Это уже тотальная зрада?
Ответ дляCarin
Донни видимо не в курсе, но ему за такие речи светит пожизненный бан на Советчице.
Меланка розповість, це все таки в основному жіночий форум.
Він правий, фінансування грантожерів тільки далі буде продовжувати війну. Ну а НАТО розпадеться, то хрін з ним, може на пару ще ООН підхватити з Червоним хрестом. Україні тільки користь буде.
Ответ дляSeehund
Он прав где деньги?)
ми від США отримуємо матеріальні засоби, не гроші.
в абсолютній більшості випадків ми навіть близько не знаємо, за якою ціною і у кого було куплено те желізо, котре, доречи, дуже часто було по факту застарілим мотлохом, підлягаючим списанню