Ленивица-красавица• 17 февраля в 20:36
Вопрос к врачам из гос учреждений
Вы по другому лечите, если человек не дает денег?
Результат:
вже голосів:
35 (58.33%)
Не врач
15 (25%)
Нет
5 (8.33%)
Да
5 (8.33%)
Работаю только в частных
Бритоножка• 17 февраля в 20:41
Одинаково. Без денег не отвечаю на телефонные звонки, да и не даю номер
Вам телефонограмма• 17 февраля в 20:46
Так,мене також цікаво. Бо одні і ті самі лікарі приймають в гос і в приватних клініках
Бритоножка• 17 февраля в 20:51
Ответ дляТаракашечка
А кто то в гос даёт деньги
Да, те кто хочет сегодня , без записи и без направления
Латексне альтер ЕГО• 17 февраля в 21:04
Работала долго в гос. Там пациенты не все понимали мое назначение ( не назначаю бады, гомеопатию и проч хрень), некоторые уходили поджав губки, что ничего ’ для иммунитета’ не написала, а сказала питаться сбалансированно и спортом заниматься. Короче, странное было время, нервное, еще кому то что-то доказывала. Ушла в частную, лечу по протоколам. И всех все устраивает. Жалоб нет, позитивные отзывы на сайте пишут)
Замулена ріка• 17 февраля в 21:15
Я не врач, но пока росли дети, вначале, когда был хороший достаток, раздавала врачам деньги направо и налево, благодарила постоянно. Через время, муж ушел из семьи, алименты не платил, хоть и реже, но к врачам все равно приходилось периодически обращаться. Денег не давала. Так как их не было. Отношение и лечение было точно таким же.
Наивная Хо• 17 февраля в 21:31
Ответ дляВам телефонограмма
Однаково. Це моя репутація і псувати її через те, що я погано полікую без грошей безглуздо. Хто ж до мене піде в приватну (платно), якщо я когось погано полікую (безоплатно)? Це нонсенс
Тим більш, що частина пацієнтів поступово переходить за лікарем у приватну. І парадокс в тому, що реально готові платити чималі гроші при тому що раніше ніколи не платили в державній
Наивная Хо• 17 февраля в 21:32
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Різний контингент. Тому і відгуки різні
Сумка з негодою• 17 февраля в 21:53
Ответ дляНаивная Хо
Спасибо. Вы молодец.
Человек работает на имя, потом имя работает на человека.
Летюча помилка• 17 февраля в 22:33
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А кто пишет протоколы? Где их берете?
Наивная Хо• 17 февраля в 23:07
Ответ дляЛетюча помилка
А кто пишет протоколы? Где их берете?
Як хто? МОЗ пише наші локальні українські протоколи (клінічні настанови), зазвичай спираючись на міжнародні стандарти. Але іноді наші протоколи вже старі, або навіть взагалі відсутні по деяким нозологіям, тоді користуємось міжнародними рекомендаціями
Летюча помилка• 17 февраля в 23:10
Ответ дляНаивная Хо
Там такі протоколи у МОЗ, тільки назва что протоколи, вони не годні.
А де берете міжнародні рекомендації? На якому ресурсі? Лікар сам їх шукає, чи хтось їх Вам систематизує?
Летюча помилка• 17 февраля в 23:25
Ответ дляНаивная Хо
Доречі, МОЗ не пише локальні протоколи, Ви плутаєте з уніфікованими. Локальні - це в межах конкретного закладу охорони здоровʼя.
Наивная Хо• 18 февраля в 08:31
Ответ дляЛетюча помилка
Так, це я неправильно написала. Мала на увазі українські протоколи
Наивная Хо• 18 февраля в 08:34
Ответ дляЛетюча помилка
Чому українські погані? Є застарілі, це так. Але ті що нові, принаймні останні 5-10 років вони пишуться фактично на підставі міжнародних рекомендацій. В нас же своїх досліджень дуже мало, тому й обґрунтування нових протоколів йде по зарубіжній літературі. Там навіть по посиланнях в кінці видно.
Летюча помилка• 18 февраля в 10:58
Ответ дляНаивная Хо
Я не знаю, яка у Вас спеціалізація, в моїй немає жодного корисного.
Тому і питаю, чи мені одній здається, що ці протоколи МОЗ - це нікому не потрібна дурня.
Де шукати закордонні - не знаю.
Маю доступ до UpToDate, там є дуже класні алгоритми. Це єдине, що більш-меньш.
Де шукати закордонні - не знаю.