бибизяна• 18 февраля в 14:54
Колишня невістка не хоче зʼїзджати з квартири сина, як бути?
Сину 24 роки, невістці 22. Ще з початку була проти раннього шлюбу, але хто б мене слухав… Одружились ще в універі. Я придбала квартиру сину ще до його шлюбу (гарна новобудова). Подали на розлучення 3 місяці тому, мають 1 річну дитинку. Невістка не має житла, немає роботи. До батьків в область не хоче, каже дитину не лише. Син хоче щоб син лишався з ним в його житлі. Заробляє гарно, я теж можу допомогти з онуком. Причина розлучення (як подали мені), що мій син зрадив (сам мені признався). Я його не виправдовую, він визнає що винен, але це вже сталося і жити він не хоче з нею. За дитину несе повну відповідальність, повністю забезпечує, працює дуже багато. Питання як з невісткою. Має батьків в області. Університет так і не закінчила (на 3 курсі пішла). Маніпулює дитиною, що якщо тут ії дитина, то вона теж тут житиме. Питання що робити? Мене аж тіпає, я готова вже сама приїхати речі скласти і вивести за двері.
Мудрецыха мира• 18 февраля в 18:27
Ответ длябибизяна
Чому матеріал? А нащо вона тоді народжувала дитину, якщо немає ні доходу, ні житла, ні освіти? В зачатті беруть участь обоє і не треба валити лише на мого сина. Вона має рота і язика і могла сказати вдягни презерватив.
Мій син має чудовий дохід, умови, він відповідає за свою дитину. Але коли такі дівчата вішаються на хлопців зі статком - чого вони очікують? ДИТИНА ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОБОХ. І ця дівчина немає жодної відповідальності
вы дура? она замуж вышла, семью нормальную хотела, у замужних как бы дети появляются, это законно. А ваш козел развалил весь брак и еще невестка виновата!
А я женатая• 18 февраля в 18:27
Ответ дляЯ пані прохана...
Почти все советчицы примерили на себя роль невестки. А теперь поставьте себя на место свекрухи, которая купила эту квартиру, другую может уже и не купит. Готовы, в таком случае, отдать квартиру внуку и невестке, которая туда потом пииаедет нового мужа? Вопрос чисто риторический,.
До трех лет ребенка разрешить жить. И содержать. Учитывая, что в развале семьи виноват сын. Это было бы по-человечески.
СкиниУскачи!• 18 февраля в 18:30
Ответ длябибизяна
А що жити далі з жінкою яку він не любить? Він не відмовляється від дитини і несе повну відповідальність
повна відповідальність - це тоді утримувати дитину і її матір. Бо дитині все рівно треба матір.
Ось така сумна правда життя. Треба думати завчасно з ким заводити дітей.
Укр_жіночка• 18 февраля в 18:32
я б на вашому місці не лізла. хай самі вирішують. але 1 річну дитину позбавити матері чи на двір вигнати то треба мати силу волі добру
ПростоБелка• 18 февраля в 18:33
Ответ дляУкр_жіночка
А ее родители это уже улица?
Inconvenient• 18 февраля в 18:34
Ответ дляЯ пані прохана...
Несколько лет назад на другом форуме я прочитала историю о женщине, которой бывший муж оставил при разводе квартиру. Вернее не столько ей, сколько ее сыну. К ней весьма быстро пристроился другой мужчина, сделал ей ребенка, а сына от первого брака начал выживать, обвинив в воровстве, угрожая обратиться в полицию. Требовал он отправить ребенка в интернат, а автор той темы спрашивала, как ей защитить сына.
СкиниУскачи!• 18 февраля в 18:34
Ответ дляЯ пані прохана...
дело уже не в сыне и не свекрови, ни не в квартире, а в РЕБЕНКЕ.
И уже действовать надо исходя из его интересов. Нельзя вот так взять и забрать мать у такого маленького ребенка.
Ну а то, что мать вот такая немного непутевая, так кто ему (сыну) виноват?
Тянуть лямку, или выгонять их на улицу двоих.
