Само_достаточная• 17 февраля 2025
Хто перший в черзі на спадщину
Підкажіть, будь ласка, хто перший у черзі на спадщину, рідна сестра чи онуки. Якщо наприклад дітей та чоловіка вже немає.
Кицюююня• 17 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
А сестра це дитина батьків, тому і сестра і онуки в одній черзі.
Нет, никогда ни в каком законе сестра не в одной очереди с внуками.
Кицюююня• 17 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Якщо у померлого є сестра, то були і батьки, які могли б наслідувати. Так от та сестра вона теж є дитиною батьків померлого. І сестра наслідувала б за своїми батьками, які б наслідували за померлим.
Нет. Не сочиняйте.
Ее родители умерли и она уже получила их наследство.
Ответ дляЗалізний занавіс
Вы не туда ушли. Это так не работает. Ты не можешь наследовать за своими родителями имущество своего брата/сестры. Вообще нет. Законы просты и прямолинейны.
Сметчица• 17 февраля 2025
Ответ дляКатастрофа
А в якому випадку онуки-п´ята черга?
коли живі спадкоємці вищих черг
Дружная семейка• 17 февраля 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Автор написала, що дітей і чоловіка немає
Немає, мабуть померли.
Бо онуків без дітей бути не може. Спочатку народжуються діти, потім онуки. З неба онуки не палають.
Сметчица• 17 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Внуки наследуют за родителей, по представлению если их родители умерли, то есть получаются как наследники 1 степени в данном случае. У меня так муж наследовал за бабушкой, мама умерла на тот момент уже.
а інші родичи були живі?
Ку ка ку ка ку• 17 февраля 2025
Ответ дляСметчица
а інші родичи були живі?
тітка, вона наслідувала теж 50% вона, 50% мій чоловік за свою маму, яка померла. Тобто у бабусі було 2 доньки - одна з них померла. В результаті спадкоємці жива донька і син померлої доньки по представленню, у рівних частинах
Сметчица• 17 февраля 2025
А взагалі то, якщо немає малолітніх першої черги і прописаних з померлим, то успадкує той, хто напише заяву протягом 6 місяців з дати смерті. Якщо заяв декілька, отоді рахують ступені спорідненості.
Гигиенишвили• 17 февраля 2025
Ответ дляНеместная Я
Родная сестра идёт в очереди после жены/мужа, детей, внуков.
Если есть внуки,то родная сестра не может претендовать на наследство
А, якщо є син,та донька брата сина то як тоді?
Брат сина помер років 10 тому.
Ваша прЭлесть• 17 февраля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Естественно внуки ( в случае смерти детей).
Сестра - наследник второй очереди. Она что-то получит в данной ситуации, пардон, если убьет внуков.
Если убьет- как раз ничего не получит
Кицюююня• 17 февраля 2025
Ответ дляГигиенишвили
Брат сина помер років 10 тому.
В смысле ’донька брата сына’?
Есть сын умершего и внучка умершего?
Гигиенишвили• 17 февраля 2025
Ответ дляКицюююня
В смысле ’донька брата сына’?
Есть сын умершего и внучка умершего?
Да,именно так.
Мама т.е одного сына и бабушка этой внучки.Внучка на равне с сыном претендует на бабушкин дом,за умершего своего отца(умершего второго сына,т.е своего отца).Т.е 50_50 имеет ли право?
Кицюююня• 17 февраля 2025
Ответ дляГигиенишвили
Да,именно так.
Да. Если других наследников первой очереди нет то 50/50
Первая ласточка инфляции• 17 февраля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
І рідна сестра, і онуки - це перша лінія наслідування.
Вони на рівних умовах.
перша лінія? з якого перепугу?
Гигиенишвили• 17 февраля 2025
Ответ дляКицюююня
Нету только эта внучка,и дети сына (ее внуки).
Неместная Я• 17 февраля 2025
Ответ дляГигиенишвили
Брат сина помер років 10 тому.
А по отношению к чьему наследству.
Если есть бабушка/дедушка и у них 2е детей, один из детей погиб,то наследуют дети
осень харашо• 17 февраля 2025
Ответ дляГигиенишвили
Брат сина помер років 10 тому.
Если брат сына по матери,то он тоже сын.
Тут как тут• 17 февраля 2025
Ответ дляМerida
У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, батьки померлого, той з подружжя, який його пережив. До другої черги спадкоємців за законом законодавець відносить рідних братів та сестер спадкодавця, його бабу та діда як з боку батька, так і з боку матері.
У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця.
А двоюродные сестры, братья
100pudov• 17 февраля 2025
Ответ дляЧервона калина
100% тоже такое слышала.
народ, вас всіх на сайті Законодавство України забанили? Що значить ’слышала’?
Виправлялочка• 17 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
перша лінія? з якого перепугу?
напевно тому що ’лінія’, а не черга
по лініях якось інакше
Тут как тут• 17 февраля 2025
Ответ дляДружная семейка
Немає, мабуть померли.
Двоюродные внуки? И племянники? Если нет ни мужа, ни детей
Самая СоветЧиваЯ• 17 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Сестра в теме это не ребенок родителей, а сестра умершей/умершего
Самая СоветЧиваЯ• 17 февраля 2025
Ответ дляНісенітниця
О, боже, зачем вы тяняете сюда москальские законы
Да, в этом случає совпало, но может и отличаться
Стаття 1266. Спадкування за правом представлення
Это Гражданский кодекс Украины
Дружная семейка• 17 февраля 2025
Ответ дляСметчица
Є нюанси, коли не потрібно п мати заяву, автоматом рахується спадкоємцем
Дружная семейка• 17 февраля 2025
Ответ дляГигиенишвили
Брат сина помер років 10 тому.
Наведу приклад.
У моїх батьків двоє дітей - я і брат.
Брат загинув. У нього є донька, моя племінниця.
Після батьків спадкоємців все одно двоє - я і племінниця (замість брата). Не я одна.
У моїх батьків двоє дітей - я і брат.
Дружная семейка• 17 февраля 2025
Ответ дляГигиенишвили
Все вірно - внучка замість померлого тата, і другий син померлої.50/50
Українська Мрія• 17 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
В случае автора внуки первая очередь.
да они как бы вместо детей идут
Червона калина• 17 февраля 2025
Ответ для100pudov
Я не вступаю в наследство и не собираюсь, поэтому об очередности только слышала, ну ещё и посмотрела ради интереса информацию в поиске по Украине.
Хотя мне оно ни к чему.