Завжди недо...• 18 февраля в 09:36

Яке ваше найбільше книжкове відкриття останным часом?

Lala1104• 18 февраля в 09:39
Энтони Дорр весь невидимый нам свет
Цибулька зла• 18 февраля в 09:41
Мастер-Ключ

Сила настоящего
Ластовиння• 18 февраля в 09:47
Я як з барлога, це не новинки. Шкляр ’ Троща’, Бакман ’Моя бабуся просить їй вибачити’, трилогія про Ведмеже місто.
Girly_girl• 18 февраля в 09:55
Крістін Генна, всі книжки
КаРаКаТиЦа• 18 февраля в 10:04
Сам собі психолог
интайм_не_предлагать• 18 февраля в 10:06
Василь Симоненко, вчора отримала нове видання від Абабагаламага, чудове, в ньому навіть є дитячі казки
Этожзвяздаяегообожаю• 18 февраля в 10:24
Жінка мого роду, автор Єва Лотоцька
Свисток ля-минор• 18 февраля в 10:31
Не відкриття, просто читаю із задоволенням.
nabludatel• 18 февраля в 10:41
Відкрила для себе Кідрука.
вкрации• 18 февраля в 11:28
Я взагалі зараз виступлю як динозавр)) Але я відкрила для себе книги Урсули ле Гвін і Майкла Ондатже.
nana-mk• 18 февраля в 22:08
Стівен Кінг Голлі.
Лежала у мене ще з літа, я її не обирала. І ось дійшла черга. Все ж Стівен Кінг - шедевральний письменник . Перші 10 сторінок захватив сюжет і не відірватись. Я читаючи цю книгу - думала що стану вегетаріанкою ( хто читав, той зрозуміє про що я )