Успокойся_Успокойся• 18 февраля 2025

Виды спорта, которые творят чудеса с телом?

Какие именно?На ваше личное мнение,и по вашему личному опыту?
побольшомусекретику• 18 февраля 2025
Ответ дляМрію про космос
Так от походивши той сильни1 прес, спину і руки і отримали б))
А синці - так, але вони з часом проходять. В плані того, що там, де б´ється/жметься постійно, вони вже не з´являються, лише від нових трюків в нових місцях
В мене не синці а тупо ще і шкіра злізла(( в мене дуже тонка
Нога на ногу• 18 февраля 2025
Танец каошики , растаяла за полгода
Області пітьми• 18 февраля 2025
Ответ дляПес Патрон
Йога, калланетика! Уж поверьте бывалой фанатке спортклубов)
я выросла в спортзалах, и полжизни как дура скакала на всех кардио и силовых, а от ленивой йоги оказывается сейчас форма лучше)
А еще износ ваших суставов в тренажерке учитывайте, и не надо только рассказывать про правильный присед с тренером, какой бы правильный он ни был, коленям рано или поздно таки капец наступит
может потому, что вы всю жизнь и были в форме) а теперь поддерживаете
А вот недавно• 18 февраля 2025
Ответ дляПес Патрон
Є тазодомінантні вправи, якщо мова про сідниці, дивно, що ви все життя в спорті і не знаєте цього. Чи вам принципов присідати зі штангою 200 кг?
Просериарила молодость• 18 февраля 2025
Плавание- очень полезно и сжигает каллории. Осанка и ваша сердечная система скажет вам спасибо. И на фигуру очень хорошо влияет.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 февраля 2025
Тело создается на кухне, спорт уже вторично
Блакитна устриця• 18 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
А можна відео вправ
Я не по відео займаюся. Додаток Perfect posture, жовтий з намальованою дівчинкою, яка стоїть спиною до вас. І починала я з вправ для сильного скаліозу, бо лінива)
ЧукИГеки• 18 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую
Korovka33• 05 марта 2025
Професійні тренажери — це важливий елемент для будь-якого тренування з важкими вагами. В інтернет-магазині ви можете купити силовий тренажер https://proffitness.ua/sylovi-trenazhery/ , який відповідає всім стандартам безпеки та зручності. Каталог професійного обладнання Proffitness включає моделі різної довжини та ваги, що підходять для різних типів тренувань. Замовляючи спортивний інвентар онлайн на сайті, ви отримаєте високоякісне та надійне обладнання для занять спортом, яке буде служити вам довго і допоможе досягти бажаних результатів у силових тренуваннях.
автор Успокойся_Успокойся • 05 марта 2025
Ответ дляKorovka33
Дякую.