Хочу подарувати на весілля давній знайомій, крім грошей, картину, яку давно колись вишила сама. Чи сподобався би вам такий подарунок на весілля? Це фото з сайту, у мене ще рамки просто немає
из желе я• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ок, згодна
Подаруєте їй на дн, якщо їй подобаються такі сюжети)
ЛижТолько• 18 февраля 2025
Потрясающая картина. Я бы к ней даже денег уже не дарила. Такое произведение искусства само по себе уже шикарный подарок.
Не пириживай• 18 февраля 2025
Ответ дляAllemagne
А я думала ’Трансильвания’.
І я 😀
По темі картина угрюма, чорні , нерадісні мотиви викликають, ще й олень- одинак , наче в траурі
Не пириживай• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ця картина у мене з нею асоціюється. І з її життєвим шляхом. Сяйво в темному лісі - це те якою я її бачу
Але зазвичай на створення сім´ї пару тварин чи птахів зображають. Мені здається саме Ваша картина на весілля недоречна.
Подаруйте їй на ДН - тут тематика Ваша підходить , як індивідуму з певним життєвим шляхом.
Невгамовна• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ні, сервіз точно ні
Мне можете сервиз, если Виллерой и Бош
Невгамовна• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не всі любителі сервізів, навіть дорогих. Але я вас розумію
Уж лучше, чем картина
Мамзелькіна• 18 февраля 2025
Мне бы понравилась, если картина действительно красивая. Эта нравится. А ваша такая же? Или это и есть ваша?
К оленю вопросов нет. Лес тоже волшебный Вот ангелочков я бы не оценила - они меня немного пугают.
И лично мне картина бы понравилась больше сервиза.
Борисфенка• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я за те що тут своєрідний гумор і чи не половина асоціює оленя зі зрадою. Подружжя молоде, певне про таке і не задумується
А чому ви така впевнена? Молодята те саме подумають.
Не даруйте, а то ще молода сім´я розбіжиться. Якесь тупе провокаторство.
Молчавочка• 18 февраля 2025
Конкретно эта нет.
Картина мрачная и унылая.
Хендмейд вообще очень неудачный подарок, как по мне.
Я просила знакомую вышить мне подсолнухи. Но это было то, что я хотела, в тех цветах, что я хотела и того размера, что мне было нужно.
Картина мрачная и унылая.
Ответ дляМолчавочка
Конкретно эта нет.
Картина мрачная и унылая.
Ну ця особа власне сама по собі така - мрачна і любить таку кольорову гамму.
Добрий Єнот• 18 февраля 2025
У наш час картина купується як частина інтер´єру, а не вішається за принципом ’Якщо є, несіть гвіздок’.
Звісно, якщо не йдеться про дорогезний витвір відомого митця.
Ви є відомим дорогезним митцем?
Подруга неодноразово казала, що хоче ВАШУ картину з таким сюжетом?
Якщо ні, то дарувати цю картину - егоїстично і нав´язливо.
Мовляв, я настільки впевнена у своїй творчій геніальності, що змушую вас закрутити свій майбутній інтер´єр під цього оленя.
Картина цікава і має цінність (на мою думку), але вона також диктує вимоги до навколишнього дизайну.
Ну і ланцюжок асоціацій ’олень-роги-чоловік’ теж врахуйте. Для деяких людей це причина образитись.
Ви є відомим дорогезним митцем?
Ответ дляДобрий Єнот
Ви є відомим дорогезним митцем?
У нас смаки схожі, я рідко щось вишиваю і ще рідше комусь щось показую. У мене тільки одна висить на кухні, і то я не кажу що моя робота. Але їй ніби подобається
Добрий Єнот• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Розумію. Але в цьому випадку вам варто не зациклюватися на схемі ’Є картина - тре´ знайти причину подарувати’.
Весілля - це трохи про інше.
Можливо, вам вже час якось заявити цільовій аудиторії про свою творчість. Але не варто починати з тих, хто не встиг сховатися :) Спробуйте облаштуватися на ’ситих’ західних ринках. Це кращий спосіб полоскотати самооцінку, ніж вичавлювати увагу та емоції з молодят.
Весілля - це трохи про інше.