Пукимончиг• Изменено 17 февраля в 21:58

Питання до батьків, які віддають своїх дітей на канікули до бабусь і дідусів.

Ваші діти гладшають на канікулах?
лаМпочка• 17 февраля в 22:01
Так,Але мої худі.
Янгол в камуфляжі• 17 февраля в 22:01
эх...я готова была бы к этому, лишь бы кто-то брал хоть на выходные 😂
Планшетница• 17 февраля в 22:02
Як прутики стають, гацапурять там, веліки, річка з дідусем, роліки, бігають з іншими дітьми по всьому селу. Їдять в два рази більше , ще і вічні перекуси всюди з різних ягід.
Фея_3уровень• 17 февраля в 22:03
Так
З під ялинки привезли десь з 10-15 кг солодощів. Дитина їсть їсть, а воно ще є. Я вже не знаю якими словами казати, що не треба отого стільки, бо і так проблема з зайвими кг.
Продаю витрішки• 17 февраля в 22:09
пусть балуются, я тоже оладки любила и хрустики
Сама вумна тутички• 17 февраля в 22:10
Ні)
Екатерина27• 17 февраля в 22:15
Мои нет. Младший на любит бабушкину стряпню. Ест только пару блюд. Да и больше чем на 1 ночь на остается у них. И то желательно вместе со мной)
пані Солоха• 17 февраля в 22:17
Так. Причому зі старшою донькою це було критично. Я мала працювати, а садок влітку на два місяці закривався, була тільки збірна чергова група. То за перше літо улюблена бабусина єдина тоді онучка набрала + 5кг. Я сварила, просила вмовляла - моя мама була непробивною, весь рік ми скидали ті кілограми, дитина крім яблук нічого не бачила. Наступного літа перед першим класом ситуація повторилася, +3кг. На цьому все, більше жодного разу більше ніж на три дні я мамі дітей не віддавала, сиділи самі вдома, у напівпустому садочку, зі мною на роботі....
Я тертий жук• 17 февраля в 22:22
нет, хоть и кушает хорошо и дома, и у бабушки))
Щебетушка• 17 февраля в 22:23
Ответ дляПланшетница
Что такое гацапурять?
сладкий_ноябрь• 17 февраля в 22:24
Ніколи не гладшали
Виростали в довжину, але не в ширину
автор Пукимончиг • 18 февраля в 01:53
Ответ дляФея_3уровень
Так
Ого,10-15 кг.Це мабуть не тільки бабуся і дідусь купили,а ще інші родичі подарували,я так припускаю.
автор Пукимончиг • 18 февраля в 01:56
Ответ дляпані Солоха
Ви правильно зроили,раз вона така непробивна у вас,ваша мама.Але одні лише яблука не можна давати.
автор Пукимончиг • 18 февраля в 01:56
Ответ дляЯ тертий жук
Бегает много.
автор Пукимончиг • 18 февраля в 01:57
Ответ длясладкий_ноябрь
Ніколи не гладшали
Виростали в довжину, але не в ширину
Багато рухаються.
автор Пукимончиг • 18 февраля в 01:58
Ответ длялаМпочка
Так,Але мої худі.
Багато рухаються.
сладкий_ноябрь• 18 февраля в 08:08
Ответ дляПукимончиг
Багато рухаються.
Як і всі інші здорові дати.