Мудрецыха мира• 18 февраля в 18:35
Ответ длябибизяна
«Сдєлал ребенка» , ви зараз кажете що дитину їй силою зробили? А її мізки де? Немаючи в житті нічого - ноги розсувати?
а ваш что имел, когда присовывал? если квартиру вы ему купили, что он купил?
Укр_жіночка• 18 февраля в 18:36
Ответ дляПростоБелка
А ее родители это уже улица?
її батьки точно также можуть її вигнати як батько її дитини виганяє свою дитину
БезВзяток• 18 февраля в 18:36
Ответ дляА я женатая
Дозволить жити де? Це не квартира сина. Свекруха має розпоряджатися своїм майном на свій розсуд. Тут тільки домовлятися про зйом квартири. Бо свекруха цю може продати в любий момент. І срати хто там прописаний і хоче там жити
Оно само купилось• 18 февраля в 18:38
невестка - не сирота, пусть едет в отчий дом. С ребенком, естественно. Право Ваше и сыночки видеться с ребенком установит суд! Если ТАК не нравится - советчицы выше уже написали - снимаете ей до 3х лет жилье скромное недалеко и помогаете с внуком, пока она решает вопрос в работой
А я женатая• 18 февраля в 18:38
Ответ дляБезВзяток
Я ж говорю по-человечески. Нелюди, конечно, способны выпереть годовалого сына и внука на улицу.
А я женатая• 18 февраля в 18:39
Ответ дляОно само купилось
А если родители не примут, скажут твой муж завел ребенка, пусть и обеспечивает всем. Имеют право.
Намакушка• 18 февраля в 18:42
Ответ дляФляшунька
Я бы на месте невестки еще бы и часть квартиры отсудила бы!
Каким образом?
Мороженная курица• 18 февраля в 18:46
У моїй сім´ї теж були дуже неприємні речі, не зрада, але тим не менш. Молоді були, син маленький. Я теж ’ понаєхавша’. Але як же я вдячна батькам чоловіка - вони завжди на моєму боці, підтримка, натиск на сина. Таких ситуацій було мало і не про всі батьки вкурсі, але де був повний капець - горою за мною і за сім´єю. І мирились ми завдяки їм не в останню чергу.
А де ваші спроби помирити? Чи сину засунути про моральні цінності, про те, що сім´ю треба берегти, що треба визнати помилки поговорити, просити пробачення і переоцінити що в житті цінніше зрада чи родина?
Чи будете раз в 6 міс лядей з вашої квартири виганяти? Бо сина і цього не зможе
Эта_Шикарна)• 18 февраля в 18:46
Ответ длябибизяна
Пусть валит жить к той кого любит! Все - квартира перешла его сыну и он будет там жить с мамой своей!
Гуру троллинга• 18 февраля в 18:49
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну отдать не отдать, а снять жилье вполне справедливо
Свекруня• 18 февраля в 18:50
Ответ дляУкр_жіночка
Надо совести не иметь и элементарной порядочности(
Анютины ласки• 18 февраля в 18:54
По закону. Невестка с ребенком едет к родителям домой, подает на алименты на ребенка и себя(до достижения ребенком 3 лет). По человечески-как договорятся. Маме не лезть, сыну повзрослеть, осознать ситуацию. Авось без мамы молодые люди договорятся без психов, претензий...
Банка з медом• 18 февраля в 18:56
Мораль тут проста, не треба дівчата в свою власність пускати жити дітей з їх дружинами, чоловіками, дітьми.Бо потім буде геморой, як витурити їх, як діяти, що з онуками тощо.Краще здавати і собі на ікорку буде на старість
Я тут Живу• 18 февраля в 19:01
через суд разводится, могут и ему оставить ребенка учитывая,что мать безработная и без жилья. Когда официально разведется, может просто щамки сменить и не пускать в свое жилье
Виниловая пластинка• 18 февраля в 19:01
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
ФрекенБок• 18 февраля в 19:01
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, канєш)))
Квартира належить автору. Їй і вирішувати хто куди валить з її власності.
Виниловая пластинка• 18 февраля в 19:03
Ответ дляЯ пані прохана...
