Завжди недо...• 18 февраля в 09:36
Яке ваше найбільше книжкове відкриття останным часом?
Ластовиння• 18 февраля в 09:47
Я як з барлога, це не новинки. Шкляр ’ Троща’, Бакман ’Моя бабуся просить їй вибачити’, трилогія про Ведмеже місто.
интайм_не_предлагать• 18 февраля в 10:06
Василь Симоненко, вчора отримала нове видання від Абабагаламага, чудове, в ньому навіть є дитячі казки
вкрации• 18 февраля в 11:28
Я взагалі зараз виступлю як динозавр)) Але я відкрила для себе книги Урсули ле Гвін і Майкла Ондатже.