Хочу подарувати на весілля давній знайомій, крім грошей, картину, яку давно колись вишила сама. Чи сподобався би вам такий подарунок на весілля? Це фото з сайту, у мене ще рамки просто немає
Куратор дебошей• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та може подарував, тільки ви про нього не в курсі
Ну да. Мой бы втихаря такое выбросил, что бы меня не расстраивать. Не портите подруге настроение. Оставьте картину на подарок своему любимому
Мама Карло• 18 февраля 2025
Ответ дляMacOS-ница
Ваша робота дуже гарна. Але картини це дуже на любителя. Я, наприклад, не сприймаю абсолютно нічого на стінах.
А де ви побачили її роботу?
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляМелочунь
Ви пишете ´давно колись вишила сама´, то перевірте... може там міль її з´їла? І нам фото вашої картини покажіть, ми оцінимо... Навіщо нам фото з сайту?
Давно вишила... Там певно ще й запашок від її приміщення.
Авторка вирішила розхламити квартиру і подарувати те, що їй самій вже не потрібно. А ну і про гроші вона казала. Мабуть, аж гривень 200 покладе. І картину по принципу ’на тобі боже, що мені не гоже’)))
Ответ дляАноним_1859
Не переживайте, з цим все впорядку
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляротцвеники
Зачем дарить пылесборник из своего хлама?
Вместе с пылью, кстати. Она ж ее давно вышила.
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Дякую за думку адекватним людям.
візьму до уваги
Звертайтесь!
из желе я• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Це трохи в стилі моєї знайомої, вона любить монохром.
Вона нехай собі любить, але весілля- це свято для пари, тобто подарунок має бути приємним/корисним для обох.
MacOS-ница• 18 февраля 2025
Ответ дляМама Карло
А де ви побачили її роботу?
Автор написала,що така є як на картинці.
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви не розумієте значення слова монохром. Там нема монохрому.
Первая ласточка инфляции• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ну ви і хамка.
Одяг та сумки• 18 февраля 2025
и потом она будет дырявить стены с дорогим ремонтом?. У меня дома только картины дочки- она художку закончила. Так это дочка- самое ценное. Картина красивая. А ценность для вас только предоставляет
Домовенок Кузя• 18 февраля 2025
Нет, конечно
Ассоциации плохие с этой картиной - олень, огонь, темные тона
Шлях до зірок• 18 февраля 2025
Ответ дляМрію про пончик
Олень на свадьбу...не стоит
Ну может то любовница жениха
Жене пасхалка
Наездница• 18 февраля 2025
это пылесборник со странным сюжетом
куда ее?
ии там что олень бежит от пожара? выглядит именно так
куда ее?
Наездница• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Порадниці такі порадниці
порадниці вам правду говорят
Наездница• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви не Дєва за знаком зодіака?
вы еще и в гороскопы верите?
Твоя космішна• 18 февраля 2025
Подарить на свадьбу оленя в темном и мрачном лесу - это прям топ😅
очки_ннадо• 18 февраля 2025
Подарок вышитая картина на свадьбу не очень. Лучше ограничьтесь конвертом.