Само_достаточная• 17 февраля в 08:28
Хто перший в черзі на спадщину
Підкажіть, будь ласка, хто перший у черзі на спадщину, рідна сестра чи онуки. Якщо наприклад дітей та чоловіка вже немає.
Оченьценная• 17 февраля в 08:30
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Первоклашка Я• 17 февраля в 08:31
І рідна сестра, і онуки - це перша лінія наслідування.
Вони на рівних умовах.
Язвочка• 17 февраля в 08:32
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
А сестра каким боком можно узнать?
Первоклашка Я• 17 февраля в 08:32
Ответ дляПожмаковна
Звичайно онуки. Вони наслідують частку батьків.
Ну і що?
Катастрофа• 17 февраля в 08:32
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
Я полізла в Гугл, там вказано що сестра-друга черга, А онуки аж п´ята
У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, батьки померлого, той з подружжя, який його пережив. До другої черги спадкоємців за законом законодавець відносить рідних братів та сестер спадкодавця, його бабу та діда як з боку батька, так і з боку матері.
У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця.
осень харашо• 17 февраля в 08:32
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
Первый пошёл))
Пожмаковна• 17 февраля в 08:32
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
Ні, по закону не так. Перша черга це діти і батьки. Якщо дітей вже нема в живих, те що було б їх, іде онукам. Сестра ні до чого, якщо є рідні онуки.
осень харашо• 17 февраля в 08:33
Ответ дляКатастрофа
В случае автора внуки первая очередь.
Катастрофа• 17 февраля в 08:34
Ответ дляосень харашо
В случае автора внуки первая очередь.
А в якому випадку онуки-п´ята черга?
Рекламама• 17 февраля в 08:35
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
Ку ка ку ка ку• 17 февраля в 08:35
Внуки наследуют за родителей, по представлению если их родители умерли, то есть получаются как наследники 1 степени в данном случае. У меня так муж наследовал за бабушкой, мама умерла на тот момент уже.
Рекламама• 17 февраля в 08:35
Ответ дляПожмаковна
Так, якщо діти померли.
Рекламама• 17 февраля в 08:37
Ответ дляКатастрофа
Це якщо живі діти. Якщо діти померли то діє правило заміщення, коли онуки мають право наслідувати замість померлих батьків спадщину.
Пожмаковна• 17 февраля в 08:37
Спадкування за правом представлення настає у тому випадку, якщо спадкоємець помер раніше спадкодавця.
Онук (онучка) спадкодавця не набувають за загальним правилом права на спадкування за законом за першою чергою спадкування. Проте якщо син (дочка) померли раніше спадкодавця, то внук (внучка), як спадкоємці п’ятої черги, набувають право на спадкування за законом в першу чергу замість свого покійного батька (матері).
Рекламама• 17 февраля в 08:38
Ответ дляМerida
Розвиньте думку далі
Рекламама• 17 февраля в 08:39
Ответ дляПожмаковна
Вірно. Саме так.
Рекламама• 17 февраля в 08:39
Ответ дляМerida
Сестра первая, внуки относятся к другим родственникам до 6го родства. А это пятая очередь.
А якщо діти померли, то онуки - 1.2.3.
Червона калина• 17 февраля в 08:43
Ответ дляМerida
100% тоже такое слышала.
Рекламама• 17 февраля в 08:43
Ответ дляМerida
Я написала, что сестра. Но, пост 18 чётко объясняет, как правильно. Я с ним согласна.
Ну слава Богу. Дякую, що визнали.
сама себе прекрасная• 17 февраля в 08:46
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
не смішіть
сама себе прекрасная• 17 февраля в 08:47
Ответ дляосень харашо
Первый пошёл))
не пошел, а пошла. Сестра, наверное
сама себе прекрасная• 17 февраля в 08:48
Ответ дляМerida
то ви так хочете, бо ви сестра
Вмію заміряти найкраще• 17 февраля в 08:48
Ответ дляПервоклашка Я
Вони на рівних умовах.
Ні, не перша. Але онуки ближче, бо наслідують за правом представлення