Живчик-счастливчик• 20 февраля 2025

Дочка с подругой потратили ворованные деньги

Школьная подруга моей дочери (им по 12 лет) предложила после школы погулять в ТЦ на деньги, которые якобы дал ей отец. Моя дочь согласилась. Они потратили (как потом выяснилось) 5000 грн. Сегодня позвонил мне отец этой девочки и требует вернуть половину суммы. Дочь говорит, что она не знала, что подруга эти деньги украла, я в ступоре и тоже не понимаю как поступить.. С дочерью поговорила и теперь она сказала, что будет меня спрашивать прежде чем соглашаться на подобное. Я лично считаю, что не должна возвращать деньги так как это ответственность отца этой девочки следить за своими деньгами и воспитывать дочь таким образом чтобы она не воровала.
Возможно кто-то был в такой ситуации или может посоветовать как лучше поступить.
Спасибо
Та_все_ок_будет• 20 февраля 2025
Ответ дляДоставучая
Для меня это кринж, простите. Мои бы дети не согласились, я в состоянии обеспечить своих детей, чтоб они не ходили за платящими подружками
у ваших підлітків водяться з собою кілька тисяч, які можна без вас спустити в ТЦ на що завгодно? Дуже сумніваюсь. А це величезна спокуса. І легко можу уявити, як дівчата увійшли в раж і спустили їх непомітно навіть для себе, бо зараз ціни такі, що це запросто. Почали з морозива, гривен по 150, наприклад, ніби ж нічого такого, і понеслась. У моменті важко дитині 12 років все це проаналізувати. Навряд чи це вони зайшли в один магазин і там подруга їй купила щось прям дороге, що було б дивно.
Принцепесочка• 20 февраля 2025
Если это что-то материальное, что можно вернуть, я бы вернула.
Здесь были похожие темы, когда дети из дома воровали большие суммы и покупали друзьям очень дорогие подарки, вплоть до электросамокатов.
Доставучая• 20 февраля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
У моих водятся, на детской карте, прикиньте. Я вижу ее покупки.
Ловлю капці• 20 февраля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
Ну да она не пишет, но 5000 наверное не на чупа чупсы ушли.
Ну так может подружка себе на 4500 накупила всего, а подружке - на 500 грн.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 20 февраля 2025
Если моя дочь что- то купила для себя, я бы за это вернула по чеку. Не более. Оплачивать его дочери развлекуху я бы не стала.
Санта Барбара• 20 февраля 2025
Ответ дляДоставучая
Прощаю)) але коли у людини немає проблем із грошима, вони спокійно ставляться до їх витрат, і не купівлю піцциі соку в стан кринжу не переводять, це якийсь комплекс меншовартості все через призму щоб щось не подумали якийсь. Подруги пішли раз весело погуляла, я так в бачу як ваших дітей зовуть на піцу і в кіно, а вони такі ні наша мама нас тут забеспечує ми з нею підемо, а з друзями ні тому що мама переживає що хтось подумає що вона не в ’состоянии’
Доставучая• 20 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Видно что у вас не та ситуация, когда деньги не проблема. Потому что в реальности, детей учат финансовой грамотности с детства.
ПодругаМужа• 20 февраля 2025
Ответ дляДоставучая
Все такие жаднючие, а то что дочка автора уже не маленькая, 12 лет, без стеснения пошла тратить деньги подружки, то норм. Стиль советчицы.
Ага, тато той щось пропустив у вихованні доньки, а донечка- халявщиця, янголятко, норм собі пішла тринькати гроші вкрадені подругою, то тут з вихованням все ок)
Та_все_ок_будет• 20 февраля 2025
Ответ дляДоставучая
у моїх теж водяться на карті, яку я бачу. І тому вони чудово знають, що їх не можна за вечір прогуляти на що завгодно. А тут раптом можна - більшість поведеться, незалежно від того, скільки є своїх підконтрольних.
Санта Барбара• 20 февраля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Я з вами. Деякі відповіді в цій темі мене взагалі здивували. Задумалась, чи дійсно є люди, які вважають, що дитина може прогулювати чужі гроші та це ок? Чи просто відповіді трольні
Прогулювати крадені гроші не ОК, це так, в в чому проблема якщо гроші у власності дитини і вона хоче погуляти із подругою?
