lilu1990• 18 февраля 2025

Треба ваша експертна думка

Хочу подарувати на весілля давній знайомій, крім грошей, картину, яку давно колись вишила сама. Чи сподобався би вам такий подарунок на весілля? Це фото з сайту, у мене ще рамки просто немає
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
У вас її і не буде ніколи з таким характером а якщо і буде - не заздрю вашому чоловіку
А чому не заздрите її чоловіку? Бо ви відбили б його жінку? 😂
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Кого цікавить та назва?
Ну тобто ізначально там підтексту немає. Кожен його придумує в міру своєї розпущеності. Я навіть про таке не подумала
МинерАлочка• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Подаруєте своєму чоловіку в день весілля. Він у вас має бути чудовим, має оцінити вашу роботу.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Мрію про пончик• 18 февраля 2025
Олень на свадьбу...не стоит
МинерАлочка• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Нема, поки ви не сказали на яку подію подарунок. Одразу і підтеск з´явився
Куратор дебошей• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Спасибо, не завидуйте
18 лет вместе🤗
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляМрію про пончик
Олень на свадьбу...не стоит
У всіх одна асоціація. Жінки, ви що так часто зраджуєте своїм благовірним?
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Спасибо, не завидуйте
18 лет вместе🤗
Бідний чоловік
Куратор дебошей• 18 февраля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Супер 🙌 совет
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну ви самі почитайте, що ви написали: як би в неї була така подруга, як ви, то ви тоді не заздрите її чоловіку. От я і спитала, чому?
Так чому? Бо оленя йому подарували б? Дуже цікаво вас почути.
МинерАлочка• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
О, у вас талант перекрутити.
Так.
Ви одна вірна тільки собі
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляМинерАлочка
капець
Кракадэ• 18 февраля 2025
Я б була рада, що окрім грошей и картина.Вона мені дитинство в селі нагадала.У бабусі такий оксамитовий килим( на стіну) був, з оленем на скелі біля озера.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Ви не Дєва за знаком зодіака?
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляКракадэ
Кстаті, да
Куратор дебошей• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Бідний чоловік
Он богатый. Чем он бедный ? Что не подарили оленя на свадьбу
Тьфу тьфу 😂
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви не Дєва за знаком зодіака?
Ооо, ви ще й гороскопами захоплюєтесь😂 ясно понятно.
Не вгадали.
Шопингмонстр• 18 февраля 2025
Вообще, в список худших подарков можно отнести - подарки для интерьера и всяческий хенд мейд. Мне когда-то подарили вышитую картину, она совершенно не вписывалась в мой интерьер, и еще даритель постоянно спрашивал ну как? Повесила и тд?? Это жесть . Я если что рисую картины, хобби у меня такое ( не по номерам, а как художник) и могу подарить свою картину, только если людям нравятся и они сами попросят.
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Тьфу тьфу 😂
Та може подарував, тільки ви про нього не в курсі
Тантрический кекс• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Порадниці такі порадниці
В смысле?
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Не вгадали.
Так, є таке
из желе я• 18 февраля 2025
Ні. На весілля картину з одиноким оленем з рогами? Це натяк?))
Оле Лукойе• 18 февраля 2025
Ответ дляХвець-тець
Ні, мені не подобаються вишиті картини.
Зато легко викидаються
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляШопингмонстр
Ок, дякую
из желе я• 18 февраля 2025
Я б ще зрозуміла щось гарне з парою, на тему кохання...
Аноним_1859• 18 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не в курсі. Бо подарунок десь вже на смітнику😂
Мелочунь• 18 февраля 2025
Ви пишете ´давно колись вишила сама´, то перевірте... може там міль її з´їла? І нам фото вашої картини покажіть, ми оцінимо... Навіщо нам фото з сайту?
Оле Лукойе• 18 февраля 2025
Ответ для3@йk@
Краще вже сервіз принесіть
Або вазочку
автор lilu1990 • 18 февраля 2025
Ответ дляиз желе я
Це трохи в стилі моєї знайомої, вона любить монохром.