У листопаді народила третю дитину,документи на виплати подала у січні.Днями принесли довідку про те,що нам призначили виплати 2100 грн.на кожну дитину(2020 р.н,2022 р.н,2024 р.н)Тобто в сумі маємо отримувати 6300 в місяць.14 лютого отримали 4200 що є виплатою лише на двох дітей.Дівчата,поясніть будь ласка,порядок цих виплат і в яку установу звертатися за поясненнями.Дякую.
Педиатор_я• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
фото
Я так розумію, що це вам виплати розписали на одну дитину до її 6 років.
#Пойду_кгадалке• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
фото
Зверніть увагу на дати. Це не троє дітей, це три періоди.
Чупа-чупс• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
фото
Вам уже ответили, Вам назначили 2100 - Вы просто получили сразу за 2 месяца, в марте будет 2100
Летчица• 17 февраля 2025
Ответ дляОмлетик
2100 в місяць виплата за третю дитину і наступних (четверту, п´яту і т.д) Так як у Вас троє, Вам виплата в місяць 2100 грн. 4200 Ви отримала за два місяці.
Рожайте пятого
Ответ дляОмлетик
Дякую
Летчица• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
фото
Ну правильно это на последнего 2100 третьего
На пів ставки• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
фото
Вам будуть платити, поки третя дитина не досягне 6-річного віку в 2030 році. 2100 щомісячно. Ви отримали за 2 місяці-січень і лютий
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так,бачу.Я дивилася на кінцеві дати і зробила хибний висновок.
Ответ дляЧупа-чупс
Зрозуміла,дякую
Ліньки гуглить• 17 февраля 2025
Автор, зателефонуйте в районне упсзн і там пояснять що вам нарахували і що виплатили.
Цей форум досяг дна. По суті нуль відповідей, зате кожна друга знає краще за автора скільки їй дітей народжувати і чому вона їх народила. Жінки обізлилися дуже, і це помітно.
Ответ дляЛетчица
Рожайте пятого
Повірте-народила б і шостого,якби була значно молодша,бо маю дуже хорошого чоловіка і дітей завжди хотіла багато.Але мені минуло 42-більше дітей не народжуватиму.
Глаза_в_3_карата• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
фото
ну так там же все разные даты выплат, и в месяц получается все равно только 2100 грн, а не каждый месяц на всех трех детей. Вы реально читать не умеете или вам просто облом вникать?
Ответ дляЛіньки гуглить
Дякую гарно.Боже,як приємно що є культурні і гарно виховані люди.
Глаза_в_3_карата• 17 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
вам просто повезло, что вы на тупость не реагируете, а вот многих тупость автора просто доводит до бешенства.
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Коли подавала документи у ЦНАП-то мене переконували що платитимуть на трьох дітей,а читала я неуважно,бо була без окулярів.
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Старшій дитині 5 років у вересні,а виплати до 6 років
погодите автор, вы читали закон? там написано что эта выплата полагается третьему и последующим детям.
а первому и второму ребенку не полагается.
Летчица• 17 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Ей всё правильно ответили это на третьего ребенка, 2100 будет каждый месяц до 6 лет
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Ваша правда,але не було часу на більшу різницю-старшу донечку народила в 38,потім синочка в 40.Ну а третя дитина -незапланована несподіванка
родили и молодцы. что вы тут оправдываетесь, вот за аборты тут не чмырят, а как ребенка с мужем родили, так сразу давай обсирать
Летчица• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Там куры сидят, издеваются над мамами
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так,читала,але у ЦНАПі мене переконували в іншому
Ответ дляЛетчица
Так,уже зрозуміла,дякую
ЧупакабраЗеБест• 17 февраля 2025
Ответ дляOlgaBubnova
Удалено администрацией...
я не поняла? это что несанкционированная реклама?
жалоба!
Летчица• 17 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чмырят, а ещё чмырят отцов которые с детьми не общаются и уверенны что на старости они приползают к этим детям.
Я такого не видела, обычно у таких отцов не один ребёнок, а пару браков и хватает детей
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вибачте,що завдала Вам клопоту своєю тупістю.Сподіваюсь,що не зіпсувала Вам день і настрій своєю темою.Бувайте здорові!
Добра, коли сита!• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Что за выплаты? Мать- одиночка, что ли?
Добра, коли сита!• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаведУющая
Эти деньги ей положены по закону, почему она должна от них отказываться?
Где она отказывается?
Та_все_ок_будет• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Виплата 2100 на третю, та кожну наступну дитину до 6 років. Так шо до станку
Та_все_ок_будет• 17 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
До 40 лет дожили, а читать не научились.
Государство поддерживает многодетные семьи путем предоставления ежемесячной помощи в размере 2100 гривен на третьего и последующего ребенка (до 6 лет). Эти выплаты начинаются с рождения третьего ребенка и продолжаются до достижения им 6-летнего возраста. С какого фига вам должны по 2100 на каждого выплачивать, плодитесь еще, если хотите побольше этих по 2100.
Нема коли читати. Ви бачите і почерк трохи неровний у автора😁