А кто пишет про отдать квартиру? Вопрос чисто конкретный
Ластовиння• 18 февраля в 19:05
Навіщо вам та дитина? щоб погратись і ваш синок нову невістку привів і нову дитину зробив?він вже погрався в сім´ю, ваш син не відповідальний і не дуже розумний, але від осинки не родяться апельсинки
Кому там слова не давали• 18 февраля в 19:06
Ответ длябибизяна
Чому він має зʼїзджати з квартири яку Я йому купила?
Бо він у вас Мужчина!!!
Виниловая пластинка• 18 февраля в 19:06
Ответ дляЯ тут Живу
Мать находится в декрете и то, что она не имеет в это время заработка, с точки зрения закона не есть минусом
ЧупакабраЗеБест• 18 февраля в 19:07
Ответ длябибизяна
Ніхто не боронить жити з мамою. Але вона сама каже що не поїде до батьків додому бо там умови погані. Тому ми пропинуємо альтернативу - дитина лишається в квартирі сина, а вона приїзджає. Або їде до батьків разом з малим
капец, и как годовалому ребенку жить без мамы??? это надорванная пви
Телепузик• 18 февраля в 19:08
Я понимаю, конечно, что автор троль, но ощущение как будто моя бывшая свекруня пишет. Только с той разницей, что в такую квартиру ’от свекрови’, мои нормально так денег на ремонт и обустройство ввалили. И пока там ремонт шёл, а я у родителей с грудным ребёнком сидела, муж ’ по командировкам ездил’. Как потом оказалось, сестра друга от него забеременела и чувство ’ответственности’ обязывало его создать новую семью. И вот так, ни дня не пожив в той квартире, осталась я с сыном 1,2 года у родителей. А на просьбу хотя бы за ремонт деньги вернуть, мне сказали-нечем сына кормить, отдавай нам-прокормим. Спасибо родителям и друзьям, с его 1,5 лет пошла работать. Потихоньку-полегоньку выкарабкалась, замуж второй раз вышла. Что до свекрухи... После моего сына, появилось у неё ещё 2 внука, ни одна бывшая невестка с детьми общаться не даёт. Квартиры её драгоценные как раз в районе города, который постоянно обстреливается, жить там невозможно. Звонила моей маме недавно, жаловалась как ей плохо в заграницах на соцжилье, так как даже из дому физически выйти не может, одна-совсем одна. Я не желаю ей зла и не злорадствую, просто наблюдаю результаты плодов её воспитания сыночки-корзиночки.
Дай подивлюся• 18 февраля в 19:09
Біда-біда. Син автора - інфантильна особа, яка безпідставно вважала себе дорослою. Умудрився взяти шлюб з такою же дитиною і вони вдвох народили третю. Все було б нормально більш-менш, якби не ця третя дитина.
Нахєра народжувати було? Питання риторичне.
Тепер що маємо: невістка з дитиною, звісно, підуть з квартири. Прав там в жінки немає. Якщо жінка ’зубаста’ чи хтось підкаже - відсудить аліменти на дитину і на себе до досягненню дитини трьох років. Далі як її доля складеться - залежить від неї самої. Але отримання ’чарівного пенделя’ у вигляді цієї ситуації може її дуже гарно мотивувати. Зламати також може, але, зазвичай, скоріш мотивує.
Щодо синачки-корзиночки, то тут все печально. Не отримавши, фактично, наслідків від власної безголовості, з чого б йому міняти свої підходи до життя? В бумеранги я не вірю, але вірю в причинно-наслідковий зв´язок.
Якщо ’урок’ не вивчений, то сам же цей синачка і продовжить створювати собі нові негаразди. А мама буде їх вирішувати. Аж до того моменту, поки або не набридне (і тоді стане ворогом), або ситуація не буде така, пристойного рішення якої просто не буде.
Тому раджу автору, подумати не тільки про рішення ситуації тут і зараз, а й про майбутнє власного сина. Він має понести відповідальність за свої рішення.
А, і так, рішення: залишити дитину з татом, а ви будете допомагати - хєрове. Бо з дитиною залишиться бабуся. Тато, дай боже, буде грошей іноді підкидати.