lilu1990• 18 февраля 2025

Треба ваша експертна думка

Хочу подарувати на весілля давній знайомій, крім грошей, картину, яку давно колись вишила сама. Чи сподобався би вам такий подарунок на весілля? Це фото з сайту, у мене ще рамки просто немає
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляиз желе я
Вона нехай собі любить, але весілля- це свято для пари, тобто подарунок має бути приємним/корисним для обох.
Ок, згодна
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Звертайтесь!
Ну це точно не про вас
из желе я• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ок, згодна
Подаруєте їй на дн, якщо їй подобаються такі сюжети)
ЛижТолько• 18 февраля 2025
Потрясающая картина. Я бы к ней даже денег уже не дарила. Такое произведение искусства само по себе уже шикарный подарок.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляиз желе я
Може, й так. Ця картина у мене з нею асоціюється. І з її життєвим шляхом. Сяйво в темному лісі - це те якою я її бачу
Не пириживай• 18 февраля 2025
Ответ дляAllemagne
А я думала ’Трансильвания’.
І я 😀
По темі картина угрюма, чорні , нерадісні мотиви викликають, ще й олень- одинак , наче в траурі
Туся муся• 18 февраля 2025
А де Ви на картині побачили монохром?
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляНе пириживай
І я 😀
Ця картина у мене з нею асоціюється. І з її життєвим шляхом. Сяйво в темному лісі - це те якою я її бачу
Шкварочка• 18 февраля 2025
Ні.
Не пириживай• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Але зазвичай на створення сім´ї пару тварин чи птахів зображають. Мені здається саме Ваша картина на весілля недоречна.
Подаруйте їй на ДН - тут тематика Ваша підходить , як індивідуму з певним життєвим шляхом.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляНе пириживай
Невгамовна• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ні, сервіз точно ні
Мне можете сервиз, если Виллерой и Бош
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна
Мне можете сервиз, если Виллерой и Бош
Не всі любителі сервізів, навіть дорогих. Але я вас розумію
Невгамовна• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Уж лучше, чем картина
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляНевгамовна
Уж лучше, чем картина
Не вгадаєш
Мамзелькіна• 18 февраля 2025
Мне бы понравилась, если картина действительно красивая. Эта нравится. А ваша такая же? Или это и есть ваша?
К оленю вопросов нет. Лес тоже волшебный Вот ангелочков я бы не оценила - они меня немного пугают.
И лично мне картина бы понравилась больше сервиза.
lialechka_tania• 18 февраля 2025
Ні
Борисфенка• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я за те що тут своєрідний гумор і чи не половина асоціює оленя зі зрадою. Подружжя молоде, певне про таке і не задумується
А чому ви така впевнена? Молодята те саме подумають.
Не даруйте, а то ще молода сім´я розбіжиться. Якесь тупе провокаторство.
Парова машина• 18 февраля 2025
Така річ прямо відправляється в смітник
Молчавочка• 18 февраля 2025
Конкретно эта нет.
Картина мрачная и унылая.
Хендмейд вообще очень неудачный подарок, как по мне.

Я просила знакомую вышить мне подсолнухи. Но это было то, что я хотела, в тех цветах, что я хотела и того размера, что мне было нужно.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляМолчавочка
Конкретно эта нет.
Картина мрачная и унылая.

Ну ця особа власне сама по собі така - мрачна і любить таку кольорову гамму.
Добрий Єнот• 18 февраля 2025
У наш час картина купується як частина інтер´єру, а не вішається за принципом ’Якщо є, несіть гвіздок’.
Звісно, якщо не йдеться про дорогезний витвір відомого митця.
Ви є відомим дорогезним митцем?
Подруга неодноразово казала, що хоче ВАШУ картину з таким сюжетом?
Якщо ні, то дарувати цю картину - егоїстично і нав´язливо.
Мовляв, я настільки впевнена у своїй творчій геніальності, що змушую вас закрутити свій майбутній інтер´єр під цього оленя.

Картина цікава і має цінність (на мою думку), але вона також диктує вимоги до навколишнього дизайну.
Ну і ланцюжок асоціацій ’олень-роги-чоловік’ теж врахуйте. Для деяких людей це причина образитись.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляДобрий Єнот
Ви є відомим дорогезним митцем?

У нас смаки схожі, я рідко щось вишиваю і ще рідше комусь щось показую. У мене тільки одна висить на кухні, і то я не кажу що моя робота. Але їй ніби подобається
Добрий Єнот• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Розумію. Але в цьому випадку вам варто не зациклюватися на схемі ’Є картина - тре´ знайти причину подарувати’.
Весілля - це трохи про інше.

Можливо, вам вже час якось заявити цільовій аудиторії про свою творчість. Але не варто починати з тих, хто не встиг сховатися :) Спробуйте облаштуватися на ’ситих’ західних ринках. Це кращий спосіб полоскотати самооцінку, ніж вичавлювати увагу та емоції з молодят.