Ищу-брожу• 20 февраля 2025

От кого произошли люди. Касается тех кто не верит в бога.

Не думаю что от обезьяны, но от куда мы появились? Ваши теории?
Вилосипедниця• 20 февраля 2025
От радиации
От переселения
От мутации
Но обезьяна тут ни при чём вообще) а Бог тем более.
Пліткарка• 20 февраля 2025
Ответ дляПрилипало
Создал кто то более развитый как отдельный вид. Обезьяны живут не меньше людей на земле-но как видите новые люди с них не развились
зараз інше трактування, не те що люди пішли від мавп, а те що в них був спільний предок
Неместная Я• 20 февраля 2025
Ответ дляБрехушечка
До чого це? Люди виникли безпосередньо від чогось мавпоподібного. Не від какаду, не від джмелів, не від й водоростей.
До того, що люди и обезьяны - от одного подвида , но это не один и тот же вид и ещё ,что бы вы увидели ,что у разных подвидов по разному происходит эволюция.И кстати ,да в какой - то период ,если обобщить, то мы были водорослями
Морожена_курка• 20 февраля 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
А що не так з теперішніми мавпами? Чого вони не стають людьми?
Так мавпи вже стали людьми. Генна модифікація і природній відбір мавп з мутаціями.
Творю чудеса• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Хто створив інші мири-цивілізації (якщо вони є)?
Тут можливі відповіді:
1. Еволюція, як на Землі
- Якщо десь є життя, воно, швидше за все, теж пройшло шлях від бактерій до розумних істот.
-Цивілізації могли виникнути самостійно на різних планетах.
2. Життя могло поширитися по Всесвіту)
- Можливо, перші мікроби потрапляли на різні планети через метеорити.
- Якщо це так, то всі цивілізації можуть мати спільне ’космічне коріння’.
3. Їх міг створити Бог (якщо він є).
Далі,
Перше життя – це одноклітинні організми (губки), які виникли з хімічних реакцій.
Існує кілька теорій, як це сталося:
1. ’Первинний бульйон’ – у давніх океанах, під дією блискавок і вулканічних викидів, хімічні речовини (вода, аміак, метан, вуглекислий газ) могли утворити перші органічні молекули.
2. ’Глибоководні гідротермальні джерела’ – гарячі вулканічні отвори на дні океану містили багато хімічних елементів, що могли сприяти зародженню життя.
3. ’Панспермія’ – життя могло потрапити на Землю з космосу (наприклад, через метеорити).
Обожнюю цю тему, завжди все читаю і спілкуюсь про це з чоловіком та дітьми. Але до висновку не прийшла((
Так вот если с теорией Дарвина +- все понятно, кто-то верит, кто-то нет или там вариант что пришельцы с Марса пересилились, т.к. он был когда-то обитаем и скрестились с местными доисторическими)) Тогда в принципе понятно откуда титаны, боги, сверхспособности, мифы) Но то такое..
А вот откуда взялось все? Вся вселенная и те же бактерии, то есть как это устроено в итоге? Вот если люди поймут и разгадают это, тогда мы узнаем загадку мироздания.. Но тогда всем религиям точно придет крах, ну если конечно не докажут обратное)
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Другий пункт вашого посту питань не викликає. Бактерії як - написано обосновано. Всесвіт - теж багато фактів, так само як і зараз, як зароджується нова зірка? Купа пояснень, треба читати.
На сьогодні найкраще наукове пояснення появи Всесвіту – це теорія Великого вибуху! Навіть є теорїі, що було до великого вибуху....але це так...думки науковців без фактів.
Творю чудеса• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Там все равно одни теории, точных данных нет и ответов тоже. Все предположения, да логичемкие, но тем не менее на вопрос как именно это работает и что такое вселенная нет)
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Да ну...є багато доказів, які підтверджують теорію Великого вибуху.
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Великий вибух – це найбільш підтверджена теорія про початок Всесвіту. Закон Габбла. Довго писати чи пояснювати. Стисло так: Розширення Всесвіту показує, що колись усе було в одному місці. Космічний мікрохвильовий фон – це залишки раннього гарячого Всесвіту. Хімічний склад раннього Всесвіту ідеально збігається з розрахунками. Структура Всесвіту доводить, що матерія розподілилася після вибуху. Найстаріші галактики підтверджують, що Всесвіт еволюціонує.
Усі ці факти не просто припущення – це реальні спостереження та вимірювання, які роблять наука та сучасні телескопи. Все це записано та доказано іншими. Вони ж друг друга(науковці маю на увазі) перевіряють))
Творю чудеса• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Все равно нет ответа на вопрос изначальный)) Но я думаю, и не надо, хоть и очень интересно, но ни к чему хорошему эти знания не приведут.
JannyMoney• 20 февраля 2025
Ответ дляКарамбОлька
Конечно, она могла и с сыновьями того. Если одна женщина на Земле и только ей дано рожать, то из сыновьями тоже можно было увеличивать численность населения. Не думаю, что тогда стоял вопрос моральных и этических принципов.
