Ну що ви, мамо!• 20 февраля в 20:27

Питання до тих, хто купує книги.

Для Вас це такі ж витрати, як наприклад, комуналка, чи продукти?Ніби, як речі першої необхідності?)))
Просто мене страшенно душить жаба через такі витрати(Але читати люблю, і саме паперові книги, не електронні.
Але от замовила книг майже на 2000 грн., за тиждень вже все прочитано.Зараз знову хочу купити, але вже сварю себе(
Ласунка• 20 февраля в 20:28
Ви 4 книжки причитали за тиждень? Ви серйозно?
Пургену мне• 20 февраля в 20:28
Не купую паперові бо не хочу їх збирати вдома.
Аnnеt• 20 февраля в 20:29
ребёнку покупаю часто. сама слушаю аудио, нет времени читать.
Білий Лосик• 20 февраля в 20:29
Це як гроші на задоволення. Але я електронки читаю.
ОливьЕЖечка• 20 февраля в 20:30
Перешла давно на электронный вариант. Если нужен исключительно бумажный - существуют библиотеки. Не представляю где бы я хранила все прочитанное
Білий Лосик• 20 февраля в 20:30
Продавайте книги, люди час від часу купують. Я брала вживані, які електронками нема
Последний вагон• 20 февраля в 20:31
Я давно себе перевчила на читалку. Бо дорого і не все, що хочеться, можна купити. Та і зберігання потребує площі. Зараз навіть коли з´являється паперова книга, переходжу читати в електронну. Руки втомлюються тримати, брати з собою теж нікуди. Тому читаю свою кишенькову бібліотеку.
Бабка-байкерша• 20 февраля в 20:32
Тільки дитячі. Для себе з інету. За новинками не ганяюсь
наКоблучках• 20 февраля в 20:33
Купую, а потім продаю. Часто купую вже читані.
Бронетапці• 20 февраля в 20:34
Читаю з телефону. Дитині купую паперові, він просить, тому абсолютно не шкода, радію, що є читацький інтерес. Ну і це зовсім не речі першої необхідності, для мене гарна книга як нове плаття - має приносити естетичне задоволення і гарні емоції, а не печаль від витрачених грошей.
freedom_2015• 20 февраля в 20:34
я купую тільки дитині ,вона хоч і підліток але читає тільки паперові .Собі купила кілька книг тільки ,психологічну літературу .Художні пірачу (
за січень прочитано було 15 книг ,я би не змогла купити стільки
Алина-1240• 20 февраля в 20:35
Себе купила книг 17 кинга,продавать не планирую.ну а остальные книги тоже спецефические,долго охотилась за ними
заварний look• 20 февраля в 20:35
Електронні безкоштовні, бібліотека.

Дитина іноді купує.

Думаю купити б/в електронну
Глубоководная селедка• 20 февраля в 20:38
Правильно вже радили, на олх можна купити після одного прочитання фактично нову суттєво дешевше нової і там же потім продати. Читаю електронні, але новинки не швидко з´являються електронні. Були випадки що після прочитання електронної сильно подобалась і купляв паперову в гіпотетичну майбутню бібліотеку, бо поки що на балконі стоїть декілька ящиків.
freedom_2015• 20 февраля в 20:42
Ответ длязаварний look
Електронні безкоштовні, бібліотека.

Дитина іноді купує.

Думаю купити б/в електронну
вже кілька разів радила на олх бу амазон кіндл ,моя відпрацювала свої 1500 грн багато разів
Моська-слон• 20 февраля в 20:45
100 лет не покупала бумажные книги, только детям. У меня Амазон Киндл - обожаю ее
автор Ну що ви, мамо! • 20 февраля в 20:45
Ответ дляЛасунка
Так, а що?Я можу місяць-два не читати взагалі.Не примушую себе, коли не хочеться)А потім, раптово з‘являється бажання, я можу й спати не лягати, коли книжка цікава😅
Мама фіфті цента• 20 февраля в 20:45
Ходим в библиотеку, и я, и сын. Могу что-то новое купить, но не часто, или на олх один раз прочитанное
Святатабожа• 20 февраля в 20:46
Вот это вы читаете... А вот только так в сериалах залипаю, совсем не хочется читать...
Святатабожа• 20 февраля в 20:49
Ответ дляНу що ви, мамо!
Это наверное хорошо, когда интересно. Плохо если наоборот.. Мне тоже раньше больше бумажные нравились, но в целях экономии наверное надо вам на ибук переходить.
автор Ну що ви, мамо! • 20 февраля в 20:50
Ответ дляСвятатабожа
Кожному своє)Я вважаю, що треба дозвілля проводити так, як подобається)Якщо Вам не в кайф читати, то це взагалі не проблема)
Серіали, я теж люблю, але давно не траплялось дійсно цікавого
Ананомчикус• 20 февраля в 20:50
Для мене це витрати із розряду сходити в кафе, наприклад.
Купую рідко для себе паперові, більше для дитини. Читаю з телефону, але часом беру паперову почитати і це подвійне задоволення.
Ананомчикус• 20 февраля в 20:52
Доречі, часто купую бу книги, так дешевше. Але поки що нічого не продаю.
Святатабожа• 20 февраля в 20:53
Ответ дляНу що ви, мамо!
На меня какая-то лень напала или депрессия, не знаю что и уже давно... И с картинами так же стоят не дорисованные, игрушки из папье маше не разрисованы тоже лежат.. какая-то вселенская апатия.. А сериал, смотрю и смотрю..
Херсон це Україна• 20 февраля в 21:06
Покупаю иногда
В основном детские, иногда бу
Скоро_вчера• 20 февраля в 21:10
Я зараз не купую, хоч теж люблю читати. Читаю електронні.
Улітку був скрутний час, тому багато, чого з бібліотеки продала. Так що книжки завжди рятують.
СпайдерВумен• 20 февраля в 21:11
Дочка очень любит читать, фентези, романы, детективы, меняется в группах ФБ, продает что надоело, покупает б/у, ну и новые ей покупаю конечно, на то что ей нравится цены 350-800 грн...
заварний look• 20 февраля в 21:25
Ответ дляfreedom_2015
Я її в руках не тримала, не знаю на що звертати увагу :(
freedom_2015• 20 февраля в 21:28
Ответ длязаварний look
там декілька продавців ,я не пам´ятаю де саме купували ,але в описі було що в 30 денний термін можна обміняти на нову ,якщо буде брак і можна обрати з кількох якщо самовивіз .Дуже гарно тримає заряд (якщо вимкнути інет ) зараз моя там десь по 1700 продається .Та вони всі прекрасні для читання.Продавець з Києва але відправили новою поштою
заварний look• 20 февраля в 21:28
Ответ дляfreedom_2015
Дякую, пошукаю ❤️