Воленс-неволенс• 17 февраля в 16:29

а як ви живете в 50 років, якщо нема чоловіка, дітей?

щось мене накрила криза. вчора 49 років стукнуло. і мене щось накрило((
я якось швидко постаріла за роки війни, клімакс починається. я до війни в зал ходила, і здоров´я було, зараз все розвалилося.
мріяла на гарний ремонт заробити, але здається вже ніколи не зароблю.
нема ні цілі, ні мрій.
Задолбулька• 17 февраля в 16:31
Автор, обнимаю вас.
Скоро весна, выходите чаще на улицу гулять.
Возобновите все же занятия в спортзале. Или просто подолгу ходите, гуляйте в парке.
Люблю кетчуп• 17 февраля в 16:31
Поясніть детальніше в чому виникає проблема саме в 50? я просто, якщо до цього віку не буде чоловіка й дітей, планую жити як і жила. Що має різко змінитися?
Сегодня я не я• 17 февраля в 16:32
Ну так собі моя мама живе 😣😣 доживає я б сказала , діабет прогресує. Не хоче не ремонтів не нових меблів , всі гроші витрачає на подорожі
Але їй 55
Бесбардак• 17 февраля в 16:33
Так само як і з чоловіком і дітьми.. тому що діти підуть своїм життям, чоловік теж не панацея. Сьогодні є, завтра пішов. Треба навчитися жити наодинці.
автор Воленс-неволенс • 17 февраля в 16:33
Ответ дляЗадолбулька
Автор, обнимаю вас.
мне кажется я уже старая для спортзала. проблемы со спиной нужно порешать, а потом может и в зал. выхожу в парк почти каждый день
неДоПриличий• 17 февраля в 16:33
Ответ дляСегодня я не я
Але їй 55
Ваша мама без детей?
Люблю кетчуп• 17 февраля в 16:34
Ответ дляСегодня я не я
Але їй 55
нц в вашої мами є дитина. Тож я не рощумію в чому особливість ситуації автора.
автор Воленс-неволенс • 17 февраля в 16:34
Ответ дляСегодня я не я
Але їй 55
в 55 доживає? ((
Сегодня я не я• 17 февраля в 16:35
Ответ дляВоленс-неволенс
в 55 доживає? ((
Діабет страшна хвороба
Сіточка• 17 февраля в 16:35
Ответ дляВоленс-неволенс
Є зали з лікувальною гімнастикою, є групові заняття.
На ремонт ніхто не заважає збирати
Бесбардак• 17 февраля в 16:35
Ответ дляВоленс-неволенс
Вам потрібно на групові заняття пілатес тощо. Там більшості 45+ Я ходжу на такі.
Сегодня я не я• 17 февраля в 16:36
Ответ дляЛюблю кетчуп
Із-за війна ми не бачилися майже 3 роки. Так що вона живе сама у великому місті
автор Воленс-неволенс • 17 февраля в 16:36
Ответ дляЛюблю кетчуп
не знаю в чому. бо старість. так співпало, що 49 років стукнуло, гінеколог ошарашив новиною, що клімакс вже от от. тому такі думки. вік, хвороби, відсутність сил. Блін, сподіваюся, я сьогодні завтра похандрю, та це пройде
ОдинРазНадетое• 17 февраля в 16:36
Лично у меня полный комплект, даже с избытком. А вот соседка сверху живет одна, ей 55. Ну что могу сказать, даме явно скучать, впрочем даже наверное спать, некогда. Пылесосит она три раза в сутки- 7 утра, 3 дня и 1 ночи, каждый божий день. Стриралка работает с часу до двух ночи, в это время, видимо что б не скучать, она делает отбивные. А! и самое главное, это все под музыку. Музыка за 15 лет ни разу не менялась( вот что значит постоянство!).
Люблю пиво• 17 февраля в 16:36
Идите на спорт, никаких ограничений главное настрой. Посмотрите про Бриджет последний фильм, вдохновдяющий!
Marmu• 17 февраля в 16:37
Ответ дляВоленс-неволенс
ідіть на кінезіотерапію, всім раджу. там і різного віку, і для спини добре
Тишком нишком• 17 февраля в 16:37
Если вам нужен муж, то знакомьтесь и ищите его.
Если нет, живите как жили
Как и в любом возрасте
автор Воленс-неволенс • 17 февраля в 16:37
Ответ дляСіточка
На ремонт ніхто не заважає збирати
я в тренажерний ходила, з тренером займалася, та відчувала себе добре, повною сил та енергії.
Вчителька з мікрорайону• 17 февраля в 16:37
Ответ дляВоленс-неволенс
А чому ви в 49 одна?
Не пириживай• 17 февраля в 16:37
Полно таких я знаю по 49 лет , без мужа и детей, сами живут в трёшке, завидная невеста,сама в трёшке,а вокруг никого нет(((
Нога на ногу• 17 февраля в 16:37
Ответ дляВоленс-неволенс
Автор,а мне вот тоже 49.Из них 11 лет коту под хвост.Из-за войны.Детей двое,муж.Но они все без меня пропадут.Пашу как лошадь,нет времени на себя.В спортзал хожу,прибирать,так как в клининге пашу,хотя до этого была хорошая творческая сидячая работа.
Люблю пиво• 17 февраля в 16:37
Ответ дляОдинРазНадетое
А что она слушайте, интересно
Люблю пиво• 17 февраля в 16:38
Ответ дляВоленс-неволенс
Идите опять
Нога на ногу• 17 февраля в 16:38
Ответ дляЛюблю кетчуп
Як в чому,себе пожаліти.
автор Воленс-неволенс • 17 февраля в 16:38
Ответ дляСіточка
На ремонт ніхто не заважає збирати
я не назбираю. хата убита, останні років 10 щось постійно роблю, але все одно все розвалюється. бо треба одним махом все й одразу робити. відкладати не получається багато, бо війна, доходи впали
Люблю кетчуп• 17 февраля в 16:38
Ответ дляВоленс-неволенс
і? Старість, і? Розвивайте думку. З чоловіком і дітьми не було б старості? Що було б по-іншому, поясніть?
Не пириживай• 17 февраля в 16:39
Ответ дляВоленс-неволенс
Сколько комнат?
Рогнеда Карповна• 17 февраля в 16:39
Ответ дляВоленс-неволенс
В смысле - старая? Как раз после 40 очень желательно себя в форме поддерживать. Особенно, если образ жизни не очень активный. Кости у женщин с возрастом становятся хрупкие, нужны мышцы. Я чуть старше вас, хожу в тренажерку лет 8 уже, именно там и решаю проблемы со спиной.
Ща как дам• 17 февраля в 16:39
Ну от уявіть, що при таких ваших проблемах, у вас ще на шиї сидить чоловік, якому треба готувати-прати, та діти - про забаганки сьогоднішніх діток можно багато чого зрозуміти з цього форума. І тепер подумайте ще раз - воно вам точно треба?
Зрадорозганячка• 17 февраля в 16:40
Ответ дляСегодня я не я
Але їй 55
що значить доживає??? жінці всього 55 років.