Воздух в банке• 20 февраля 2025
Ответ дляНа паровозе
То успокойтися....то троляка....бачити к активно відповідає на питання
Даже если не троляка, а где она была, когда ребенок 12 лет отсутствовал когда тратил их?
Та_все_ок_будет• 20 февраля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
я не вважаю, що це ок і зі своєю дитиною дуже б серйозно поговорила, що це в принципі не гарно, крім того, може обернутись зовсім несподіваними проблемами. Але у даній ситуації (може, вона й вигадана, не важливо), не вважала б себе у відповіді перед чужим батьком, якщо моя дитина не крала у нього гроші. Я зі своїми не обговорювала можливість таких ситуацій, не приходило у голову, тому цілком припускаю, що теж би спокусились, тим паче не знаючи, що гроші крадені. Тепер превентивно поговорю.
Санта Барбара• 20 февраля 2025
Ответ дляДоставучая
У вас кришталевий шар із браком, подивіться ще фінансова грамотність ніяким боком до випадати в ступор що тобі піцу із соком в трц купили не відноситься, ви так пишите ніби дитина автора кредит взяла і шубу купила, а не з подругою в трц погуляла, да одна ковзанка це 1000 грн.
КаРаКаТиЦа• 20 февраля 2025
и ни одного комментария от автора!
На паровозе• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Дивне питання....ви за дитиною по стопах до якого віку плануєте ходити?
Та_все_ок_будет• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
моєму 9, Київ, гуляє на вихідних сам з друзями годинами. Поки що у межах ЖК, але у 12 вже точно буде ширша територія, взагалі мені не дивно. На роботі, напевно, мати була.
На паровозе• 20 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
и ни одного комментария от автора!
Вона ЖПТ задрочує
Пишу вірші, дорого• 20 февраля 2025
Ну тобто це зараз цілком нормально, коли діти 12 років ’гуляють’ на 5 тис? У доньки питань не виникло, вона до таких ’дрібниць’ звикла?
ПриснитсяЖЕ• 20 февраля 2025
Автор , так на что дети потратили 5000 гривен ?
Воздух в банке• 20 февраля 2025
Ответ дляНа паровозе
Та дійсно. Не прийде ночувати, і фіг з тою дитиной. Кормити не треба. Ви так живете чи як? Чи взагалі цигани?
КаРаКаТиЦа• 20 февраля 2025
Ответ дляНа паровозе
Вона ЖПТ задрочує
ясно - ну потратили и потратили! у меня племянница в 14 лет нашла схрон сестры и ее мужа - отчима ее и тянула от туда потихоньку - натягала тыс 10 баксов...
Та_все_ок_будет• 20 февраля 2025
Ответ дляСанта Барбара
у тому й справа, прогуляти на двох 5 тисяч з нинішніми цінами це так просто і не помітно насправді. Так реагують, ніби вони діамантову обручку купили дочці автора, а та не запідозрила підвох
ПрипоРошенная• 20 февраля 2025
Богу дякувати, що моя 12 річка, її подруги та їхні батьки фінансово грамотні та адекватні.Коли дитина йде в ТЦ або РЦ я знаю з ким і приблизні їхні плани. На що потрапили? Авторе, напишіть, від того можна міркувати як поступити. Хоча які питання до троля...
На паровозе• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Не прийде ночувати, і пішла з подругую гуляти/в магазин то якби різне...чи як
КаРаКаТиЦа• 20 февраля 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
мой первый муж в начале 2000 брал у мамы деньги на коммунальные и прогуливал со мной по ресторанам...
Мэри Попкинс• 20 февраля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Автор вкинула и ушла))
На паровозе• 20 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нікуясе...то за скільки?
Там що лям лежав?
Воздух в банке• 20 февраля 2025
Ответ дляНа паровозе
Одне і теж саме. З подругой за пів години не з´їсть на 2500 усілякой хріні під домом
З родзинкою• 20 февраля 2025
Автор, згідно вашого опису, питання повернення коштів дивне.
Але, чи проводили ви очну ставку в4х? Мені видається, що історії вашої доньки і подружки відрізняються. Можливо подружка квде, що гроші взяли й поділили вдвох. Я в жодному разі не кажу, що ваша збрехала. Але дивно, що її не насторожила сума коштів і витрачання їх вдвох. Чи витратила гроші донька і на що?
Пишу вірші, дорого• 20 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тобто? Вам було по 12 і ви гуляли по ресторанам?