у них не стояла задача увеличивать численность. Не было причин чтобы с сыновьями того.
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляJannyMoney
Чому ви вирішили, що не стояла така задача?
Брехушечка• 20 февраля 2025
Ответ дляНеместная Я
Подвида чего? Стрекозы?
JannyMoney• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
чисто по логике. зачем увеличивать количество страдальцев?
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляКарамбОлька
О, тут теж більше питань, ніж відповідей. Біблія все ж таки написана людьми, можливо це почалось, як фантазії? Коротше, ось що я думаю:
Якщо вірити буквально, то спочатку були лише Адам, Єва та їхні сини – Каїн і Авель.
Тоді:
1. У Біблії не згадуються всі діти Адама і Єви
У книзі Буття (5:4) сказано, що «Адам мав ще синів і дочок».
Можливо, у них було більше дітей, і вони створили перші родини.
Але це означає, що брат і сестра мали одружитися, що зараз вважається інцестом.
2. Генетичний аргумент – інцест у перші покоління міг бути без наслідків
Вчені знають, що інцест небезпечний через мутації – якщо родичі мають спільні «погані гени», діти можуть успадкувати хвороби. Але якщо перші люди були «генетично чистими» (без накопичених мутацій), то ризики могли бути меншими.
У Біблії лише пізніше Бог забороняє кровозмішення (Левит 18:9).
3. Адам і Єва – не єдині люди?
Деякі богослови кажуть, що Біблія описує лише конкретну лінію людей, а не всіх, хто жив на Землі.
Каїн, наприклад, коли пішов у вигнання, «взяв собі жінку» (Буття 4:17). А звідки вона взялася???
ТОбто біблійний текст – символічний, а не буквальний
Можливо, історія Адама і Єви – це метафора про початок людства, можливо, це просто історія про перші людські спільноти, а не конкретну сім’ю.
Якось так...
Телефон Рубика• 20 февраля 2025
Ответ дляПлету интриги
Я склоняюсь, что к тому, что мы кем то завезены. Теория эволюции не отвечает на вопросы, как мы смогли эволюционировать от обезьяны, но обезьяна далее не эволюционирует. Так же существуют черепахи и крокодилы, которые практически не изменились за такое же время как люди, в то время как мы обрели и прямохождение, и речь, и кучу всего иного.
Мне недавно такое попалось:
*****
На конференції студентка коледжу запитала антрополога Маргарет Мід, що вона вважає найдавнішою ознакою цивілізації у культурі.
Студентка чекала, що Мід розповість про списи, глиняні горщики, але ні, Мід відповів, що першою ознакою цивілізації в стародавній культурі була стегнова кістка, яка була зламана, а потім зцілена.
Мід пояснив, що у тваринному царстві зламав ногу – вмираєш. Від небезпеки не можна втекти, піти до річки та випити чи поїсти. Ви легкий видобуток хижаків. Жодна тварина не переживе переламану ногу настільки довго, щоб кістка зажила.
Зламана і загоєна стегнова кістка це доказ того, що хтось узяв на себе роботу, того хто зламав її, затягнув рану та забрав її в безпечне місце. Мід сказав, що допомога - це те, де починається цивілізація нашого виду.
*****
А вот недавно• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну ідея еволюції – це найбільш обґрунтоване пояснення з точки зору науки. Люди мають спільного предка з мавпами – це підтверджують ДНК та скам´янілості.
А як же з´явились перша людина книга не відповідає? Нехай навіть і божественна. А ми теперішні, я так розумію це друга частина створених людей-раби?
В книге частично даны ответы (естественно, вИдение автора). Книга есть в инете, доступна к чтению. И другие книги Андрея Склярова тоже очень интересные. Его лекции можно послушать в ютубе.
Сиджу тихенько• 20 февраля 2025
Случайность, аномалия. Верю в обезьян
Нога на ногу• 20 февраля 2025
Ответ дляПрилипало
От кого произошли обезьяны?
Прокачую сідниці• 20 февраля 2025
Ответ дляПрилипало
Це буже маленький проміжок часу. Щоб розвилась людина від мавпи пройшло не цих нещасних кілька тисяч років, а мільйони. Розумієте?!
Прокачую сідниці• 20 февраля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Любопытно кто мы такие и с откуда взялись )
Интересно что после смерти будет . ( Не думаю что темнота)
Чувство дежавю думаю как то связано . Порой кажется что уже проживала эту жизнь
Думаєте ми по колу живемо одне і те саме життя? Як це помістить в історію ?
Дурниця якась.
Дежавю лякає, звичайно. Але точно це не повторення вже прожитого
Свекруня• 20 февраля 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Уже в 2000 все конца света ждали.
Не потухнет оно. На наш век хватит, а что дальше никому не известно.
Капец, какая вы просвещенная
Форточка• 20 февраля 2025
Ответ дляВилосипедниця
От радиации
От переселения
От мутации
а если Бог при чем, то чем это плохо?
Форточка• 20 февраля 2025
Ответ дляТворю чудеса
это если Бога нет, а если есть тогда как?
Форточка• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
вот, я писала про взрывы в начале темы , а меня заклевали.))

