_mama
А теперь подумайте, может тцк все таки что-то делают не так? Раз для некоторых людей они страшнее бурятов?
Ответ дляmari_klim
А почему тогда в первые же дни при оккупации атошников искали и кто не успел уехать, на подвал садили?? Думаете, они зря свои тюрьмы от зеков освободили?
Тому що потрібно нав´язати думку: здавайтеся під сосію і вам нічого не буде.
Потім, звісно, до здпвшихся дійде, що їх ’развели как щенят’, але то буде вже після і нічого в їх долі не змінить.
Ответ дляkseniya123
Я бы согласилась с Вами,если бы жила в центральной или на западной Украине. А мы из Николаева, и если они останутся у нас под боком в херс.области, то это вообще не весело. И ,боюсь, во второй раз выбраться мы просто не успеем
Вы во второй раз не успеете, которого может и не быть, а я из Краматорска, и могу попрощаться с городом уже в этом году, если это не остановить.
Ответ дляЛеска
Ну так не пишіть того, за що, можливо, потім доведеться відповідати
Ответ дляnatlem
Все это понимают, только зачем это нагнетать.
Вы думаете в семьях военных это не обсуждается, вы что то новое открыли?
Пусть тыл бпереживает, если военных фронт не удержать по какой либо причине. Что с ними будет, похлеще Бучи
Ответ длямаринабаранова
Меня - пугает, больше всего, что не договорятся и эта бойня продолжится! С ракетами, дронами, гибелью людей, разрушением городов. Нет ничего страшнее войны, в активной фазе.
А рассуждают - что будет потом, те - что вдали от линии фронта и за границей.
Ви озвучили мої думки, страх тільки що не домовляться. Будь який поганий мир краще чим гарна війна.
А з Європи кричати по кордони 91-го року чи біля корита тут дуже зручно і потужно.
Ответ дляnatlem
Ви й самі не помічаєте, як нав´язуюєте нам усім тут свою думку
Sova splushka• 17 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Прочитала вище, що не тільки я саме так зрозуміла, що мова йде про північну.
То це у вас невдале формулювання, чи як?
Вийшов подвійний смисл в результаті, тобто можна прочитати і як ’спокійно живуть і в північній також, не тільки в південній’.
Oksania_mama• 17 февраля 2025
Ответ дляKdhdbksls
Удалено администрацией...
Ирина Веселуха• 17 февраля 2025
Для тих, хто пише, що нічого в їх житті не зміниться. Реальний приклад з життя. Березень 2022 року, Київська обл. Брат моєї подруги їде в авто з дружиною та тещею, зупиняють рос.вояки, витягують його з машини, ставлять на коліна і стріляють в голову на очах дружини і тещі. Просто так! Людині було 30+, дітей ще не встигли народити. Після звільнення дружина ще довго потребувала допомоги психологів, перші місяці взагалі не розмовляла. Таке наше майбутнє під рос.окупацією. Можете починати ставити ’ рука-ліцо’.
Одяг та сумки• 17 февраля 2025
пока презик США дієвий то війни мабуть не буде. а потім.. Ну вона щей не так скоро закінчиться..
Natalia505• 17 февраля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Якщо вони зараз, завдяки Трампу, отримають по максимуму, те що їм потрібно, ніхто нікуди не піде. Мені на це схоже. Без нашого, домовляться, без істерик.