Все взорвалось, а потом раз - и человек.
Правда один ученый как то сказал на эту тему, что это по аналогии как бы из взрыва на швейцарской часовой фабрике появили мелкие высокоточные швейцарские часы.))))

Просто не получается теорией эволюции обьяснить появление человека.
Уже теория революции со скачкообразными процессами.
Эволюция, а потом скачок и т.д.
Форточка• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тоді:
3. Адам і Єва – не єдині люди?
Якось так...
Адам прожил долгую по современным меркам жизнь. После рождения Сифа Адам жил 800 (700) лет, родил ещё сыновей и дочерей (Быт. 5:1—4) и умер, следуя библейскому рассказу, в возрасте 930 лет (Быт. 5:5).

Они за 1000 лет жизни плодились и размножались рожали детей.
Да, Каин был женат на сестре.
И да, генетически это было не опасно.
По библии потому что не было так много грехов у человека, как сейчас, от грехов зависят и мутации генов.

Раньше в школе учили, что сейчас продолжительность жизни увеличивается, а по библии получается, что сильно уменьшилась.
Та никада в жизни• 20 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Капец, какая вы просвещенная
Я не верю в эту всю чухню- обезьяны, жизнь на Марсе, Адама и Еву. Все проще. Людям нравится фантазировать. Ну ладно раньше, нечем было совсем заниматься. Вы знаете не больше. Это все только размышления.
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляФорточка

Да, Каин был женат на сестре.
И да, генетически это было не опасно.

Ну і я ж про це. Якщо по біблії - то ось такі два варіанти. Але...обидва ніяк не доказові.
А по теорії еволюції - хоч якісь маленькі докази є.
Це тупікова дискусія як і про: чи існують іноземні цивілізації чи ні. Але якщо ні, чому дуже багато тем про це скрізь і завжди, чому схожі портрети описують, вимальовують абсолютно незнайомі між собою люди? Чому час від часу щось дивне, або фактичне спливає для суспільства?
Дуже багато питань, і немає відповідей. Ось саме ці дві теми - основи основ наших, а достовірно ми про них не знаємо.
А я с Рио-де-Житомира!• 20 февраля 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Ви відкинули все. Яка ж у вас гіпотеза чи теорія?
Слоник-тоник• 20 февраля 2025
Ответ дляИМХОля
Ну для кого-то это высший разум и есть бог. Поскольку я неверующая, то и никакие высшие мнимые разумы не признаю. Дело в эволюции и все тут, причем научно доказанные.
Человеческому разуму не дано знать откуда все появилось, ученые это такие же биологические существа как и мы. Я не говорю верить в бога, я сама не верю, но отрицать факт что нет чего то большего это бред, тайны Вселенной нам неизвестны.